Folie elektrostatyczne wielokrotnego użytku

Folie elektrostatyczne nie mają kleju ale utrzymują się na różnych powierzchniach, można je usuwać bez pozostawiania śladów i służą do wielokrotnego zastosowania. Sklep internetowy Vispronet ® oferuje folie elektrostatyczne w dwóch klasach jakości i różnych wzorach. Folie adhezyjne dobrze przylegają do idealnie gładkich powierzchni. Wysokiej jakości folie z mikro przyssawkami Yupo ®-posiadają certyfikat dopuszczający do zastosowania przy produkcji zabawek dla dzieci i są zalecane do naklejek na szkło, meble lub płytki. Dzięki foliom elektrostatycznym róż informacje można umieszczać nawet na wyjątkowo delikatnych powierzchniach. Folie samoprzylepne można zamówić od 1 sztuki w standardowych lub w indywidualnych rozmiarach.

1. Folie elektrostatyczne jako nośniki reklamy
2. Różne opcje aplikacji folii samoprzylepnych
3. Zalety druku na folii samoprzylepnej


Folia elektrostatyczna z nadrukiem – możliwość wielokrotnego zastosowania


Okrągła naklejka elektrostatyczna na szybęFolia elektrostatyczna wielokrotnego użytku to doskonała powierzchnia do umieszczenia różnorodnych informacji dokładnie tam, gdzie powinny dotrzeć do klientów. Ten uniwersalny nośnik reklamowy można bezpiecznie przymocować do lusterek, samochodów lub gładkich powierzchni drewnianych następnie usunąć bez pozostawiania śladów i w razie potrzeby ponownie wykorzystać. Oferujemy folie naklejki elektrostatyczne o różnych kształtach i rozmiarach, od kwadratów, kół i elips po trójkąty czy strzałki jak również naklejki w dowolnych kształtach. Wystarczy przesłać do nas przygotowany, indywidualny projekt a my wykonamy druk na foli elektrostatycznej w drukarni Vispronet®.

Druk reklamy na foli elektrostatycznej


Dzięki naszym naklejkom i foliom wielokrotnego użytku możesz doskonale zaprezentować swoje informacje na wielu różnych powierzchniach. Chcesz zwrócić uwagę na ofertę specjalną, szukasz nowych pracowników, czy może chcesz aby zaproszeni goście byli precyzyjnie kierowani na konferencję lub odczyt? Informacje drukowane na folii elektrostatycznej mogą być umieszczane tymczasowo lub trwale w dowolnym miejscu i bez użycia kleju.

Folie bezklejowe ze sklepu-drukarni Vispronet® są dostępne w trzech różnych opcjach w zależności od właściwości materiału i potrzeb klientów. Oferujemy folie z przyssawkami Micro, elektrostatycznie folie PP oraz folie adhezyjne z miękkiego PVC. Każdy z powyższych wariantów jest dostępny w opcji z białym poddrukiem lub bez białego poddruku pod obszarami kolorowymi. Folie z białym poddrukiem gwarantują efektowny obraz kolorów a zadrukowane kolorowe powierzchnie nie są przezroczyste. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rękawiczki do precyzyjnego usuwania pęcherzyków powietrza niezbędne podczas aplikacji folii samoprzylepnych.

Folie elektrostatyczne, naklejki elektrostatyczne i inne produkty reklamowe – profesjonalny druk


Trójkątna folia elektrostatyczna na oknaJako nowoczesna firma z ponad 25-letnim doświadczeniem oferujemy Państwu druk online na najwyższym poziomie. Sklep internetowy-drukarnia Vispronet® zapewnia szeroki wachlarz możliwości projektowania i drukowania indywidualnych folii samoprzylepnych zgodnie z Państwa życzeniami.

W naszej ofercie znajdziecie duży wybór innych produktów reklamowych, na których możecie umieszczać swoje logotypy, motywy zdjęciowe lub napisy. Ponieważ do druku używamy tylko wysokiej jakości, odpornych na światło farb będą one doskonale prezentować się przez długi czas. Zapraszamy do zakupu namiotów i pawilonów, które mogą być zadrukowane zgodnie z Państwa indywidualnym życzeniem, niezależnie od tego czy będą wykorzystane na imprezach firmowych czy na prywatnych uroczystości. Namioty i pawilony uzupełnione o odpowiedni zestaw piwny w formie stołu i 2 ławek czy kilku wygodnych krzeseł wypoczynkowych doskonale sprawdzą się na każdej imprezie. Zapraszamy!