Banery PCV

Banery PCV są tradycyjnym i chętnie wykorzystywanym produktem reklamowym zarówno w małym formacie jak i w formacie XXL. Banery PCV znajdują swoje zastosowanie głównie na rusztowaniach, na placach budowy na fasadach, na wystawach, targach czy we foyer są reklamą, której nie sposób nie zauważyć. W sklepie internetowym Vispronet® znajdziecie Państwo różnego rodzaju propozycje wykorzystania i zastosowania banerów PCV. Proponujemy wydruki po jednej stronie lub po dwóch stronach banera, duże wymiary dostępne są w formacie do 50 m². Banery PCV są bardzo dobrym i interesującym produktem reklamowym zarówno pod względem jakości jak i ceny. Idealnym materiałem do prezentacji dużych reklam zewnętrznych w formacie XXL - jest siatka winylowa typu Mesh.

1. Informacje, które warto przeczytać
2. Druk banerów
3. Zaprojektuj własny baner reklamowy
4. Gdzie eksponować banery PCV
5. Metody drukowania
6. Mocowanie
7. Wymiary i rozmiary

Banery PCV z Vispronet® banery wielkoformatowe na targi, eventy i wydarzenia


baner reklamowy przed budynkiemEkspozycja banerów reklamowych PCV to jeden z najlepszych sposobów na zakomunikowanie wydarzeń szerokiej grupie odbiorców. Miejskie festiwale, imprezy klubowe, reklama własnej firmy lub najnowszego produktu. Nadchodzący termin dni otwartych czy kolejna data targów, którą można ogłosić za pomocą klasycznego banera reklamowego drukowanego na PCV to właśnie to. Umiejętnie wyeksponowane reklamy drukowane na plandekach reklamowych spełnią Państwa najbardziej wygórowane oczekiwania. Np. banery wielkoformatowe umieszczone na wysokich rusztowaniach, na fasadach domów lub na ogrodzeniach, przy ruchliwych drogach będą znakomicie komunikować zapowiedź wydarzenia czy eventu. Możliwości zastosowania naszych banerów PCV są szerokie. Zapoznaj się z ofertą banerów reklamowych sklepu internetowego Vispronet®. Tutaj na pewno znajdziecie Państwo odpowiedni produkt reklamowy.

Druk banerów dla klientów prywatnych


Banery z PCV wykorzystywane są nie tylko w sektorze komercyjnym. Chcemy podkreślić iż warto zamówić banery PCV do prywatnego użytku. Niezależnie od tego, czy chodzi o wesele, przyjęcie lub urodziny: indywidualnie zaprojektowany baner z PCV jest miłym akcentem dekoracyjnym, przyciągającym wzrok gości. Nie macie Państwo jeszcze gotowego projektu? W sklepie internetowym Vispronet® mogą Państwo łatwo projektować banery online. W tym celu należy użyć naszego darmowego kreatora Visprodesign®. Zapraszamy do przeglądania tematyczne posegregowanych, darmowych szablony projektów, które można łączyć z clipartmi, własnymi zdjęciami lub tekstami. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć indywidualny design. Projektowanie banerów reklamowych online jest bardzo łatwe. Oferujemy różne sposoby mocowania banerów PCV – zapraszamy do sklepu.

Zaprojektuj własny baner reklamowy w kreatorze online – najwyższa jakość Vispronet®


W sklepie-drukarni Vispronet® można szybko i łatwo projektować banery PCV online. Przygotowaliśmy je w różnych standardowych rozmiarach. Jeżeli podany rozmiar nie spełnia Państwa oczekiwań oferujemy możliwość wyboru własnego rozmiaru. Banery reklamowe drukowane na PCV przygotujemy na Państwa życzenie w indywidualnym rozmiarze. Niezależnie od tego, czy motyw będzie wydrukowany z jednej czy z dwóch stron, na wytrzymałej plandece winylowej czy na siatce przepuszczającej powietrze: Państwa projekty i motywy będą zawsze prezentowały się w doskonałych, nasyconych kolorach. Nadruk na banerach jest wytrzymały na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Banery reklamowe drukowane na PCV ze sklepu internetowego Vispronet® można zamówić online z różnymi opcjami wykończenia, po to aby optymalnie wyeksponować je w zależności od zastosowania i opcji montażu. Oferujemy eleganckie, wytrzymałe aluminiowe profile - do ekspozycji banerów reklamowych. Proponujemy wykończenie z oczkami aluminiowymi dookoła lub tylko w narożnikach dla łatwego mocowania na ogrodzeniach lub fasadach domów. Górna i dolna krawędź może być wykończona solidnym szwem - stebnówką – wykończenie to zalecane jest do banerów reklamowych, które mają być eksponowane np. na rusztowaniach.

Gdzie eksponować banery PCV?


baner pcv na zewnątrz

Banery reklamowe drukowane na PCV ze sklepu Vispronet® z różnorodnym wykończeniem mogą być stosowane we wewnętrzach i na zewnątrz budynków. Serdecznie zachęcamy do dekorowania wnętrz naszymi naklejkami i foliami samoprzylepnymi. Indywidualnie zadrukowane folie samoprzylepne na witrynach sklepowych sprawdzą się podczas kampanii produktowej lub jako informacja o specjalnej ofercie. Naklejki na oknach, drzwiach i podłogach doskonale zaprezentują się jako znaki informacyjne. Oryginalne hasła reklamowe mogą być drukowane na foliach samoprzylepnych, ale także na banerach z PCV lub siatki winylowej.

Banery reklamowe przede wszystkim eksponowane są na zewnątrz. Wydrukujemy je dla Państwa z indywidualnymi logotypami, tekstami i zdjęciami – według uprzednio przesłanego do nas projektu. Niezależnie od tego, czy banery mają dekorować boiska sportowe, otwarte przestrzenie czy pobocza dróg, w naszej ofercie na stronie sklepu-drukarni Vispronet® znajdziecie Państwo odpowiedni produkt. Szczególnie w obszarze miejskim, reklama na place budowy i rusztowania jest doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi na firmę, usługi czy produkty. Polecamy pokrowce reklamowe na barierki na place budowy lub banery na barierki odgradzające z możliwością ekspozycji reklamy po 1 lub po 2 stronach. Oferujemy drukowanie banerów na rusztowania w doskonałej, wytrzymałej na działanie warunków atmosferycznych kolorystyce i pierwszorzędnej jakości.

Jakie materiały możemy zaproponować?


Oferujemy Państwu wytrzymałe, zmywalne i przeznaczone do długiego użytkowania: banery PCV. Wysokiej jakości, trudnopalne banery reklamowe są wyjątkowo mocne i mogą posiadać nadruk obustronny. Państwo wybieracie, czy chcecie używać banera PCV w obszarze out czy indoor. Chcemy podkreślić, że warto pamiętać jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz podczas ekspozycji banera PCV. Miejsce powinno być osłonięte przed wiatrem lub narażone jedynie na niewielkie jego podmuchy. Bardzo niekorzystnym efektem jest wysoki opór powietrza, który może spowodować uszkodzenie banera PCV w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Dzięki wiatroprzepuszczalnej strukturze otworów, baner z siatki winylowej jest szczególnie praktyczny do ekspozycji reklam w przestrzeni outdoor. Zapobiega to mechanicznym uszkodzeniom i sprawia że banery z siatki winylowej są praktyczne i mogą być dłużej eksponowane na zewnątrz. Ze względu na to, że baner wykonany z siatki winylowej jest prześwitujący, można go z powodzeniem wykorzystać do ekspozycji reklam na zamieszkanych budynkach, kompleksach biurowych i innych miejscach, gdzie na co dzień musi docierać światło.

Mocowanie banerów PCV i siatek winylowych


akcesoria i dodatki do banerów pcvVispronet® oferuje różne opcje mocowania w zależności od wybranego banera reklamowego. Najpopularniejszą opcją są oczka wykonane z metalu lub z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu. Liczba oczek zależy od rozmiaru banera i konfiguracji.

Jeżeli nie ma potrzeby trwałego mocowanie oczek, polecamy zastosowanie klipsów zaciskowych z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, które nadają się do mocowania na banerach tekstylnych i plandekach, na papierze i folii. Łatwy montaż bez użycia narzędzi i możliwość ponownego użycia to zalety oferowanych przez nas plastikowych klipsów.

Dzięki szytym na górnej i dolnej krawędzi tunelom banery PCV, plandeki i siatki winylowe mogą być mocowane np. na rusztowaniach. Przez tunele można swobodnie przełożyć aluminiowe profile dodatkowo doposażając je w śruby haczykowe i zaślepki po bokach w celu estetycznego i praktycznego eksponowania banera reklamowego np. w rozmiarze: XXL.

Druk na banerach PCV - wysoka jakość


Producent banerów reklamowych - sklep-drukarnia Vispronet® oferuje banery reklamowe w dowolnych rozmiarach i według indywidualnych pomysłów przy użyciu odpowiednio przygotowanych przez nas szablonów grafiki. Drukujemy już od 1 sztuki. Wysokiej jakości druk cyfrowy jest gwarancją doskonałej jakości wydruków. Dzięki temu Państwa reklama eksponowana wewnątrz lub na zewnątrz będzie perfekcyjna i doskonale widoczna.

Jeśli chcesz u nas wydrukować samodzielnie zaprojektowany baner reklamowy musisz przesłać nam projekt graficzny w formie cyfrowej. Dostarczone dane graficzne po krótkiej kontroli są transferowane na maszyny drukarskie, w celu rozpoczęcia procesu druku przy użyciu stosownych farb utwardzanych promieniami UV. Vispronet® gwarantuje Państwu zaawansowaną technologię, która zapewni wysoką jakość i szybkość wykonania zlecenia. Jesteśmy pewni, że efekt końcowy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Używamy farb utwardzanych promieniami UV o wysokiej odporności na działanie światła po to, aby zagwarantować długi okres użytkowania plandeki reklamowej czy banera. Oferujemy produkty wolne od lotnych związków organicznych ponieważ zwracamy uwagę na aspekty środowiskowe, nasze farby są certyfikowane zgodnie ze skandynawską normą ekologiczną (Nordic Swan). Oferujemy Państwu szczególnie wysoką dokładność odwzorowania kolorów dzięki możliwości wyboru 12 dodatkowych kolorów specjalnych.

Jak zawiesić baner PCV – dodatki do banerów


Baner PCV działa optymalnie tylko wtedy, gdy jest odpowiednio wyeksponowany. Vispronet® oferuje wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznego podwieszenia banera. Od profili aluminiowych po listwy i gumki do mocowania. Połączenie atrakcyjnego designu i profesjonalnego mocowania zapewnia najwyższą skuteczność nośnika reklamowego. Sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów do banerów. Od małego klipsa Mini do zestawu słupków do mocowania, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zawieszenia banera reklamowego. Wciąż nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Jak duże mogą być wydruki na PCV?


Maksymalne rozmiary folii, banerów i plandek na stronie sklepu Vispronet®. Proponujemy Państwu możliwość wyboru banerów PVC do 50 m2 w klasycznych rozmiarach lub z możliwością indywidualnego wyboru wymiaru. Wielkoformatowe banery na PCV w formacie poziomym, są idealne do eksponowania reklamy na fasadach i mogą być drukowane po obu stronach z różnymi motywami po to, aby osiągnąć optymalny efekt reklamowy.