Banery wielkoformatowe PCV do 50 m²

Ze względu na wyjątkową trwałość i wytrzymałość banery PCV należą do najczęściej używanych materiałów reklamowych w przestrzeni zewnętrznej. Wyposażone we wzmocnienia na krawędziach i metalowe oczka o średnicy 16 mm banery PCV idealnie nadają się do montażu na dużych powierzchniach. Przyciągają wzrok na ściany budynków. Czy to na targach w muzeach czy na imprezach banery PCV nadają się do uniwersalnego do użytku. Wysoka jakość druku i doskonałe barwy a także duży format czynią banery PCV zawsze dobrze widocznymi.

1. Warto wiedzieć
2. Zastosowanie banerów wielkoformatowych
3. Zaprojektuj swój własny baner wielkoformatowy PCV
4. Terminy realizacji

Banery wielkoformatowe PVC o powierzchni do 50 m² - wielkoformatowa reklama zewnętrzna

 

Baner wielkoformatowy w centrum miastaBanery wielkoformatowe o powierzchni do 50 m² wyposażone w metalowe oczka o średnicy 16 mm i solidnie wzmocnione krawędzie sprawiają, że oferowane przez nas banery reklamowe PCV doskonale nadają się do ekspozycji na zewnątrz.

Indywidualnie zadrukowane z ciekawymi motywami, banery PCV są doskonale widoczne na: elewacjach, rusztowaniach lub jako elementy zawieszane nad ulicami, a także często wykorzystywane na targach w muzeach i na imprezach. Wysokiej jakości nadruk i błyszcząca powierzchnia sprawią, że Państwa projekt odwzorowany na banerze będzie prezentował się doskonale. Do wyboru oferujemy trzy podstawowe kształty, które mogą być drukowane opcjonalnie po obu stronach z różnymi motywami:

 

Wykorzystanie banerów wielkoformatowych indoorOprócz wielu klasycznych wymiarów, banery wielkoformatowe z PCV mogą być projektowane w dowolnych rozmiarach. Wystarczy wybrać opcję "Indywidualny Rozmiar" podczas konfiguracji produktu. Banery PCV o powierzchni do 50 m² to klasyczne banery reklamowe do zastosowań zewnętrznych. Dzięki swoim właściwościom użytkowym są często zamawiane przez naszych stałych klientów. Banery PVC to produkty wytrzymałe na działanie wody i promieni słonecznych. Kupując nasze banery PCV macie Państwo gwarancję, że reklama będzie prezentowała się doskonale przez długi czas.

Wydruki wielkoformatowe PVC po dwóch stronach - idealnie rozmieszczone motywy i odpowiednie akcesoria

 

Dzięki odpowiednim akcesoriom, banery wielkoformatowe można łatwo montować w różnych miejscach w obszarze Out i Indoor. Oferowane przez nas opaski zaciskowe czy gumki służą do przytwierdzania banerów na ogrodzeniach, rusztowaniach lub pomiędzy dwoma drzewami. Banery wielkoformatowe z drukiem obustronnym często podwieszane są pod sufitem w halach wystawienniczych lub centrach handlowych. Organizatorzy koncertów i targów często wykorzystują dwustronne banery wielkoformatowe rozpinając je nad ulicami i reklamując w ten sposób eventy lub ważne daty. Ponieważ przód i tył plandeki mogą być indywidualnie zaprojektowane, zakres komunikatów reklamowych jest podwójny. Informacje są czytelne z dwóch kierunków, a motywy prezentują się w doskonałych i trwałych kolorach.

Zaprojektuj własny wydruk wielkoformatowy online – wiele możliwości w bezpłatnym kreatorze Visprodesign®

 

Wysokiej jakości baner wielkoformatowyJeśli nie jesteś jeszcze pewien, jak powinien wyglądać Twój druk wielkoformatowy na gotowym banerze zapraszamy do skorzystania z darmowego kreatora do projektowania, który znajdziesz na stronie naszego sklepu Vispronet®. Do kreatora Visprodesign® wchodzisz klikając na przycisk "Zaprojektuj Sam" na stronie konfigurowanego baneru.

Bez wyuczonej wiedzy graficznej możecie Państwo swobodnie projektować własne banery reklamowe wielkoformatowe. W tym celu należy użyć darmowego szablonu projektu i uzupełnić go dodatkowymi clipartami, własnymi tekstami lub zdjęciami. Po naszej stronie pozostaje wydruk wielkoformatowy, konfekcja i dostawa do Państwa na czas.

 

Zamów baner wielkoformatowy PVC w opcji Overnight

 

Oto nasza propozycja dla klientów, którzy potrzebują wydrukować wielkoformatowy baner PCV w ciągu jednego dnia. Krótki czas realizacji zamówienia nie stanowi dla nas problemu. Skorzystajcie Państwo z usługi Overnight! Wystarczy, że wyślecie nam poprawne dane do godziny 9.00 rano, a my gwarantujemy, że zamówiony wielkoformatowy baner PCV dotrze do Was następnego dnia roboczego. Szybka realizacja, indywidualne wydruki w opcji online. Zapraszamy!