Szablon grafiki

 

Do stworzenia danych do druku macie Państwo do dyspozycji bezpłatne szablony grafiki. Można je pobrać wchodząc na portal Klienta po zamknięciu zamówienia w zakładce > „Moje konto“ > „Upload“. Prosimy pamiętać o wpisaniu nr. klienta oraz nr. pozycji. Udostępniliśmy szablony grafiki, które mogą zostać skonfigurowane z każdym produktem. Są one umieszczone na stronie z opisem produktu po lewej stronie obok galerii obrazków.

Na pierwszej stronie szablonu zamieszczone zostały wszystkie podstawowe funkcje konfiguracyjne i szkic produktu z odniesieniami dotyczącymi projektu.

Szablon umieszczony na drugiej stronie służy do stworzenia grafiki w programie graficznym. Tutaj mogą zostać umieszczone obrazy lub teksty.

 

 


Prosimy korzystać ze szablonów grafiki nie zmieniając formatu danych, a elementy znajdujące się w projekcie umieszczać w obrębie zaznaczonego obszaru (niebieski kontur). Nie należy umieszczać na projekcie linii formatu końcowego, ani linii oznaczenia przycięcia, służą one jedynie do tego abyście Państwo wiedzieli gdzie znajdują się ważne linie dla szablonu, w którym będziecie umieszczać swój projekt.

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support