Systemy Roll Up

Roll Upy to klasyczne systemy do prezentacji reklam oferowane w naszym sklepie internetowym Vispronet®. Roll Up to stabilny, aluminiowy stelaż z kasetą na wydruk. Błyskawiczny montaż i łatwa wielokrotna wymiana wydruków reklamowych bez konieczności wymiany kasety sprawiają, że system cieszy się ogromną popularnością. Proponujemy Państwu Roll Up z wąską i szeroka kasetą. Podczas transportu część zadrukowana umieszczona jest w kasecie. Systemy Roll Up proponujemy w różnych wymiarach, a maksymalna powierzchnia zadruku jaką zapewniamy to: 6 m² w wariancie jedno lub dwustronnym. Druk odbywa się na materiale lub na folii typu Display, zgodnie z Państwa indywidualnym projektem. Wydruk mocowany jest przy pomocy listwy zaciskowej co dodatkowo sprzyja szybkiej wymianie .

1. Ekspozytory typu Rollup zamówienie i druk online
2. Zastosowania
3. Zaprojektuj swój własny Roll - Up
4. Zalety stojaków Roll Up
5. Transport i przechowywanie


Rollup - mobilna reklama ze sklepu-drukarni Vispronet


Rollup reklamowyZ ekspozytorem typu Rollup ustawiasz swoją reklamę i wyeksponujesz informacje w ciekawy i łatwy sposób. Ten system ekspozycyjny znany jest pod wieloma nazwami, takimi jak: ekspozytor Roll-Up, stojak Roll Up lub Roll Up display. Na targach, konferencjach, prezentacjach czy imprezach Rollupy przyciągają wzrok - po prostu nie można nie zwrócić na nie uwagi.

Szerokie spektrum produktów jakie oferuje sklep internetowy Vispronet® zawiera systemy ekspozycyjne typu Roll Up spełniające różnorodne wymagania i oczekiwania. Przy mniejszych budżetach znajdziecie Państwo ekonomiczny Roll - Up Basic w typowym rozmiarze 80 x 200 cm. Dla każdego, kto poszukuje powiększonego rozmiaru Vispronet® oferuje również duży Roll Up Basic XL o powierzchni druku 6 m².

Jak skutecznie wyeksponować Roll-up


Roll Up outdoor ze sklepu internetowego Vispronet Roll Up Select wyróżnia się przede wszystkim elegancko zakrzywioną metalową obudową i wersjami o różnych szerokościach, wysokiej jakości przeznaczone do eleganckich prezentacji.

Roll Upy to bardzo wygodne ekspozytory. Ładnie zapakowane i poręczne w transporcie dzięki przystosowanej torbie transportowej. Roll Up reklamowy z nadrukiem można w mgnieniu oka ustawić i wyeksponować. Montaż jest wyjątkowo łatwy: wystarczy rozwinąć wydruk, zaczepić go do teleskopowego pręta i zamocować na żądanej wysokości – gotowe! Mobilny baner reklamowy może być ustawiony i wyregulowany w ciągu kilku sekund. Stabilna obudowa gwarantuje bezpieczną ekspozycję.

Ekspozytor Roll Up ze sklepu Vispronet® to doskonały nośnik do prezentacji firm, produktów i informacji. W przypadku części zadrukowanej macie Państwo możliwość wyboru podłoża do zadruku spośród różnych proponowanych przez nas materiałów. Dzięki temu ekspozytor - Rollup zyska wyjątkowy wygląd. Umieść swój Roll Up z nadrukiem we właściwym świetle i perfekcyjnie wkomponuj go w otaczającą przestrzeń! Halogenowe oświetlenie do Roll Upów z oferty akcesoriów doskonale oddziałuje na kompletny wizerunek. Poznaj ofertę naszej firmy Vispronet® i zamów wybrane produkty online. Zapraszamy!

Roll Up z logo i tekstem - samodzielne projektowanie online bez opłat

Vispronet® oferuje Państwu Roll Upy różnych rozmiarach z powierzchnią druku do 6 metrów kwadratowych. Dzięki naszemu kreatorowi do projektowania Visprodesign® możesz samodzielnie wykonać projekt Roll Upu i wcale nie musisz być grafikiem.

Po prostu umieść na szablonie grafiki własne zdjęcia i połącz je z tekstem, lub użyj jednego z licznych darmowych szablonów projektu. Daj się zaprosić do samodzielnego, kreatywnego działania. Na dwustronnym Rollupie Select znajdziecie Państwo dwie powierzchnie do zadruku. Przód i tył mogą być zaprojektowane z takimi samymi lub różnymi motywami. Naszym zadaniem jest przenieść Twoje projekty na materiał i wydrukować je w pięknych, wytrzymałych na działanie światła kolorach. Takie rozwiązanie umożliwia reklamowanie wydarzenia kulinarnego, wprowadzenia produktu na rynek, kampanii sprzedażowej w punkcie POS lub w trakcie warsztatów w sposób przemyślany i profesjonalny.

Zamów Rollup online w dobrej cenie


W sklepie internetowym Vispronet® możesz szybko zaprojektować i zamówić Roll Upy online. Jeśli chcesz otrzymać swój towar już następnego dnia dla nas to nie problem – po prostu wybierz opcję szybkiej dostawy Overnight. Wystarczy dostarczyć nam bezbłędny projekt do godziny 9.00 rano w dni powszednie - następnego dnia wyślemy Państwu gotowy Rollup z indywidualnym nadrukiem.

Display Wand Q-Frame - dwustronny rollup z własnym nadrukiem
Można zamówić Roll Up w opcji przesyłki Standardowej lub Ekspresowej. Jeżeli chcecie, aby Wasze zamówienie było wysłane na kilka adresów należy skorzystać z naszej usługi wysyłka Multi-Adres na kilka adresów dostawy. Na życzenie dostarczamy neutralnie zapakowane produkty z neutralnymi dokumentami przewozowymi.

Roll Upy z nadrukiem w połączeniu z innymi ekspozytorami reklam

Jeśli macie Państwo możliwość włączenia innych systemów ekspozycyjnych do własnej koncepcji promocyjnej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ścianą ekspozycyjną Display Wand Q-Frame®. Uniwersalny ekspozytor jest dostępny w formacie pionowym i poziomym. System ten stwarza wiele możliwości dla lekkich i niedrogich prezentacji mobilnych. Dostępny w różnych wzorach i rozmiarach.

Twój przekaz reklamowy


Roll Up jest świetnym nośnikiem reklamy, gdy trzeba szybko działać, a także wtedy gdy chcesz zaprezentować rozbudowany przekaz reklamowy w atrakcyjny sposób. Roll Up jest szczególnie przydatny w zastosowaniach mobilnych na targach, wystawach i innych imprezach. Można go łatwo montować i demontować.

Jego rozmiar sprawia, że ekspozytor jest szczególnie atrakcyjnym systemem prezentacji, który gwarantuje wiele możliwości ekspozycji projektu graficznego: czy to w postaci czystego tekstu, efektownych obrazów, czy też pełnego zestawu produktów i usług - nie ma ograniczeń co do wyglądu mobilnego stojaka typu Roll Up. Dzięki naszemu darmowemu kreatorowi do projektowania Visprodesign® możesz zaprojektować swój indywidualny Roll-Up za pomocą kilku kliknięć, bez uprzedniej wiedzy graficznej i drogich programów graficznych. Zapraszamy!

Profesjonalne wydruki na Roll Upach


Drukujemy Państwa ekspozytory reklamowe według Waszych indywidualnych pomysłów w opcji druku cyfrowego lub sitodruku. Jeśli chcesz wydrukować więcej niż jeden Roll Up reklamowy, możesz skorzystać z atrakcyjnej ceny dzięki zwiększonemu nakładowi. Gotowe dane do druku wysyłasz nam po zakończeniu procesu zamówienia przygotowane na podstawie naszego szablonu grafiki lub tworzysz w naszym darmowym kreatorze do projektowania.

Podczas standardowej kontroli danych druku informujemy Państwa e-mailem o wszelkich błędach - dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wydrukujemy Wasze Roll Upy bezbłędnie i w najwyższej jakości. Na życzenie możecie wybrać profesjonalną weryfikację danych, próbkę materiału do Roll-Upa oraz wydruk próbny, który prześlemy pocztą na Państwa indywidualne zamówienie.

Zalety systemów Display typu Roll-Up oferowanych przez sklep internetowy Vispronet:

  • - doskonała powierzchnia reklamowa na targach, w punktach sprzedaży lub na prezentacjach
  • - szczególnie nadają się do reklamy mobilnej
  • - nieskomplikowana i szybka obsługa
  • - wydruk z indywidualnym motywem
  • - w zestawie z torbą i opcjonalnie z dopasowanym oświetleniem
  • - dobry stosunek ceny do jakości
  • - w różnych formatach i rozmiarach do 6 m²
  • - dostawa Standard, Ekspress i Overnight

Roll Upy w sklepie internetowym Vispronet® - własny projekt


Stojak Roll Up z dwoma powierzchniami ekspozycji. Państwa logo, zdjęcia lub informacje będą widoczne z dwóch stron. Na powierzchni do 6 m2 możecie umieścić swój projekt korzystając z naszego darmowego kreatora do projektowania Visprodesign®. Obsługa jest łatwa i nie wymaga szerokiej wiedzy graficznej.

Zapraszamy do korzystania z dostępnych na stronie sklepu szablonów projektów. Wykorzystajcie zalety oferowanych produktów i nasze doświadczenia w zakresie druku. Duży wybór motywów graficznych znajdziecie w naszym kreatorze do projektowania Visprodesign®. Wystarczy wybrać atrakcyjny szablon zgodnie z zapotrzebowaniem i zindywidualizować go na miarę swoich potrzeb. Powyższa oferta dotyczy również innych systemów ekspozycyjnych.

Zastosowanie Roll Upów


Na targach, promocjach czy eventach Rollup to popularny nośnik reklamy, który może być wykorzystywany na wiele różnych sposobów. Systemy te cieszą się dużą popularnością, ponieważ doskonale podkreślają niepowtarzalny charakter stoiska i są wyjątkowo mobilne. Dzięki zróżnicowanym możliwościom wyboru motywu i rodzaju nadruku, nadają się do różnych zastosowań.

Nawet bez użycia specjalnych narzędzi, ekspozytory typu Roll-Up można ustawić w kilka sekund, są one łatwe w transporcie i nie zabierają dużo miejsca. Niska cena i solidne właściwości materiału sprawiają, że Roll Upy przyciągają wzrok każdej sytuacji.

Łatwy transport Roll Upów


Akcesoria do rollupów - Roll Up Select czarnyRoll upy reklamowe to systemy estetyczne, mobilne i stabilne. Łatwość obsługi sprawia, że można je ustawiać praktycznie w każdym miejscu. Jeśli jednak chcemy ustawić Roll Up z nadrukiem na zewnątrz w takim przypadku należy zastosować Roll Up Select Outdoor z materiałem odpornym na warunki atmosferyczne. Oferowana przez nas plandeka PVC doskonale nadaje się do krótkotrwałej ekspozycji na zewnątrz. Materiał jest nie tylko bardzo trwały, ale również wyróżnia się wysoką jakością wykonania.

Nasze materiały są wytrzymałe, na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu kolory pozostają intensywne i wyraziste nawet po dłuższej ekspozycji na słońcu. Istnieją jednak pewne różnice, które należy rozważyć przy zakupie Roll Upów. W zależności od tego, jak chcesz się zaprezentować,możesz wybierać pomiędzy stojakami i banerami. Stojaki są bardzo łatwe w ustawieniu: jednym ruchem, wyciągasz swoją reklamową i rozciągasz ją. Z kolei zadrukowane banery reklamowe są mocowane na listwach, tak aby wydruk prezentował się jak najefektowniej.