Naklejki i folie

Naklejki i folie sa ciekawą formą reklamy. Różne materiały o odmiennych właściwościach i efektach wizualnych zapewniają dużą swobodę twórczą w małych i dużych formatach. Gama produktów ze sklepu internetowego Vispronet ® obejmuje folie usuwalne do zastosowań tymczasowych, folie trwale klejące do długotrwałego użytkowania, folie do systemów wystawienniczych, folie podświetlane, a także folie samoprzylepne i folie elektrostatyczne do witryn sklepowych lub innych gładkich powierzchni. Folie tekstylne oraz folie z efektem piaskowania charakteryzujące się bardzo eleganckim wyglądem. Oferujemy je Państwu w standardowych lub w indywidualnych kształtach.

1. Profesjonalne wydruki na folii
2. Wydruki na folii ze sklepu Vispronet®
3. Zaprojektuj sam wykorzystując bezpłatny kreator Visprodesign®
4. Druk na folii samoprzylepnej

Profesjonalne wydruki na folii i naklejki reklamowe do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz


folia z indywidualnym nadrukiem na LightboxyOryginalna reklama ma za zadanie przyciągać wzrok przechodniów. W ciągach komunikacyjnych, we własnej firmie lub jako praktyczny prezent dla klientów i partnerów biznesowych oferowane przez nas rozwiązania i produkty pomogą Państwu osiągnąć zamierzone cele marketingowe. Doskonałym pomysłem reklamowym może być folia samoprzylepna na okna wystawowe lub na drzwi wejściowe. W sklepie internetowym Vispronet ® oferujemy druk naklejek oraz wydruk na folii z indywidualnie zaprojektowanymi napisami lub hasłami z aktualnymi ofertami czy projektami reklamowymi.

Folie i naklejki reklamowe umieszczane na podłogach, schodach, ścianach lub szybach na etykietkach produktowych w strefach prywatności lub w celu atrakcyjnego wystroju wnętrza to pomysły, które zrealizujecie razem z nami. Jedyny warunek: wyklejana powierzchnia powinna być maksymalnie gładka.

Oferowany przez nas asortyment zapewni Państwu możliwość drukowania na dowolnie wybranym nośniku – folii reklamowej bezklejowej, tekstylnej czy samoprzylepnej z możliwością zastosowania wewnątrz. Do zastosowania na zewnątrz polecamy naklejki samoprzylepne.

Wydruki na folii ze sklepu Vispronet ®: różnorodne, ciekawe i trwałe


Oferujemy folie w zależności od potrzeby zastosowania, zadrukowujemy je zgodnie z Państwa oczekiwaniami i dostarczamy tak szybko, jak to możliwe. Ze względu na długość ekspozycji możecie Państwo wybrać folie usuwalne gwarantujące możliwość wymiany dekoracji bez pozostawiania śladów kleju lub permanentne o trwałości do trzech lat. Szczególnie w przypadku powtarzających się akcji czy krótkoterminowych oznaczeń i informacji o produkcie zalecana jest samoprzylepna folia, którą można bez problemu wymienić w razie potrzeby.

Jeśli priorytetem jest długoterminowa ekspozycja reklamy polecamy folie trwale klejące do długotrwałego użytkowania. W przypadku folii reklamowych bezklejowych oferujemy stojaki lub przyssawki do mocowania na szkle i kafelkach.

Folie samoprzylepne i bezklejowe jakie oferuje drukarnia naklejek Vispronet ® są dostępne zarówno w wersji transparentnej jak i nieprzezroczystej z białym poddrukiem. Dzięki możliwości zastosowania najwyższej jakości druku oferujemy różne efekty wizualne takie jak - wysoki czy metaliczny połysk.

Zaprojektuj sam naklejkę – wykorzystując bezpłatny kreator Visprodesign ®


folia samoprzylepna na szkleW przypadku gdy chcecie Państwo dyskretnie oddzielić szklane drzwi w poczekalni od gabinetu lekarskiego czy kosmetycznego lub salę konferencyjną od reszty pomieszczeń wtedy samoprzylepna folia spełni oczekiwania i będzie trafnym wyborem. Takie rozwiązanie to optymalne połączenie koncepcji wydzielenia obszaru prywatności na otwartej przestrzeni. Nasz sklep Vispronet ® gwarantuje pełną swobodę wyboru asortymentu i dowolność projektowania.

Projektuj sam w dowolnym kreatorze lub wybierz nasz darmowy kreator online. Korzystaj z rysunków, zdjęć i szablonów jakie przygotowaliśmy w kreatorze Visprodesign. Nanieś własne teksty i kolory, indywidualne motywy i wzory, a my wydrukujemy Twoją folie lub naklejki na zamówienie.

Druk na folii samoprzylepnej - solidna obsługa Vispronet ®


naklejka w dowolnym kształcieWybierając druk na folii w sklepie Vispronet ® macie Państwo gwarancję najlepszej obsługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm z potrzebą realizowania dużych nakładów jak i do klientów prywatnych, dla których oferujemy możliwość zakupu od 1 sztuki. Format jaki wybierzecie jest zależny tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb – może być pionowy i poziomy czy kwadratowy. Wybór wymiaru folii samoprzylepnej zależy również od Państwa zapotrzebowania.

Oprócz Standardowej wysyłki produktów oferujemy opcję Overnight i Express z dostawą do godziny 12 następnego dnia. Jedynym wymaganym kryterium jest dostarczenie nam bezbłędnych danych do druku do godziny 9 w dniu złożenia zamówienia online zgodnie z naszymi wytycznymi.