Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze to lekkie systemy składanych stelaży, które charakteryzują się łatwością i szybkością montażu. Stabilne Systemy wystawiennicze ze sklepu internetowego Vispronet® mają ponadczasowy design i zapewniają prostą, tanią i szybką prezentację Państwa firmy lub marki. Aby postawić konstrukcję Pop Up, trybunkę promocyjną czy stojak na prospekty nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji ani narzędzi. Wysokiej jakości wydruki można bardzo łatwo wymieniać, co umożliwia wielokrotne wykorzystywanie systemu na różne sposoby i przy różnych okazjach

1. Systemy wystawiennicze - przegląd
2. Mobilne systemy wystawiennicze
3. Systemy wystawiennicze - zaprojektuj sam
4. Terminy dostaw
5. Zastosowania
6. Ważne elementy dla wizerunku stoiska targowego
7. Możliwości rozbudowy

Systemy wystawiennicze gwarancją udanych prezentacji


plecak reklamowy Odpowiedni i profesjonalny wygląd stoiska wystawienniczego, to ważny aspekt prezentacji reklam kierowanych do klienta. W grupie pod nazwą systemy wystawiennicze znajdą Państwo podstawowy zestaw produktów reklamowych dedykowanych na stoiska targowego lub inne prezentacje. Oferowane przez nas produkty to: trybunki promocyjne, tabliczki informacyjne, stojaki na broszury i prospekty, a także różnego rodzaju ścianki wystawiennicze dzięki którym możecie Państwo zbudować własne stoisko targowe. Prezentowane standy reklamowe mogą być dowolnie uzupełniane innymi produktami z naszego sklepu - drukarni Vispronet®.

Oferowane systemy wystawiennicze w sklepie internetowym Vispronet® mają nowoczesny i atrakcyjny design. Składane ścianki wystawiennicze typu Pop Up gwarantują Państwu do 10 m² powierzchni reklamowej do zadruku i możliwość umieszczenia reklamy na tylnej i przedniej ścianie systemu.

Proponujemy dwa rodzaje ścianek wystawienniczych: Pop Up Magnet i Pop Up Klett. Oba produkty z grupy systemów wystawienniczych są dostępne w wersjach z frontem prostym i zakrzywionym. Ścianka wystawiennicza Pop Up Klett jest szczególnie przydatny w kampaniach i reklamie podczas częstej zmiany lokalizacji. Część zadrukowana jest jednorazowo mocowana do stelaża i może pozostać na nim również podczas transportu. Umożliwia to bardzo szybkie rozłożenie i demontaż systemu wystawienniczego. Ścianka wystawiennicza w wersji Pop Up Magnet, projekt jest drukowany na kilku panelach, które trzymają się na stelażu przy pomocy magnesów. Pojedyncze panele mocowane do systemu tworzą całą powierzchnię obrazu. Ponieważ poszczególne panele muszą być usunięte ze stelaża na czas transportu, proponowany system jest zalecany w przypadku planowania dłuższych prezentacji.

Mobilna reklama – systemy wystawiennicze ze sklepu Vispronet®


ścianka wystawiennicza pop-upSklep internetowy-drukarnia Vispronet® oferuje trybunki promocyjne z kompatybilne ze składanymi ściankami wystawienniczymi z indywidualnym wydrukiem. W wersji Klett - odpowiednie dla systemu wystawienniczego Pop Up Klett. W wersji Magnet z magnesami - odpowiednie dla ścianki wystawienniczej Pop Up Magnet. Obie trybunki zbudowane są na nożycowej konstrukcji stelaża, która umożliwia ich szybki i łatwy montaż i demontaż. Lekka półka zapewnia miejsce na wizytówki, przybory do pisania czy ulotki. Kufer transportowy to również opcja trybunki promocyjnej - wyposażony w wydruk reklamowy mocowany na zewnętrznej stronie, podobnie jak inne trybunki spełnia rolę kontuaru. Stojaki na prospekty i tabliczki informacyjne doskonale doposażają stoisko targowe. Dostępne w wielu wariantach, zagwarantują dużo miejsca na prezentację katalogów, broszur i ulotek. Stojaki reklamowe są nieodłącznym elementem wyposażenia stoiska wystawienniczego lub targowego.

Plecaki promocyjne oferowane w naszym sklepie Vispronet® to ciekawy pomysł na skuteczną reklamę mobilną. Produkt ten jest bardzo popularny w Ameryce, natomiast nie jest jeszcze bardzo znany w Europie. Wykorzystaj trend w swoich kampaniach reklamowych! W dużym tłumie, Państwa reklama dzięki temu produktowi będzie doskonale widoczna i zwróci na siebie uwagę. Bądź blisko swoich klientów!

Wyjątkowy efekt reklamowy! Pokaż plecaki reklamowe, na plecach całej grupy pracowników poruszających się na imprezie lub podczas kampanii reklamowej. Gwarancja 100%, że przyciągną uwagę. Jednym z pomysłów może być ustawienie ludzi z plecakami w rzędzie, tak by na powierzchni reklamowej była umieszczona pojedyncza literka, a w rzędzie aby układały się w określone słowo, np. nazwę firmy, nazwę produktu lub po prostu słowo: "UWAGA".

Zaprojektuj samodzielnie online własny system wystawienniczy


display reklamowyW sklepie-drukarni Vispronet® można szybko i łatwo projektować wydruki do systemów wystawienniczych, bez wyuczonej wiedzy graficznej. Skorzystaj z naszego darmowego kreatora Visprodesign® i zaprojektuj sam w kilku krokach własne, indywidualne reklamy. Przejrzyj tematycznie ułożone, darmowe szablony projektów, pobierz zdjęcie lub logo i umieść na projektowanej powierzchni wraz z tekstami i hasłami reklamowymi. Postaw na kreatywności i projektuj dowolnie swoje standy reklamowe!

Przygotuj swoje stoisko na targi, imprezy czy eventy. Korzystając z naszych clipartów i zdjęć przygotowanych do pobrania w kreatorze Visprodesign. W zaledwie kilku krokach możesz stworzyć indywidualny projekt. Im bardziej interesujący projekt systemu targowego, tym większa pewność, że zwrócicie Państwo na siebie uwagę klienta.

Standy reklamowe w sklepie Vispronet® zamówienie – overnight, express, standard


Podjąłeś szybką decyzję zaprezentowania produktu, firmy na targach czy imprezie publicznej i nie masz jeszcze ścianki wystawienniczej? Nie ma problemu! Zamów swój system wystawienniczy w sklepie internetowym Vispronet® w opcji overnight.

Wyślij do nas zamówienie i poprawne pliki do druku najpóźniej do godziny 8.00 rano, a produkty z grupy „Systemy wystawiennicze” otrzymasz następnego dnia roboczego. Niezależnie od tego, czy będzie to potykacz typu Pop Up, stojaki informacyjne, czy trybunka promocyjna. Dostarczymy je Państwu szybko i niezawodnie.

Płatność regulowana jest automatycznie przez internet. Po nadaniu przesyłki informacja dotrze do Państwa pocztą elektroniczną. Kod nadania przesyłki umożliwia śledzenie jej, a aktualny status zamówienia będzie widoczny na portalu klienta w obszarze „moje konto”.

Systemy wystawiennicze od producenta – na każdą okazję


Udział w targach i podobnych dużych imprezach jest ważną częścią marketingu wielu firm i organizacji. Bardzo ważne jest przemyślane zaplanowanie i zaprojektowanie własnego stoiska wystawienniczego. Dla udanej prezentacji odpowiedni jest jednolity projekt obejmujący wszystkie elementy takie jak: ścianki działowe, lady, ekspozytory i stojaki wystawiennicze.

Dobrze zaprojektowany system wystawienniczy, w przemyślanym designie, ma szczególnie ważne znaczenie podczas prezentacji targowej. W sklepie internetowym-drukarni Vispronet® chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i pomysłami, wyjaśniamy z jakich części może składać się dobre stoisko targowe. W jaki sposób skutecznie przyciągnąć wzrok zwiedzających i jakie elementy systemów wystawienniczych i standów reklamowych oferujemy.

Jak powinno wyglądać profesjonalne stoisko targowe?


systemy wystawienniczeBudowa ścianek wystawienniczych kilka lat temu była skomplikowanym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Od czasu kiedy do budowy stoisk wystawienniczych stosowane są mobilne systemy czas i realizacja zabudowy trwa o wiele krócej. Kompletne systemy wystawiennicze, składające się z wielu uniwersalnych elementów, nie tylko umożliwiają szybki montaż i demontaż, ale również mogą być przechowywane tak, aby nie zabierały dużo miejsca i jednocześnie są wygodne do transportu.

Systemy wystawiennicze są dzisiaj uniwersalne: można je rozbudować o inne elementy, takie jak standy reklamowe, trybunki promocyjne z taśmą magnetyczną, składane stojaki na prospekty i stojaki 3D. Ważną cechą dobrego systemu wystawienniczego jest solidna jakość gdyż musi on wytrzymać wielorazowy montaż i demontaż w trakcie użytkowania.

Przy wyborze systemów wystawienniczych warto zwrócić uwagę na to, aby można je było wykorzystać do budowy zarówno małych jak i dużych ekspozycji. Mogą to być: składane ścianki wystawiennicze Pop-Up, albo praktyczne stojaki Roll-Up. Potykacze klasyczne lub w nowoczesnej wersji Pop Out mogą stanowić ciekawy element stoiska.

Wielkość i rodzaj stoiska targowego można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb przy zastosowaniu oferowanych przez nas systemów wystawienniczych.

Bardzo efektownym produktem oferowanym w naszym sklepie internetowym jest wydruk w podświetlanej ramce. Składane ramki oświetlane przez diody LED sprawiają iż przekaz reklamowy jest optymalnie czytelny . Ponadto, diody LED są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także energooszczędne i mają wyjątkowo długą przydatność do użycia – nawet do 100.000 godzin.

Jak być widocznym na targach reklamowych?


Aby przyciągnąć uwagę odwiedzających targi, nie jest konieczne posiadanie dużego stoiska targowego lub skomplikowanych systemów wystawienniczych. Jeśli z góry określisz cel i weźmiesz pod uwagę ramy finansowe, możesz wiele w tym zakresie zrobić. Przemyślana koncepcja stoiska i kilka dobrze dobranych systemów wystawienniczych często wystarczą, aby uzyskać efektowny wygląd i wyznaczony cel.

Nawet małe stojaki informacyjne mogą z powodzeniem reklamować produkty i usługi. Zarówno w przypadku niewielkich lub dużych projektów stoisk ważna jest koordynacja całościowego wyglądu z designem przedsiębiorstwa. Ułatwia to potencjalnym klientom i partnerom rozpoznanie identyfikacji wizualnej firmy.

Projekt graficzny systemów wystawienniczych jest bardzo ważnym czynnikiem zwracającym uwagę klientów. W tym kontekście warto zaznaczyć iż systemy, które przyciągają uwagę i wyróżniają się spośród innych, osiągają najlepszy rezultat. Systemy wystawiennicze montowane na stropach, takie jak podwieszane warioformy z logo firmy i numerem stoiska sprawią, że Państwa ekspozycja będzie widoczna z daleka.

Aby odwiedzający mogli zapoznać się z Państwa ofertą targową, warto zastosować stojaki typu display nawiązujące do wizerunku firmy prezentując na nich np. ofertę cenową. Ciekawym sposobem na zwrócenie dodatkowej uwagi w kierunku Państwa stoiska może być wykorzystanie produktów takich jak: plecaki promocyjne, które podczas targów mogą prezentować hostessy lub wynajęte osoby z obsługi targowej.

Jak zaprezentować grafikę i na jakich nośnikach?


potykacz reklamowy Ekspozycja targowa może być prezentowana na wiele różnych sposobów. W zasadzie, prawie wszystkie motywy i elementy dekoracyjne są możliwe. Jednakże, ważne jest, aby koncepcja dekoracji targowych uwzględniała cel który chcecie Państwo osiągnąć.

Jeśli na przykład, mają być reklamowane nowe produkty , ważne jest umieszczenie na systemach typu display dużych zdjęć w połączeniu z nazwą. Dokładnie tak jak piszemy w uwagach dotyczących przygotowania danych do druku Vispronet®, ważne jest aby Państwa projekty i zdjęcia były przygotowane w wysokiej rozdzielczości co pozwoli nam na bardzo dokładne odtworzenie najdrobniejszych szczegółów.

Jeśli stojaki typu display będą wykorzystywane w celu zwrócenia uwagi na promocje lub oferty specjalne, sugerujemy aby były wyeksponowane w przedniej części stoiska targowego.

Przy tworzeniu projektu Display-a należy zwrócić uwagę na parametry osi widzenia. Nie należy umieszczać napisów w dolnej jego części, ponieważ trudno je będzie tam odczytać.

Aby zwiedzający mogli odczytać z daleka treść na Displayach reklamowych, należy wybrać odpowiedni rozmiar czcionki. Przy projektowaniu ścianek wystawienniczych należy pamiętać, że mogą być one zasłaniane trybunkami promocyjnymi lub innym sprzętem stoiska. Dlatego nie zawsze warto umieszczać informacje w dolnej część ścianki wystawienniczej.

Czy można rozbudowywać systemy targowe?


Jeśli chcecie Państwo dokonać zakupu własnego systemu wystawienniczego, powinniście wybrać dostawcę, który umożliwi rozbudowę wyposażenia w dowolnym momencie i w późniejszym terminie. Dzięki sklepowi-drukarni Vispronet® mogą Państwo skorzystać z tej opcji i w każdej chwili uzupełnić swoje już kupione systemy wystawiennicze o kolejne elementy.

Dla wszystkich tych, którzy po raz pierwszy wyposażają stoiska targowe, polecamy proste połączenie ścianki wystawienniczej, trybunki promocyjnej i stojaka typu Display. W kolejnym kroku, w celu zwiększenia uwagi, stosuje się stojaki na prospekty i ulotki a także flagi przenośne typu Bowflag®. Każdy, kto posiada większe powierzchnie wystawiennicze, może zaopatrzyć się w dodatkowe ścianki wystawiennicze, stojaki typu Display czy siedziska.

Dzięki temu można krok po kroku uzupełnić swoje wyposażenie targowe. Vispronet® oferuje wiele możliwości aranżacji atrakcyjnych systemów wystawienniczych i szeroką gamę akcesoriów i dodatków.

Dodatki i akcesoria do systemów targowych mają przede wszystkim na celu usprawnienie transportu i montażu. Wózki i torby w odpowiednich formatach chronią powierzchnie reklamowe przed uszkodzeniem podczas transportu i ułatwiają przewożenie z miejsca na miejsce.

Przy pomocy punktowego oświetlenia w postaci lamp halogenowych lub spotów LED można oświetlić stoisko targowe i poszczególne jego części. Półki i nylonowe sznurki służące do praktycznego mocowania różnych produktów uzupełniają ofertę naszych akcesoriów do systemów wystawienniczych.