Flagi i banery na materiale

Flagi i banery na materiale

Flagi od XXL do XXS: flagi reklamowe, bandery i banery na materiale najwyższej jakości. Wykorzystywane w celach reklamowych na imprezach okolicznościowych, eventach dla firm lub klientów prywatnych. Macie Państwo możliwość wyboru formatu standartowego lub zamówienie flag indywidualnej wielkości, takiej jaka Państwu odpowiada. Flagi narodowe, flagi krajów związkowych oraz flagi mogą być produkowane jako małe flagi, proporczyki i flagietki na stół. To się opłaca: Flagi z Vispronet® są podwójnie wytrzymałe w porównaniu z produktami konkurencji. Gwarancja jakości materiału: wszystkie flagi i banery na materiale są produkowane w sposób przyjazny dla środowiska i testowane według standartów Oeko Tex® 100.

› Dowiedz się więcej

Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj!


1. Flagi reklamowe doskonałej jakości w sklepie Vispronet®
2. Eleganckie flagi firmowe z logo
3. Zaprojektuj samodzielnie własną flagę reklamową
4. Kup flagę doskonałej jakości – w sklepie internetowym Vispronet®
5. Flagi z nadrukiem: duży wybór
6. Zaprojektuj samodzielnie flagę reklamową
7. Pokaż flagę ze sklepu internetowego Vispronet®
8. Wydrukuj flagi na zamówienie do przestrzeni In i Outdoor
9. Kup flagę z dostawą Overnight

Flagi reklamowe doskonałej jakości w sklepie Vispronet®


flaga reklamowa na maszcieNiezależnie od tego, czy są duże czy małe: flagi przyciągają uwagę. Zapraszamy firmy i prywatnych użytkowników do korzystania z naszej bogatej oferty flag narodowych, girland i proporczyków. Oferujemy flagi firmowe, banery reklamowe materiałowe doskonałej jakości na każdą okazję w różnych rozmiarach i formatach - od flag reklamowych po flagi samochodowe do flag stowarzyszeń czy klubowych. Oprócz standardowych produktów, takich jak flagi narodowe, które nie mogą być indywidualnie projektowane w naszej drukarni internetowej Vispronet® macie Państwo możliwość zaprojektowania własnych flagi, ze swoim motywem i w indywidualnym rozmiarze. Pragniemy podkreślić, że: flagi ze sklepu Vispronet® są zdecydowanie lepsze pod względem jakości od flag proponowanych przez innych dostawców.

Eleganckie flagi firmowe z logo


Niezależnie od okoliczności, czy to uroczystość czy event w plenerze flagi reklamowe mogą być eksponowane na wiele sposobów. Na flagach reklamowych można eksponować produkty i usługi w dekoracyjny sposób, są one uniwersalnym medium do zareklamowania przedsiębiorstwa czy produktu. Może to być proporczyk z logona imprezie firmowej lub duża flaga wyeksponowana na maszcie przed siedzibą firmy. Oznaczone banerem stoisko firmowe z indywidualnym projektem firmowym uczyni go widocznym z daleka. Rekomendowanym przez nas produktem jest flaga firmowa typu Beachflag, którą możecie Państwo wydrukować wg. własnego projektu graficznego. Małe flagi lub flagi samochodowe są ciekawym rozwiązaniem jako produkty reklamowe spełniające rolę gadżetów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty produktów w dużym lub małym formacie. Flagi reklamowe lub banery materiałowe doskonale nadają się do prezentacji firmy w obszarze outdoor – wdzięcznie powiewająca flaga reklamowa na maszcie z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów i przejeżdżających. Flagietki promocyjne umieszczane na kioskach i sklepach to doskonały nośnik reklamowy na promenady czy bary z przekąskami. Na flagach z pewnością atrakcyjne zaprezentuje się Państwa logo lub oferty specjalne. Maszty flagietek promocyjnych można łatwo zamocować w pobliżu drzwi wejściowych lub na oknie przy użyciu odpowiednich uchwytów.

Zaprojektuj samodzielnie własną flagę reklamową


flaga na zamówienieEksponując flagę można wyrazić swoje poparcie dla kogoś lub czegoś. Członkowie klubów i kibice korzystają z flag, aby pokazać swoje zaangażowanie. Jeśli zaprojektujesz swoją flagę z własnymi kolorami klubowymi będziesz miał wpływ na wyjątkowy nastrój na zawodach dopingując ulubionych zawodników. Flagi to doskonałe dekoracje. Flagietki na stole podczas świątecznych okazji takich jak: ślub, rocznica czy urodziny nadadzą imprezie indywidualny charakter. Flagietki samochodowe sprawdzą się jako miły gadżet dekorujący samochód lub grupę samochodów jadących na imprezę czy wydarzenie sportowe.

Kup flagę doskonałej jakości – w sklepie internetowym Vispronet®


Duże flagi reklamowe na masztach albo małe kolorowe flagietki na stół i proporczyki w rozmiarach od XS do XXL znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym - drukarni Vispronet®. Jako producent flag mamy wieloletnie doświadczenie, które gwarantuje najwyższą jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów. W porównaniu do konkurencji, flagi z naszej oferty mają dwa razy dłuższą użyteczność niż flagi dostępne na rynku. Co więcej, nasze flagi i banery - dzięki przyjaznemu dla środowiska procesowi produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex®.

Jako producent flag znamy oczekiwania klientów i wiemy jak wyprodukować flagi i banery najwyższej jakości. Do produkcji flag używamy tylko trwałych materiałów. Banery, flagi reklamowe i inne oferowane przez nas produkty są drukowane na różnych materiałach - dzięki temu znajdziecie Państwo odpowiednią flagę w satysfakcjonującej cenie i na każdą okazję. Nasze nadruki na flagach odzwierciedlą Państwa indywidualny motyw w doskonałych kolorach wytrzymałych na działanie światła. Przedruk na drugą stronę flagi zaprezentuje się znakomicie.

Flagi z nadrukiem: duży wybór


zawieszone banery materiałowe

Niezależnie od tego, czy chodzi o reklamę klubu sportowego, żeglarskiego czy identyfikację reklamową firmy: flagi i banery drukowane na materiałach w różnych wzorach z możliwością samodzielnego projektowania znajdziecie Państwo w naszej drukarni internetowej Vispronet®. Oferujemy małe flagi, flagi podwójne lub banery w odpowiednim formacie i rozmiarze. Produkujemy flagi w różnych standardowych formatach - w formacie poziomym lub pionowym i w licznych standardowych rozmiarach. Dowolność wyboru rozmiaru jest opcjonalnie dostępna na stronie naszego sklepu internetowego. Oferujemy elementy dekoracyjne lub promocyjne oraz pasujące akcesoria lub dodatki do flag reklamowych i wielkoformatowych banerów materiałowych. Decydując się na flagę lub baner w odpowiednim formacie, przejdź do kolejnego etapu i zleć wydruk!

Zaprojektuj samodzielnie flagę reklamową w naszym kreatorze Visprodesign®


Nie musisz być profesjonalistą, aby zaprojektować własną flagę reklamową. Dzięki naszemu kreatorowi do projektowania Visprodesign® bez kłopotu stworzysz własny projekt. Do obsługi kreatora nie potrzebujesz szerokiej wiedzy graficznej, ani specjalnego szkolenia. W kreatorze Visprodesign®, możesz korzystać z różnych clipartów, z których wybierzesz ulubiony motyw. Udostępniamy kompletne szablony projektów, dzięki którym łatwo można zaprojektować własną flagę nie będąc grafikiem. Projektując flagę możesz swobodnie zmieniać i tworzyć design, a jednocześnie oszczędzasz nie płacąc dodatkowo za pracę grafika. W prosty sposób możesz połączyć nasze szablony z własnymi zdjęciami, grafiką lub logo tworząc flagi i banery uliczne będące elementem wizerunku firmy, korporacji, klubu lub stowarzyszenia. Klikając na podgląd produktu podczas procesu projektowania możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała gotowa flaga.

Pokaż flagę ze sklepu internetowego Vispronet®


flagi firmoweZ nami nie tylko zaprojektujesz własną flagę - oferujemy standardowe flagi w wielu rozmiarach i z różnym wykończeniem: flagi federacji, które tak jak flagi reklamowe eksponowane są przed budynkami firm czy instytucji lub proporczyki na stoły konferencyjne, a także flagi specjalne, takie jak flagi Unii Europejskiej i flagi narodowe. Pokaż na następnej imprezie sportowej dla której drużyny bije twoje serce. Zamów flagietki samochodowe Car Flag. Oferujemy Państwu standardowe flagi z różnym wykończeniem, jeżeli chcecie zaakcentować swoje zaangażowanie w piłkę nożną polecamy Wam oprócz klasycznej flagi samochodowej, małe flagi przeznaczone na dekoracje ścienne, proporczyki na stół lub flagietki na party w ogrodzie. Wydruk dużej flagi na zamówienie nie stanowi dla nas problemu, a jeśli chcecie kupić inną flagę – w sklepie Vispronet® macie gwarancję, że ją tu znajdziecie.

Wydrukuj flagi na zamówienie do przestrzeni In i Outdoor


Flagi reklamowe są bardzo popularnym medium reklamowym, ponieważ zapewniają stosunkowo dużą powierzchnię reklamową. Poza tym są wizualnie atrakcyjne i mogą być prezentowane na wiele sposobów i w różnych miejscach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Aby umożliwić dekorację wnętrza oferujemy różne wykończenia małych flag. Wykończenie gwarantuje odpowiednią ekspozycję np.: na drewnianych stojakach czy stojakach gabinetowych. Flagi na zamówienie mogą być wykończone oczkami aluminiowymi i posiadać sznureczki, można je mocować przy pomocy przyssawek.

W przypadku ekspozycji na zewnątrz w szczególności polecamy nasze flagi reklamowe. Oferujemy całe spektrum rozmiarów. Kiedy projektujesz flagi samodzielnie pamiętaj, że są one doskonałym medium reklamowym zwracającym na siebie uwagę przechodniów i przejeżdżających. W zależności od obszaru, w którym mają być eksponowane flagi i wydruki powinny być wyposażone w stosowne obciążniki. Flagi klubowe lub reklamowe używane na zewnątrz powinny wytrzymać nawet trudne warunki pogodowe.

Słońce czy deszcz flaga reklamowa musi prezentować się doskonale nawet w trudnych warunkach pogodowych – dlatego tak ważna jest jakość flag i banerów do użytku na zewnątrz. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z najlepszym drukiem, to ważne kryteria jakości do których my, jako producent flag przywiązujemy wielką wagę. Możecie być Państwo pewni, że drukujemy flagi w taki sposób aby były wytrzymałe na działanie słońca i deszczu. Flagi reklamowe, które oferuje sklep internetowy Vispronet® są w taki sposób szyte i wykańczane, aby można było je eksponować na różnych masztach np. w opcji do wysięgnika lub bez.

Kup flagę z dostawą Overnight


Oprócz wysokich standardów obsługi i doskonałej jakości wydruków zapewniamy Państwu błyskawiczne tempo realizacji zamówienia. Obok całego spektrum różnorodnego asortymentu proponujemy najszybszy czas dostawy. W zależności od rodzaju produktu, wybranego procesu drukowania i liczby sztuk możecie Państwo wybrać różne opcje czasu dostawy. Nie ma znaczenia, jaką flagę czy baner wybierzecie: w przypadku większości produktów możliwa jest dostawa Express i Overnight. Drukujemy i dostarczamy flagi na życzenie w ciągu jednego dnia roboczego, wymaganym kryterium jest dostarczenie bezbłędnych danych do druku do godziny 9 rano w dniu złożenia zamówienia zgodnie z naszymi wytycznymi.

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support