Flagi i maszty

Proponujemy Państwu flagi plażowe, windery, beachflagi w wymiarach od XXL do XXS dostępne w naszym sklepie pod nazwą Bowflag®, Flagi reklamowe, banery materiałowe lub małe flagietki to produkty reklamowe dedykowane dla firm i osób prywatnych, do wykorzystania na uroczystościach czy imprezach w standardowych, a także indywidualnych wymiarach. Flagi narodowe, państwowe, flagi instytucji i organizacji oferujemy w formie małych flag, proporczyków lub flagietek. Flagi ze sklepu Vispronet® są wytrzymałe i estetyczne. Szeroka gama pozostałych produktów obejmuje maszty flagowe z aluminium, stali nierdzewnej i włókna szklanego (GRP), a także mobilne maszty do stosowania w różnych miejscach.

Vertrauen Sie auf Qualität!

1. Jakość
2. Zastosowanie
3. Zaprojektuj sam własna flagę reklamową
4. Transparenty
5. Maszty
6. Terminy dostawy


Flagi reklamowe w sklepie Vispronet® gwarancja jakości


Niezależnie od tego, czy są duże czy małe: flagi reklamowe przyciągają uwagę. Zapraszamy firmy i prywatnych użytkowników do korzystania z naszej bogatej oferty flag narodowych, girland i proporczyków. Oferujemy flagi firmowe, banery reklamowe materiałowe doskonałej jakości na każdą okazję w różnych rozmiarach i formatach - od flag reklamowych po flagi samochodowe do flag stowarzyszeń czy klubowych. Oprócz standardowych produktów, takich jak flagi narodowe, które nie mogą być indywidualnie projektowane w naszej drukarni internetowej Vispronet® macie Państwo możliwość zaprojektowania własnych flag, ze swoim motywem i w indywidualnym rozmiarze.

Vispronet® to więcej niż flagi na zamówienie


Street Banner und Fahnen drucken Stać nas na wiele! Drukarnia online Vispronet® drukuje Państwa flagi reklamowe, plażowe lub podwójne w dowolnie wybranym przez Państwa rozmiarze z indywidualnym motywem, sloganem lub reklamą. W naszej ofercie znajda Państwo szeroki wachlarz materiałów reklamowych i dekoracyjnych do klubów, na prywatne okazje czy prezentacje firmowe takich jak flagi na zamówienie, maszty flagowe lub akcesoria do eksponowania wybranych produktów.

Banery materiałowe ssą eleganckim nośnikiem reklamy lub dekoracji w przestrzeni wewnętrznej. Wybierz odpowiedni wariant z odpowiednią dla Ciebie opcją zawieszania. Nasza wyjątkowa propozycja: banery Twiny drukowane z dwóch stron z takimi samymi lub różnymi motywami!

są eleganckim nośnikiem reklamy lub dekoracji w przestrzeni wewnętrznej. Wybierz odpowiedni wariant z odpowiednią dla Ciebie opcją zawieszania. Nasza wyjątkowa propozycja: banery Twiny drukowane z dwóch stron z takimi samymi lub różnymi motywami! Bowflag® T. Do powyższych produktów polecamy nasze akcesoria i stojaki.

Eleganckie flagi firmowe z logo

Umieść swój przekaz reklamowy na fladze! Najskuteczniejszym sposobem, aby Twoja firma, marka lub usługa była znana i pozostała w pamięci potencjalnych klientów, jest łączenie różnych komunikatów reklamowych. Personalizowane flagi reklamowe z własnym logo firmy to nie tylko doskonałe nośniki reklamy zewnętrznej. Możesz swobodnie reklamować na nich swoje produkty i usługi na targach, imprezach czy promocjach. Zaprojektuj szybko i łatwo online flagi firmowe pasujące do Twoich masztów! Doskonałym dodatkiem do dekoracji będą flagietki na stół, ozdobne banery reklamowe lub flagi plażowe. Jeśli szukasz upominków na imprezy, polecamy małe flagi lub flag samochodowe z Twoim logo.

Flagietki promocyjne są znane pod różnymi nazwami, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: są modne i stale wykorzystywane jako produkt reklamowy. Flaga reklamowa wydrukowana z indywidualnym motywem w żywych kolorach jest widoczna z każdej strony, dzięki czemu doskonale spełnia role nośnika reklamowego i informacyjnego.

Flagi z nadrukiem dla klubów i na specjalne okazje


Vereinsfahnen online drucken W kilku prostych krokach możesz samodzielnie zaprojektować flagi klubowe na imprezy zewnętrzne lub do sali sportowych. Eksponując flagę z nadrukiem można wyrazić swoje poparcie dla kogoś lub czegoś. Członkowie klubów i kibice korzystają z flag, aby pokazać swoje zaangażowanie. Jeśli zaprojektujesz flagę z własnymi kolorami klubowymi będziesz miał wpływ na wyjątkowy nastrój na zawodach dopingując ulubionych zawodników. Flagi z nadrukiem to doskonałe dekoracje. Flagietki na stole podczas świątecznych okazji takich jak: ślub, rocznica czy urodziny nadadzą imprezie indywidualny charakter. Flagietki samochodowe sprawdzą się jako miły gadżet dekorujący samochód lub grupę samochodów jadących na imprezę czy wydarzenie sportowe.

Kup flagę najlepszej jakości w sklepie - drukarni Vispronet®


Jako producent flag znamy oczekiwania klientów i wiemy jak wyprodukować flagi na zamówienie i banery najwyższej jakości. Do produkcji flag używamy tylko trwałych materiałów. Banery, flagi reklamowe i inne oferowane przez nas produkty są drukowane na różnych materiałach - dzięki temu znajdziecie Państwo odpowiednią flagę w satysfakcjonującej cenie i na każdą okazję. Nasze nadruki na flagach odzwierciedlą Państwa indywidualny motyw w doskonałych kolorach wytrzymałych na działanie światła. Przedruk na drugą stronę flagi zaprezentuje się znakomicie. Podczas użytkowania na wolnym powietrzu, w szczególności flagi i transparenty są w dużym stopniu narażone na działanie czynników atmosferycznych. Jako producent flag posiadamy wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy przy produkcji wszystkich naszych produktów. W porównaniu do produktów konkurencyjnych, flagi z nadrukiem z naszej oferty cechuje znacznie ponad dwukrotnie większa trwałość niż standardowa jakość dostępna na rynku.
Oferujemy 4 podstawowe rodzaje materiałów:

  • • standardowy-materiał flagowy: błyszcząca poliestrowa dzianina Multiflag Multiflag® SE, dobry stosunek ceny do jakości, dobra wytrzymałość, na tylnej stronie do 100% przedruku
  • • nie wymaga obszywania: błyszcząca poliestrowa dzianina Varioflag® A SE, bardzo dobra przepuszczalność powietrza dzięki strukturze otworów, 50 % dłuższy okres użytkowania w porównaniu z jakością standardową, na tylnej stronie do 100% przedruku
  • • supermocna: matowa poliestrowa dzianina Primeflag, dwukrotnie dłuższa trwałość w porównaniu z jakością standardową, na tylnej stronie do 100% przedruku
  • • bardzo wytrzymała: matowa tkanina poliestrowa Supraflag® więcej niż dwukrotnie dłuższa trwałość w porównaniu z jakością standardową, na tylnej stronie do 100% przedruku

Zaprojektuj samodzielnie flagę w naszym darmowym kreatorze Visprodesign®


Nie musisz być profesjonalistą, aby zaprojektować własną flagę reklamową. Dzięki naszemu kreatorowi do projektowania Visprodesign®bez kłopotu stworzysz własny projekt. Do obsługi tego narzędzia nie potrzebujesz szerokiej wiedzy graficznej, ani specjalnego szkolenia. W kreatorze Visprodesign®, możesz korzystać z różnych clipartów, z których wybierzesz ulubiony motyw. Udostępniamy kompletne szablony projektów, dzięki którym łatwo można zaprojektować własną flagę nie będąc grafikiem. Projektując możesz swobodnie zmieniać i tworzyć design i oszczędzać nie płacąc dodatkowo za pracę grafika. W prosty sposób możesz łączyć nasze szablony z własnymi zdjęciami, grafiką lub logo tworząc flagi i Street Bannery będące elementem wizerunku firmy, korporacji, klubu lub organizacji. Klikając na podgląd produktu podczas procesu projektowania możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała gotowa flaga reklamowa.

Flagi reklamowe ze sklepu internetowego Vispronet®


Z nami nie tylko zaprojektujesz własną flagę - oferujemy standardowe flagi w wielu rozmiarach i z różnym wykończeniem. Flagi województw, które tak jak flagi reklamowe eksponowane są przed budynkami firm czy instytucji publicznych. Proporczyki na stoły konferencyjne, a także flagi instytucji i organizacji, takie jak flagi Unii Europejskiej czy NATO, albo flagi narodowe szczególnie chętnie wykorzystywane przez fanów podczas zawodów sportowych.

Maszty flagowe - doskonała jakość


Fahnenmasten online kaufen Vispronet® to sklep internetowy z masztami flagowymi najwyższej jakości. W naszej szerokiej gamie oferowanych produktów znajdą Państwo maszty pasujące do Waszych flag, maszty z lub bez wysięgników - do dowolnego zastosowania.

  • • Maszty mobilne: aluminiowe maszty do różnych zastosowań, łatwe w transporcie, różne stabilne podstawy do wyboru
  • • Flag prezenter: flag-prezenter gwarantuje dokładną ekspozycję flagi nawet kiedy nie ma wiatru, oferowany do flag o szerokości: 100 cm, 120 cm i 150 cm.

Jako producent flag oferujemy Państwu możliwość zakupu stosownych masztów flagowych świetnej jakości i w najlepszych cenach. Dodatkowo zachęcamy do zakupu przygotowanych przez nas akcesoriów do flag i masztów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

Transparenty reklamowe


Spannbänder online gestalten Transparenty to skuteczne nośniki reklamowe dla firm lub instytucji, a także dla prywatnych klientów. Nadają się do umieszczania informacji czy sloganów promujących imprezy prywatne, klubowe, szkolne, przedszkolne, jubileusze, koncerty, spotkania lub eventy.
Vispronet® oferuje produkcję transparentów reklamowych wykonanych z różnych materiałów. Polyestervlies jest najbardziej ekonomicznym materiałem wykorzystywanym do produkcji transparentów tekstylnych. Jest on drukowany w sposób ciągły, a następnie po prostu przycinany z rolki do odpowiedniej długości.

Jeśli chcesz umieścić swój baner na łące lub innej nieutwardzonej powierzchni i nie masz możliwości jego przymocowania - mamy rozwiązanie: stabilny zestaw do mocowania banerów! Po wbiciu słupków w ziemię, baner jest rozpinany między słupkami - dziecinnie proste. Linki napinające dają systemowi dodatkowe podparcie.

Bowflag® - flagi plażowe, windery reklamowe, beachflagi


Bowflah online drucken Maszt przenośny Bowflag® to nic innego jak popularna flaga plażowa lub winder reklamowy - dostępna w naszym sklepie z gwarancją najlepszej jakości i w super cenie. Dzięki żaglom reklamowym można prezentować się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, niezależnie od tego czy jest wiatr czy nie.
Flaga reklamowa Bowflag® swoją nazwę zawdzięcza głównie typowemu, zakrzywionemu kształtowi. Jest to spowodowane naprężeniem materiału na pręt z włókna szklanego. Klasyczne kształty flag plażowych to m.in. kropla, wklęsły, wypukły, skośny lub prosty (kant dolny). Kształty te są typowe dla Bowflag® Basic i Bowflag® Select.

MNowoczesne i modne windery inspirują swoim dynamicznym i ciekawym wyglądem młode pokolenie plażowiczów. Sprawia to, że Bowflag ®Select Razor lub spektakularny Bowflag® Premium to idealny wybór, jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę lub markę. Nasze flagi plażowe dostarczane są z zadrukowanym tunelem (Beachflag Basic dostępne są w opcji z wszywanymi tunelami z taśmy). Zapewnia to naszym klientom ok. 10 % więcej powierzchni reklamowej.

Oferowane rozmiary Bowflag® w Vispronet®

XL L M S XS XXS
Bowflag® Basic x x x x x x
Bowflag® Select x x x
Bowflag®Premium Moon x x
Bowflag®Premium Sufer x x x
Bowflag® Premium Crystal x x x
Bowflag® Premium Dart x x x

Producent flag z szybką dostawą overnight


Fahnen selbst gestalten Oprócz wysokich standardów obsługi i doskonałej jakości wydruków zapewniamy Państwu szybkie tempo realizacji zamówienia. Obok całego spektrum różnorodnego asortymentu proponujemy także błyskawiczny czas dostawy. W zależności od rodzaju produktu, wybranego procesu drukowania i ilości możecie Państwo wybrać różne opcje dostawy.

Nie ma znaczenia, jaką flagę czy baner wybierzecie w przypadku większości oferowanych przez nas produktów możliwa jest dostawa Express i Overnight. Drukujemy i dostarczamy flagi na życzenie w ciągu jednego dnia roboczego, wymaganym kryterium jest dostarczenie bezbłędnych danych do druku przygotowanych zgodnie z naszymi wytycznymi do godziny 9 rano.