Beachflag brillant bedrucken

Bowflag® znany również pod nazwą flagi plażowej Beachflag, winder lub maszt przenośny należy do najbardziej preferowanych flag reklamowych podczas otwartych imprez. Można je bardzo szybko zmontować, dzięki stabilnej i ciekawej formie są bardzo dobrze widoczne, przyciagają wzrok. Sklep internetowy Vispronet® dostarcza flagi plażowe Beachflag, windery, maszty przenośne w wielu formatach, formach i w trzech typach. Typ Basic - wydanie klasyczne. Typ Select - żagiel reklamowy zadrukowany obustronnie do montażu w miejscach wietrznych. Typ Premium - bardzo duża flaga plażowa Beachflag, winder, maszt przenośny. Do winderów, Bowflagów i masztów przenośnych oferujemy Państwu kompatybilne dodatki.

1. Winder - flaga plażowa w sklepie internetowym Vispronet
2. Flagi plażowe beachflag - oryginalne i atrakcyjne rozwiązania
3. Windery reklamowe online w dobrej cenie
4. Flagi przenośne - plecak promocyjny Bowflag®
5. Bowflag® - ze sklepu Vispronet®
6. Jaka flaga przenośna jest najbardziej odpowiednia?
7. Windery reklamowe ze sklepu internetowego Vispronet®
8. Maszty przenośne na każdą okazję
9. Cztery wyjątkowe kształty Premium
10. Flaga winder - Gwarancja skutecznej reklamy
11. Maszty flagowe - zadrukuj 10% więcej powierzchni reklamowej
12. Dodatki i akcesoria do flag plażowych

Winder - flaga plażowa w sklepie internetowym Vispronet


żółte flagi przenośneJeśli szukacie Państwo ciekawego nośnika reklamy, który zagwarantuje atrakcyjny efekt nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz, zachęcamy do zakupu naszych flag typu Beachflag – flag plażowych na stronie sklepu Vispronet®. Prosta i szybka obsługa, możliwość samodzielnego zaprojektowania flagi, a także łatwy transport sprawiają, że maszty przenośne są zawsze atrakcyjnym akcentem reklamowym na targach, konferencjach czy eventach.

Pomysły naszych klientów są dla nas wyzwaniem. W zależności od indywidualnych potrzeb oferujemy flagi reklamowe typu żagiel w wielu rozmiarach i kształtach. Jeśli cena jest ważnym kryterium wyboru a chcecie Państwo wyeksponować reklamę w pomieszczeniu lub w bezwietrznym miejscu na zewnątrz - polecamy flagi typ Basic. Montaż odbywa się bardzo szybko, a na ofertę składa się 6 różnych rozmiarów: od XXS do XL. Do użytku w wietrznych obszarach polecamy zakup Winderów reklamowych typu Select. Flagi Plażowe Select należą do najpopularniejszych produktów reklamowych w sklepie internetowym Vispronet®, mogą być zadrukowywane po obu stronach z możliwością ekspozycji 2 różnych motywów - dzięki opcji zszycia 2 powierzchni materiału. Wszystkie Flagi Reklamowe typu Select były testowane w tunelu aerodynamicznym i są bardzo stabilne, a możliwość ich ekspozycji jest prawie nieograniczona dzięki szerokiej ofercie podstaw do mocowania w podłożu. Zupełnie nowy produkt w naszej ofercie to flaga plażowa typu Selekt Razor i designerska linia flag Premium. Aby zagwarantować stabilność flagom typu Beachflag na różnorodnych powierzchniach, stworzyliśmy ofertę dopasowanych dodatków i akcesoriów dla każdego modelu. Oprócz wymiennych elementów podłogowych i podstaw, oferujemy części masztów lub torby transportowe dostępne online.

Flagi plażowe beachflag - oryginalne i atrakcyjne rozwiązania


różowe windery reklamowe w plecaku promocyjnymJedną ze standardowych form flag typu Beachflag jest klasyczny kształt kropli. Takie formy widoczne są na stacjach benzynowych lub na imprezach sportowych w różnych rozmiarach. Oprócz popularnej flagi plażowej Bowflag z serii Basic oferujemy serię Select. Obie grupy flag plażowych mają różne formy krawędzi dolnej. Może to być w kształt: kropli, wklęsły, wypukły, skośny lub prosty. Wyjątkowe formy linii Premium to doskonała oferta na ekspozycję reklamy w obszarze out i indoor. Rozmiar S i M linii Premium może być bez problemu eksponowany na zewnątrz. Zwróćcie uwagę na ciekawe wzory naszej linii Premium - Moon, Crystal, Surfer i Dart. Dzięki tym modelom Wasz indywidualny projekt przyciągnie wzrok przechodniów, skupi uwagę klientów i gości podczas imprez. W sklepie drukarni internetowej Vispronet® możecie samodzielnie zaprojektować wszystkie flagi plażowe i wydrukować je z własnym projektem. Projektuj sam w dowolnym kreatorze lub wybierz nasz darmowy kreator online. Korzystaj z rysunków, zdjęć i szablonów jakie przygotowaliśmy w Visprodesign. Nanieś własne teksty i kolory, indywidualne motywy i wzory, a my wydrukujemy Twój maszt przenośny na zamówienie. Wypróbuj już dziś!

Windery reklamowe online w dobrej cenie – dostawa w 24 godziny „Overnight"


W związku z tym że klienci Vispronet® chcą otrzymywać swoje produkty w bardzo krótkim czasie, przygotowaliśmy ofertę niemal natychmiastowej obsługi - Overnight-Service. Wyślij nam bezbłędne dane do druku w dniu roboczym do godziny 9.00 dokonując jednocześnie przedpłaty a otrzymasz towar następnego dnia roboczego. Sklep internetowy Vispronet® dostarcza windery reklamowe w atrakcyjnej cenie do wielu krajów.

Flagi przenośne - plecak promocyjny Bowflag®

Flagi plażowe ze sklepu internetowego Vispronet® można eksponować nie tylko na ulicach czy w ciągach handlowych, na promenadach lub imprezach na wolnym powietrzu. Żagiel reklamowy w formie kropli z wklęsłą dolną krawędzią można zainstalować na plecaku promocyjnym. W efekcie proponujemy Państwu produkt z mobilną formą reklamy, którą warto prezentować w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Bowflag® - ze sklepu Vispronet®


W sklepie Vispronet® oferujemy flagi przenośne czyli popularnie flagi plażowe. Bowflagi to mobilne i wytrzymałe na warunki atmosferyczne żagle reklamowe, montuje się je głównie na zewnątrz. Kluczowa zaleta tego typu flag to: łatwy montaż i demontaż. Systemy Bowflag® - Select są szczególnie solidne i wytrzymałe. To żagle reklamowe, które wytrzymują wiatr do 102 km/h. W zależności od warunków zewnętrznych oferujemy windery reklamowe w różnych wariantach. Oryginalnie zaprojektowany design na flagach plażowych jest gwarancją Państwa udanej prezentacji.

Jaka flaga przenośna jest najbardziej odpowiednia?


flaga typu Bowflag PremiumW grupie produktów typu Beachflag w sklepie Vispronet® oferujemy różne linie flag. W zależności od lokalizacji oraz treści drukowanych reklam, możecie wybrać Bowflag®: Basic, Select lub Premium.

Seria Bowflag® Basic to sprawdzona wersja podstawowa w przystępnej cenie. Solidne żagle reklamowe nadają się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Oferujemy wybór między kilkoma kształtami: od klasycznej kropli do prostej dolnej krawędzi. W przypadku wybrania flagi plażowej jako nośnika reklamy macie Państwo gwarancję optymalnego miejsca na umieszczenie logo czy sloganu reklamowego.

Jeśli potrzebujesz dwustronnej flagi Bowflag® lub jeśli chcesz ją eksponować w miejscach narażonych na zwiększone podmuchy wiatru - wybież Bowflag® Select! Jednocześnie polecamy oryginalną formę żagla reklamowego: Bowflag® Razor.

Jeśli chcecie Państwo przyciągnąć wzrok na plaży, na promenadzie lub podczas imprez, najlepszym wyborem będzie linia Bowflag® Premium. Oryginalne formy reklamowe i 4 imponujące kształty, z których 3 to chronione wzory. Wysokość systemu do 5,80 metra gwarantują duży obszar zadrukowania i jednocześnie przyciąga uwagę. Proponowane przez nas kształty to: Moon, Surfer, Crystal i Dart.

Windery reklamowe ze sklepu internetowego Vispronet® - jakość i wytrzymałość


To, co wyróżnia linię Bowflag® Select spośród tradycyjnych systemów reklamowych, to przede wszystkim doskonała wytrzymałość na działanie wiatru. Aby zapewnić jakość naszym flagom reklamowym firma Vispronet® przeprowadza testy w tunelu aerodynamicznym. Testujemy zachowanie systemów Bowflag® w zależności od siły wiatru. Ostatnie wyniki pokazują, że system Bowflag® Select zachowuje swoją stabilność nawet przy wietrze 10 w skali Beauforta.

W zależności od wybranej linii Bowflag® i tego, czy wybierzecie Państwo flagę plażową jednostronną czy podwójną, otrzymacie trwałe flagi reklamowe wytrzymujące podmuchy wiatru między 28 a 102 km/h. Jeśli produkt reklamowy ma być używany na stałe w miejscu narażonym na działanie wiatru, rekomendujemy serię Bowflag® Select. Ten wariant żagla reklamowego odbył testy w tunelu aerodynamicznym i wytrzymał przy krótkotrwałym obciążeniu podmuchy o sile wiatru 10 w skali Beauforta.

Maszty przenośne na każdą okazję


Flaga winder to bardzo popularny produkt - połączenie mobilnego masztu i wydruku reklamowego na fladze. Vispronet® oferuje duży wybór flag plażowych typu Beachflag wraz z doskonałej jakości wydrukiem. Oferowane flagi reklamowe są dostępne w trzech wariantach:

  • Basic: podstawowa wersja w dobrej cenie. Sprawdzony i solidny Bowflag® do stosowania w różnych obszarach.
  • Select: bardzo stabilne, dobrej jakości systemy reklamowe do ekspozycji na zewnątrz, testowane w tunelu aerodynamicznym. Bowflagi, które wytrzymują siłę wiatru 8 w skali Beauforta. Optymalna stabilność utrzymuje się do prędkości wiatru do 75 km/h.
  • Tuba: ten kształt systemu Bowflag opiera się na solidnych, uformowanych, wysokiej jakości rurkach aluminiowych. Bowflag Tuba jest dostępny w czterech standardowych kształtach, każdy o dwóch stałych szerokościach.
  • Premium: najciekawszy i oryginalny produkt reklamowy wśród grupy Bowflagów®. Duże flagi charakteryzujące się ponadprzeciętną powierzchnią. Przy maksymalnej wysokości systemu 5,80 m, można uzyskać do 7 metrów kwadratowych powierzchni do zadrukowania i 10 % więcej przestrzeni reklamowej.

Cztery wyjątkowe kształty Premium


Jeśli szukasz naprawdę spektakularnego efektu reklamowego, wybierz grupę Premium Beachflag. Doskonale widoczny nadruk na fladze zapewnia koncentrację uwagi przechodniów. Wyjątkowe kształty są dostępne w czterech przyciągających wzrok wariantach. Dzięki systemom typu Beachflag w grupie Premium możliwe jest drukowanie motywów po 2 stronach w różnych wzorach. Poprzez możliwość zadrukowania powierzchni materiału przeznaczonej na tunel, linia Premium gwarantuje dodatkowe 10% więcej powierzchni reklamowej w porównaniu z obszyciem tego typu flagi taśmą wykończeniową. Elementy masztu flagi reklamowej wykonane są z włókna szklanego, dolny segment Y ze stali.

  • Flaga Premium Moon: o zastrzeżonym kształcie księżyca. Zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach.
  • Flaga Premium Surfer: sportowy wariant Bowflag®. Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
  • Flaga Premium Crystal: największy wśród Bowflagów® o powierzchni wydruku prawie 7 metrów kwadratowych. Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
  • Flaga Premium Dart: flagi przenośne o zastrzeżonym kształcie strzałki. Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Flaga winder - Gwarancja skutecznej reklamy


Flagi typu Beachflag sa stale narażone na działanie wiatru i zmiennej pogody zatem system reklamowy musi być wytrzymały, a flaga idealnie wyeksponowana. Vispronet® oferuje niezbędne akcesoria i dodatki do stabilnej prezentacji Żagli Reklamowych. Elementy masztu wykonane z elastycznych segmentów z włókna szklanego dla modeli Premium czy niezbędne elementy do montażu masztów w podłożu od płyt po stopy i haki do wbijania w podłoże – to produkty dostępne w sklepie Vispronet®. Oferujemy także obciążniki wypełnione wodą lub obciążniki stalowo - żeliwne. Różne modele toreb do transportu. Tutaj znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do bezpiecznego montażu i ekspozycji winderów reklamowych.

Maszty flagowe - zadrukuj 10% więcej powierzchni reklamowej


Zadruk flagi reklamowej oferowanej w sklepie Vispronet® gwarantuje wiele możliwości. W zasadzie prawie każdy motyw może być przeniesiony na flagę typu winder. Jednak w projekcie należy zwrócić szczególną uwagę na kształt flag typu Bowflag® i rozmiar danego modelu. Logotypy i duże zdjęcia produktów doskonale prezentują się na flagach plażowych w rozmiarach S i M w formie kropli. Informacje reklamowe i teksty wielowierszowe warto eksponować na flagach przenośnych w rozmiarze L i na wersji Premium.

W sklepie Vispronet® świadomie unikamy doszywania tuneli z taśmy wykończeniowej do flag plażowych. Rekomendujemy zadruk całej powierzchni materiału flagowego. Poprzez możliwość zadrukowania powierzchni materiału przeznaczonej na tunel gwarantujemy dodatkowe 10% więcej powierzchni reklamowej.

Dodatki i akcesoria do flag plażowych


masz reklamowy w budynkuAby zapewnić szybki montaż winderów reklamowych Vispronet® oferuje szeroką gamę odpowiednich akcesoriów i dodatków do żagli reklamowych w wersjach: Basic, Select i Premium. Dla bezpiecznego i stabilnego mocowania flag oferujemy szeroka gamę elementów mocowania do podłoża.

Proponujemy: podstawy płytowe, stopy betonowe, obciążniki wypełniane wodą, stopy krzyżakowe i stopy wbijane do podłoża. Jeśli reklama mobilna jest eksponowana na twardym podłożu lub na imprezach w miejscach o zabudowanej infrastrukturze, stopy najazdowe będą najlepszym wyborem, zabezpieczenie stabilności zagwarantuje najazd kołem samochodu na stopę. Kołki wbijane w ziemię i kolce ułatwią mocowanie masztów reklamowych w miękkim podłożu - takim jak piasek lub śnieg. Uwaga!!! nasze Flagi Plażowe mogą być prezentowane nawet na wodzie dzięki oferowanym przez nas stopom pływającym.