Folia do podświetleń backlit

Folia backlit jest przeznaczona do druku grafiki podświetlanej. Stosowana w podświetlanych ramach, ramkach z bocznym podświetleniem lub do podświetlanych szyldów. Gwarantuje wysokiej jakości, przyciągający uwagę efekt graficzny. To jeden z najlepszych materiałów do podświetlanych grafik z często zmienianą ekspozycją. Zaawansowana technologia druku zapewnia ostrą, bogatą kolorystykę i umożliwia perfekcyjne zaprezentowanie reklamy w miejscach sprzedaży lub w obszarze prywatnym np.: powiększone fotografie – decyzja należy do Państwa

1. Folia backlit do podświetleń
2. Zaprojektuj online własną folię do podświetleń
3. Zalety druku na folii podświetlanej backlight


Kupuj folie backlit z własnym nadrukiem i zaprezentuj swoją reklamę w podświetlanej ramce


folia backlit z nadrukiem w kasetonieW energooszczędnej ramie z podświetleniem LED możesz szczególnie efektywnie zaprezentować swój przekaz reklamowy za pomocą foli backlight i sprawić, by wyróżniał się pośród innych ekspozytorów czy plakatów. Indywidualny projekt drukowany na folii do podświetleń, w naszym sklepie-drukarni Vispronet® - zapraszamy!

Oferujemy pełną swobodę w projektowaniu Waszych pomysłów reklamowych. Wydrukujcie własne logo i połączcie je z tekstami lub skorzystajcie z naszych licznych darmowych klipartów i wzorów projektów. W procesie druku na folii używamy tylko wysokiej jakości farb, które zapewniają niepowtarzalny efekt wizualny i wyjątkową kolorystykę. Nasze folie do podświetleń backlit nadają się do umieszczania w podświetlanych ramkach i nie tylko. Wybierz spośród różnych propozycji wariant, który najbardziej Ci odpowiada, lub skorzystaj z możliwości tworzenia własnych, indywidualnych ekspozytorów reklamowych - nie ograniczamy Państwa wyobraźni!

Drukuj folie backlight do podświetleń w naszej drukarni internetowej Vispronet®


Ramki ścienne wyposażone w podświetlenie LED znalazły zastosowanie nie tylko jako nośniki reklamowe. Te ciekawe produkty używane są często jako dekoracje do domów i mieszkań, biur, sklepów, gabinetów. I tak przykładowo, podświetlane zdjęcia są idealne do stworzenia miłej atmosfery w poczekalniach lub salonach.

W domu zdjęcia z ostatnich wakacji mogą przywołać piękne wspomnienia. W restauracjach i barach podświetlane folie reklamowe nadają się do kreowania wyjątkowej atmosfery lub do przekazywania informacji na temat produktów kulinarnych i napojów. Daj się zainspirować różnorodnymi możliwościami - zapraszamy do naszego sklepu - drukarni Vispronet®!

Folia backlit do podświetleń do kasetonów i innych artykułów promocyjnych


Zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, podświetlane folie backlit z nadrukiem ze sklepu-drukarni Vispronet® mogą być wykorzystywane do prezentacji wyjątkowych chwil lub przekazów reklamowych. Dodatkowy efekt wizualny zagwarantuje oświetlenie LED umieszczone od wewnętrznej strony po bokach ram.

Chcesz przyciągnąć jeszcze więcej uwagi lub zostać zapamiętanym przez klientów na długo? Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów! Wszystkie artykuły z naszego asortymentu mogą być indywidualnie zaprojektowane i wydrukowane zgodnie z Państwa wymaganiami. Odkryj szeroką gamę proporczyków, a może nasze parasole reklamowe w różnych rozmiarach? Proponujemy Państwu wygodne krzesła wypoczynkowe, które idealnie nadają się do wyposażenia stref relaksu podczas imprez firmowych, klubowych lub uroczystości rodzinnych.