Trybunki promocyjne

Idealnym uzupełnieniem ścianki wystawienniczej jest trybunka promocyjna z indywidualnym zadrukiem ze sklepu internetowego Vispronet®. Trybunki promocyjne są łatwe do montażu i demontażu. Transport trybunki promocyjnej nie stanowi problemu. Sklep internetowy Vispronet® oferuje Państwu trybunki promocyjne w formie zaokrąglonej lub z prostymi narożnikami. Część zadrukowana przyczepiana jest do stelaża przy pomocy listwy magnetycznej lub taśmy typu rzep. Kufer transportowy w formie trybunki promocyjnej służy do transportu systemu ale jest też elementem uzupełniającym ściankę wystawienniczą i spełnia rolę lady.

1. Trybunki promocyjne - oferta
2. Mobilne trybunki promocyjne
3. Zaprojektuj sam wydruki na trybunki promocyjne
4. Terminy dostaw
5. Zastosowania
6. Państwa korzyści

Trybunki promocyjne, lady reklamowe - oferta


Trybunka promocyjna typu Klett

Lady promocyjne pełnią funkcję punktów informacyjnych na targach, spotkaniach, eventach. Produkty oferowane w sklepie-drukarni Vispronet® są łatwe do transportu, a montaż, demontaż i samo ustawieni nie jest skomplikowane. Lady promocyjne mają wiele nazw takich jak: trybunki targowe, trybunki wystawiennicze, reklamowe lub lady informacyjne. Najbardziej rozpoznawalne są jednak pod nazwą trybunki promocyjne.

Trybunka promocyjna – oferta, projekt, druk online


Wszystkie trybunki wystawiennicze Vispronet® są wielofunkcyjne. Dedykujemy je nie tylko na imprezy targowe czy kongresy, ale również na różnego rodzaju eventy. Nasze produkty widoczne są w punktach informacyjnych, lub jako stanowiska POS w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

W sklepie-drukarni Vispronet® oferujemy:

 • Trybunki promocyjne typ Klett


  Trybunka promocyjna typ Klett ma prosty przód i jest optymalnym dodatkiem do składanej ścianki wystawienniczej Pop Up Klett. Stelaż należy jedynie rozsunąć w celu montażu. Część zadrukowana wykonana z materiału poliestrowego jest szybko mocowana do stelaża przy pomocy taśmy typu rzep. Praktyczny blat to estetyczne dopełnienie, a dodatkowo półka jako miejsce na długopisy, wizytówki czy ulotki.

 • Trybunki promocyjne Magnet


  Trybunka promocyjna Magnet ma zakrzywiony przód. W tej wersji zadrukowana część wykonana jest z laminowanej folii i mocowana do stelaża za pomocą pasków magnetycznych. W celu zapewnienia wygodnego transportu wydruk składa się. Trybunka promocyjna Magnet jest idealnym uzupełnieniem składanej ścianki wystawienniczej Magnet.

 • Trybunka w formie kufra transportowego
 • Kufer transportowy w formie trybunki - lada targowa i wózek transportowy w jednym


  Kufer transportowy w formie trybunki jest wózkiem transportowym i ladą w jednym. Wykorzystuje się go jako ladę promocyjną z indywidualnie zadrukowanym frontem. Blat oraz indywidualnie zadrukowane panele można schować po ekspozycji do środka kufra.

Projektowanie własnych, indywidualnych wydruków do trybunek promocyjnych


Indywidualny projekt wydruku do trybunki promocyjnej możesz swobodnie zaprojektować na stronie naszego sklepu. Indywidualne lady promocyjne o wyglądzie pasującym do ścianek wystawienniczych pełnią rolę centralnego punktu kontaktowego dla zwiedzających i klientów. Użyj darmowego kreatora do projektowania Visprodesign® do stworzenia własnego projektu lady promocyjnej. Tutaj znajdziesz odpowiednie szablony projektów na różne okazje, clipart i tło w różnych kolorach, a także wiele rodzajów czcionek. W przemyślanym połączeniu z własnymi logotypami i zdjęciami, możesz stworzyć ciekawe projekty na targi, wystawy i kampanie sprzedażowe.

Trybunka wystawiennicza w opcji Overnight – zapraszamy!


Jeśli potrzebujesz trybunkę na już, możesz zamówić ją w sklepie-drukarni Vispronet® w opcji Overnight. Aby móc skorzystać z tej szybkiej usługi, wystarczy, że do godziny 9.00 rano przekażesz nam swoje bezbłędne dane do druku. Oferty, informacje lub zdjęcia.

Trybunka promocyjna: różne kształty w zależności od potrzeby i zastosowania


Lady targowe są nie tylko doskonałymi nośnikami reklamowymi - nadają się również do wielu innych celów. Dodatkowym atutem lad targowych jest przestrzeń do przechowywania. Lada z opcją kufra transportowego może być używana jako walizka lub wózek do transportu dużej ilości materiałów reklamowych. W taki sposób produkt łączy w sobie dwie funkcje w jednej

Lada targowa typu Klett jest idealnym produktem dla każdego, kto chce jak najszybciej rozmontować i zmontować swoje stoisko. Pozwala to na szybką i częstą zmianę lokalizacji bez zbędnego wysiłku fizycznego. W sklepie-drukarni Vispronet® można wybierać pomiędzy prostymi a zakrzywionymi ścianami wystawienniczymi i pasującymi do nich trybunkami promocyjnymi łukową: Pop Up Magnet, i prostą: Klett.

Szybka i łatwa wymiana wydruków


Trybunka promocyjna typu magnet na targach

W trybunce promocyjnej Magnet części zadrukowane są mocowane do stelaża za pomocą praktycznych listew magnetycznych. Wybrany motyw jest drukowany na folii. Zintegrowane paski magnetyczne ułatwiają zdejmowanie folii w dowolnym momencie. Magnesy są na tyle mocne, że przypadkowy demontaż nie jest możliwy.

Na trybunce wystawienniczej typu Klett Państwa przekaz reklamowy jest drukowany na materiale Multisol®, wydruk jest mocowany do stelaża na taśmę typu rzep. Dzięki takiemu rozwiązaniu dekoracja może być wielokrotnie mocowana i demontowana. W przypadku lad, trybunek wystawienniczych, części zadrukowane są w łatwy sposób przytwierdzane i mogą być w dowolnym momencie wymieniane na nowe w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Indywidualny wybór motywów na trybunki wystawiennicze


Tylko dzięki atrakcyjnemu designowi możesz dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Nieważne czy chcesz aby Twój projekt był prosty i elegancki, czy też zabawny i wzruszający. Na stronie sklepu-drukarni Vispronet® znajdziesz potrzebne narzędzia do zaprojektowanie własnego stoiska targowego lub trybunki promocyjnej. Wszystko jest możliwe i nie ma żadnych ograniczeń - zapraszamy do samodzielnego projektowania!

Przykłady motywów graficznych umieszczanych na na stoiskach targowych:

 • Logo firmy
 • Slogan reklamowy
 • Informacje o produkcie
 • Zdjęcia pracowników
 • Zdjęcia z poprzednich, udanych targów
 • Kontakt
 • Adres przedsiębiorstwa

Wydruki bez prześwitywania - materiał Multisol® X Opak


Dzięki wytrzymałemu materiałowi Multisol® X Opak stworzyliśmy możliwość nadruku projektów na trybunkach promocyjnych w taki sposób, aby światło nie przenikało z tyłu. Matowa, błyszcząca dzianina poliestrowa jest pokryta z jednej strony czarną powłoką PU (poliuretanową) co czyni ją w 100% nieprzezroczystą. Szczególnie ważne jest to na targach gdy hale bywają mocno oświetlone. Dzięki nieprzezroczystej powłoce trybunka promocyjna pozostaje całkowicie nieprzezroczysta nawet podczas oświetlenia z dużych źródeł światła.

Łatwy transport stoiska targowego i materiałów reklamowych


Mini display - dodatek na trybunkę wystawienniczą

Vispronet® oferuje do każdej trybunki promocyjnej typu Klett praktyczną, dobrej jakości torbę transportową. Nie musisz się obawiać, że Twój ekspozytor ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu podczas transportu. Kufer transportowy w formie trybunki może być jednocześnie ladą targową w środku, której jest wystarczająco dużo miejsca na Twoje wydruki i materiały reklamowe. Idealnym dodatkiem do ścianek wystawienniczych i trybunek promocyjnych będą nasze Roll-upy lub ekspozytory 3D.

Ekspozytory Mini Display - ciekawe dodatki na lady promocyjne


Trybunki promocyjne powinny przyciągać wzrok klientów. Oprócz broszur, długopisów lub wizytówek, na ladzie warto umieścić spersonalizowany ekspozytor Mini Display. Wydrukowany z logo lub ciekawym komunikatem stanowił będzie idealne uzupełnienie Państwa stoiska targowego. Zapraszamy do zakupów!