Stojaki na ulotki

Sklep internetowy Vispronet® oferuje Państwu stojaki na ulotki. Są one eleganckimi i funkcjonalnymi elementami ekspozycji, doskonałymi do prezentowania dokumentów takich jak: ulotki, prospekty, broszury czy katalogi reklamowe. Przygotowanie do użytku ogranicza się jedynie do ich rozłożenia. W komplecie do każdego stojaka otrzymujecie Państwo poręczną walizkę lub torbę do transportu.

1. Stojaki na prospekty i broszury
2. Stojaki składane i rolowane
3. Terminy dostawy
4. Możliwe zastosowania
5. Różnorodność materiałów
6. Półki i przegródki na stojaki na broszury

Stojaki na ulotki Vispronet® - mobilne w różnych wersjach


Składany stojak na ulotki ze sklepu VispronetJeśli chcecie aby informacje były widoczne, ważne jest żeby nie zabrakło Wam na targach czy promocjach stojaków na ulotki. Broszury i ulotki są ważnymi narzędziami w marketingu każdej firmy. Zaprezentuj swoje ulotki i broszury w dobrym stylu kupując stojaki w naszym sklepie Vispronet®.

Rolowane i składane stojaki na katalogi reklamowe - kupuj online w dobrej cenie

Stojaki na ulotki ze sklepu Vispronet® doskonale nadają się do eksponowania magazynów, gazet, broszur lub ulotek w taki sposób, aby zwracały uwagę klientów na towary lub usługi. Niezależnie od tego, czy chodzi o składane stojaki, czy rolowane są one bardzo praktyczne i przydatne w salonach sprzedaży, przy recepcjach, a także na targach i różnego rodzaju imprezach.

Stojaki na katalogi reklamowe doskonale nadają się do aptek, gabinetów lekarskich, biur podróży, piekarni, sklepów, kiosków, kin i wielu instytucji publicznych. Przejrzyście ułożone, gotowe do zabrania i natychmiast widoczne dla wszystkich. W taki oto sposób zaprezentujecie Państwo swoje materiały informacyjne czy reklamowe korzystając ze statywów na broszury.

Proponowane wersje dostępne w naszym sklepie online:


 • Składany stojak na katalogi 100.001 z aluminiowym kuferkiem

  Składany stojak na prospekty daje możliwość prezentacji materiałów informacyjnych w formacie DIN A4. Jest wytrzymały i solidny, można go błyskawicznie rozłożyć i schować po użyciu w aluminiowej walizce przeznaczonej do wygodnego transportu.

 • Składany stojak na katalogi 100.002 z aluminiowym kuferkiem

  Składany stojak na foldery 1000.002 posiada 5 przegródek w rozmiarze DIN A 3. Półki wykonane są z wysokiej jakości sztucznego tworzywa. Cechuje go łatwy montaż i demontaż.

 • Składany stojak na katalogi 200.001 z torbą transportową

  Składany stojak na ulotki 200.001 wraz z torbą transportową gwarantuje 4 głębokie schowki w formacie DIN A4. Zaleta: broszury i ulotki mogą pozostać na półeczkach również podczas transportu. Przegródki wykonane są z odpornego na pęknięcia poliwęglanu i ułożone jedna za drugą naprzemiennie.

 • Stojak na katalogi zwijany 300.001 z 4 kieszeniami z siatki DIN A4 z torbą transportową

  Zwijany stojak na broszury 300.001 posiada 4 pionowo rozmieszczone kieszenie z siatki wykonane z tkaniny, które są mocowane w dwóch aluminiowych listwach. Stojak ma prostą konstrukcję i jest bardzo lekki.

 • Mobilny stojak na katalogi 300.002 z 8 kieszonkami z siatki DIN A4 z torbą transportową

  Zwijany stojak na ulotki 3000.002 posiada 8 kieszeni wykonanych z tkaniny. Kieszenie mogą być wypełniane broszurami lub ulotkami. Stojak ma prostą konstrukcję i jest bardzo lekki.

W zależności od zastosowania oferujemy stojaki na broszury do różnego rodzaju ekspozycji.

Składane i zwijane stojaki na ulotki – zamówienie overnight

Zamów stojaki na foldery w opcji dostawy overnight! Jeśli potrzebujesz szybko zrealizować swoje zamówienie, Vispronet proponuje różne terminy dostawy. Express i overnight. Stojak na broszury dostarczamy w ciągu trzech dni roboczych w przypadku zamówień w opcji ekspresowej, natomiast w opcji overnight z dnia na dzień.

Plakaty na tablicach informacyjnych


Stojak na katalogi reklamoweNiekiedy ważne jest, aby organizatorzy imprez czy reklamodawcy nie tylko eksponowali swoje broszury, ale także przyciągali uwagę klientów wykorzystując plakaty reklamowe. Tablice informacyjne doskonale nadają się do tego celu. Stojaki na plakaty są wyposażone w składane ramki, które umożliwiają szybką wymianę i perfekcyjną ekspozycję plakatów.

Stojaki na prospekty gwarancja estetyki w przestrzeni publicznej

Broszury i katalogi powinny być atrakcyjnie eksponowane na imprezach targowych i innych wydarzeniach. Taka prezentacja znacząco wpływa na pozytywny wizerunek Państwa firmy. Stojaki na katalogi mają wiele zalet. Prezentacja materiałów targowo-reklamowych jest idealna i ma na celu zachęcenie klientów do zabierania ze sobą materiałów informacyjnych. Stojaki na prospekty są dostępne w wielu różnych rozmiarach.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie Vispronet® dysponujecie odpowiednim, składanym stojakiem na każdą imprezę targową. Każdy, kto dużo podróżuje i często uczestniczy w targach lub innych imprezach, przywiązuje wagę do praktycznych i łatwych do transportu produktów. Zwijane i składane stojaki na broszury są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także wyjatkowo łatwe w transporcie.

Stojaki na ulotki reklamowe - materiały i sposób wykonania


Stojak na foldery w recepcjiVispronet® oferuje dwa różne typy stojaków na broszury. Wersja składana może być wypełniana broszurami z obu stron, przegródki otoczone są aluminiowymi ramkami. Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji pólek jest szkło akrylowe odporne na stłuczenie i zarysowania. Stojaki na broszury, to ciekawe produkty ze względu na ich wytrzymałość i stabilność, a także na prosty i szybki sposób montażu i demontażu.

Ze względu na wyjątkowo dobrą jakość wykonania, mogą Państwo powtarzać czynność składania i rozkładania dowolną ilość razy, bez obawy o utratę jakości. Składane stojaki reklamowe mają jeszcze jedną zaletę: nie tylko zabierają niewiele miejsca, ale także są łatwe w użyciu. Można na nich układać prospekty czy ulotki z przodu i z tyłu. Pozwala to na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i dostarczenie klientom materiałów informacyjnych dostępnych z każdego miejsca.

Składane stojaki na katalogi: mobilna i estetyczna reklama


Kolejnym praktycznym wariantem jest stojak rolowany. W kilku prostych etapach zwijana i jednocześnie lekka konstrukcja staje się kompletnym nośnikiem do prezentacji ulotek, broszur lub magazynów. Dopasowana torba transportowa wchodzi w zakres dostawy i dzięki wygodnemu paskowi do przerzucenia przez ramię umożliwia idealny transport. Zwijane stojaki na ulotki są stabilne i bezpieczne. Połączenie 2 aluminiowych listewek mocujących i trzyczęściowego wspornika utrzymuje konstrukcję stojaka w stabilny sposób.

Dużo miejsca: stojaki na broszury ze sklepu Vispronet®


Sklep internetowy Vispronet® umożliwia wybór pomiędzy pięcioma wariantami stojaków, które można użytkować w zależności od potrzeb. Ilość eksponowanych broszur czy katalogów zależy od wybranego modelu. Zasadniczo zalecamy transport stojaków bez zawartości - jednakże wersja PS 200.001 jest specjalnie zaprojektowana tak, aby można było zostawić broszury lub ulotki w przegródkach.

Nasza oferta Vispronet®:

 • PS 100.001: 5 przegródek na katalogi i broszury DIN A4
 • PS 100.002: 5 przegródek na katalogi i broszury DIN A3 (lub 2 DIN A4 obok siebie)
 • PS 200.001: 4 przegródki na katalogi i broszury DIN A4 (ulotki pozostają w przegródkach podczas transportu)
 • PS 300.001: 4 kieszenie z siatki na katalogi i broszury DIN A4
 • PS 300.002: 8 kieszeni z siatki na katalogi i broszury DIN A4

Przystępne cenowo i praktyczne stojaki na ulotki a4 i katalogi umożliwiają każdej firmie skuteczną i profesjonalną prezentację przekazu reklamowego. Czy to na targi, promocje sprzedaży czy inne wydarzenia w taki sposób skutecznie zwracasz się do swojej grupy docelowej. Zamów zatem niezbędną ilość przystępnych cenowo i dobrych pod względem jakości stojaków na broszury w sklepie Vispronet!

W celu uzupełnienia prezentacji oferty na targach czy imprezach oferujemy takie produkty jak: potykacze, czy ekspozytory reklamowe Easy Display.