Banery materiałowe

Banery tekstylne są uniwersalnym nośnikiem reklamy. Można je wykorzystać bardzo różnorodnie. Oferujemy Państwu duży wybór banerów tekstylnych do różnych celów. Tkaninowe banery to ciekawe nośniki reklamy do wykorzystania w punkcie sprzedaży, na targach lub wystawach. Podwójna powierzchnia reklamowa: banery tekstylne Twiny mogą być zadrukowane różnymi wzorami z przodu i z tyłu. Reklama w formacie XXL! Na banerach tekstylnych XL o max. powierzchni 31 m2 zaprezentujecie Państwa przekaz reklamowy, który z pewnością dotrze do Waszej grupy docelowej. Proponujemy 3 warianty terminów dostawy: standard, ekspres lub overnight!

1. Banery materiałowe – przegląd
2. Konfekcja banerów materiałowych
3. Zaprojektuj własny baner tekstylny
4. Zastosowanie

Banery materiałowe, tekstylne w indywidualnych rozmiarach - dowolne kreacje


Stoffbanner im Hochformat mit Beleistung bestellen Dekoracyjne banery materiałowe zdobią salony sprzedaży, pasaże, witryny sklepowe i centra handlowe, ale także biura lub pokoje mieszkalne. Dekoracje ścienne, nieprzezroczysty parawan, tekstylny kalendarz lub informacyjny, niezwykle uniwersalny baner tekstylny z reklamą. Zleć firmie Vispronet® drukowanie banerów tekstylnych z informacjami dla klientów, logo, najnowszymi produktami lub po prostu z własnym zdjęciem. Do wyboru oferujemy różne materiały i wzory.

Banery tekstylne, znane również jako banery dekoracyjne, są bardzo popularnymi nośnikami ze względu na estetykę i uniwersalność zastosowania. W zależności od przeznaczenia można wybrać wariant z drukiem z jednej lub dwóch stron - baner Twiny, albo duże banery XL. Dla wszystkich wariantów mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy rozmiarem standardowym lub indywidualnym.
Banery materiałowe ze stosownym wykończeniem z różnych materiałów i wieloma opcjami zawieszania. Dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Baner tekstylny do wielu zastosowań - Vispronet®


Stoffbanner mit Beleistung bedrucken Banery tekstylne mogą być projektowane jednostronnie lub obustronnie z tymi samymi lub różnymi motywami graficznymi. Niezależnie od tego, czy wykończeniem są metalowe obciążniki, praktyczne listwy zaciskowe z tworzywa sztucznego, wysokiej jakości aluminiowe listwy, czy też rustykalne tyczki drewniane wszystkie warianty są zawsze dopasowane do odpowiednich wymiarów Państwa samodzielnie zaprojektowanych banerów reklamowych.
Banery materiałowe XL o powierzchni do 31 m2 oferujemy w wersjach z aluminiowymi profilami typu keder, w wersji z oczkami lub z tunelami do włożenia aluminiowych profili czy poprzeczek.

Państwo sami decydujecie o sposobie wykonania produktu. Tkaninowe banery materiałowe można zamawiać pojedynczo lub w dużych ilościach i drukować online na różnych rodzajach dzianin. Wybierz spośród błyszczących, jedwabnych matowych lub super wytrzymałych materiałów, które najlepiej pasują do Twojego banera tekstylnego.

Propozycje materiałów:

  • doskonała: błyszcząca dzianina poliestrowa Dekoflag H SE
  • uniwersalna: jedwabno-matowa dzianina poliestrowa Multisol® L SE
  • niegniotąca: matowa z lekkim połyskiem tkanina poliestrowa Multisol® X SE
  • zwarta: matowa dzianina poliestrowa Multisol® D SE (tylko sitodruk)
  • supermocna: matowa z lekkim połyskiem dzianina poliestrowa Primeflag dwukrotnie dłuższa trwałość niż w przypadku standardowego materiału, obraz wydrukowany w 100 % widoczny na tylnej stronie

Połączenie wysokiej jakości materiału, eleganckiego wyglądu tkaniny i świetnego nadruku gwarantuje satysfakcję z zakupionego produktu. Reklamuj się za pomocą banerów materiałowych drukowanych w sklepie - drukarni Vispronet® i inspiruj klientów!

Zaprojektuj swój własny baner materiałowy online


Stoffbanner im Querformat selbst gestalten W naszym sklepie internetowym Vispronet® możesz łatwo i szybko zaprojektować banery tekstylne w zaledwie kilku krokach. Wybierz żądany format, materiał i odpowiednią opcję montażu, a następnie wgraj swój projekt online na konto klienta. Gotowe! Państwa korzyść: po otrzymaniu przez nas danych do druku przeprowadzana jest bezpłatna standardowa kontrola danych. Pozwala to na wychwycenie ewentualnych błędów w danych do druku.

Nie masz gotowego projektu graficznego i nie znasz się na grafice? Nie ma problemu, dzięki naszemu bezpłatnemu kreatorowi do projektowania Visprodesign® możesz w krótkim czasie zaprojektować swój własny baner tekstylny. Wybieraj spośród wielu gotowych szablonów projektów, wgraj własne zdjęcia i dodaj napisy oraz cliparty - to jest łatwe!

Uniwersalne banery tekstylne


Tekstylne banery to produkty o uniwersalnym zastosowaniu. Drukowane na potrzeby specjalnych kampanii reklamowych: stałych lub sezonowych, banery mogą być wielokrotnie wykorzystane, a spektrum zastosowania jest praktycznie nieograniczone.

Banery dekoracyjne do sklepów i punktów sprzedaży


Banery materiałowe doskonale nadają się jako dekoracja w witrynach sklepowych. W konkretny sposób komunikują Twoją kampanię reklamową dużemu kręgowi odbiorców. W ten sposób przechodnie otrzymują jasne informacje i są zapraszani do wejścia do sklepu. Możliwości jest wiele. Drukuj eleganckie banery reklamowe z Twoim logo, informuj o kampaniach rabatowych i specjalnych ofertach. Możesz zaprojektować banery tekstylne z motywami sezonowymi, które nadadzą Twojej witrynie sklepowej szczególnego uroku. Mikołaj, zajączki wielkanocne, jesienne liście - nie ma żadnych ograniczeń dla twojej kreatywności!

Banery reklamowe na targach i eventach


Czy wykorzystujesz banery materiałowe na swoim stoisku targowym lub do dekoracji imprez? Zadrukowane banery reklamowe wyróżnią Państwa na tle konkurencji. Dzięki efektownym wzorom zaprezentują się nie tylko jako dekoracja lub element dzielący pomieszczenie, ale także skutecznie i precyzyjnie zareklamują dany produkt czy wydarzenie. Na imprezach, banery materiałowe mogą zmienić standard i wygląd wydarzenia. Wyposaż ściany, sufity i pomieszczenia w tekstylne banery i stwórz ekskluzywną atmosferę.

Banery materiałowe z nadrukiem - dekoracja


Banery to nie tylko efektywne nośniki reklamy, ale także ciekawa forma dekoracji.
Wieszaj tekstylne banery pod sufitami lub udekoruj foyer i recepcję reklamami promującymi sprzedaż i zawierającymi informacje w takim miejscu Twoje przekazy reklamowe będą doskonale widoczne. Wydrukuj tekstylny baner z najpiękniejszymi zdjęciami z wakacji, zdjęciami rodzinnymi lub zdjęciami swojego ukochanego zwierzaka.

Banery materiałowe, to popularne i uniwersalne nośniki. Odwiedź nasz sklep – drukarnię online Vispronet® i zamów baner materiałowy w doskonałej jakości druku i przystępnej cenie!