Flagi firmowe z prezenterem

Pełen efekt reklamowy flag jest widoczny tylko przy wystarczającym wietrze. Flag prezenter pojawił się na rynku jako mobilny stabilizator do flag eksponowanych na masztach bez ramion wysięgnikowych. Zapewnia on pełną ekspozycje flagi bez wiatru. Vispronet® oferuje Państwu prezenter flagowy w dwóch wersjach. Wersja podstawowa Basic może być używana dla szerokości flagi 120 cm lub 150 cm. Flag prezenter Basic wykonany jest z aluminiowych rurek. Wersja Select może być używana do flag o szerokości 80, 100 cm, 120 cm lub 150 cm. Flag prezenter wykonany jest z elastycznego pręta z włókna węglowego.


1. Najwyższej jakości flagi firmowe z prezenterem
2. Zaufany partner, szeroki asortyment - producent flag firmowych Vispronet
3. Druk flag firmowych - standardowe oraz indywidualne wymiary
4. Im więcej flag, tym niższa cena
5. Ciekawa, zróżnicowana oferta – nie tylko flagi reklamowe z prezenterem
6. Wysoka jakość wynikająca z dużego doświadczenia

Najwyższej jakości flagi firmowe z prezenterem


Nie da się ukryć, że flagi firmowe poruszające się na wietrze dają świetny efekt wizualny i przyciągają wzrok już z daleka, dlatego są tak chętnie stosowane przez mniejsze i większe przedsiębiorstwa, którym zależy na wyróżnieniu się. Nasza firma specjalizuje się w produkcji między innymi flag reklamowych z prezenterem. Aby ustabilizować i wyeksponować flagę, nie potrzeba już ramion wysięgnikowych, co więcej – nie trzeba też silnego wiatru, żeby zobaczyć pełen efekt.

Firma Vispronet® oferuje prezenter zarówno Basic, jak i Select. Ten pierwszy wariant pasuje do flag reklamowych o szerokości 120 lub 150 centymetrów, a drugi jest dostosowany do innych wymiarów, również niestandardowych. Aby zapewnić niezbędną stabilność oraz wytrzymałość, prezentery są wykonywane z elastycznego pręta z włókna węglowego, czyli materiału, który jest znany z odporności i nietopliwości. Warto zwrócić uwagę na korzystny stosunek jakości do ceny, a także pozostałe parametry decydujące o atrakcyjności oferty.

Zaufany partner, szeroki asortyment - producent flag firmowych Vispronet


Flagi firmowe z prezenterem BasicProducent flag Vispronet® stanowi najlepszy dowód na wysoką jakość reprezentowaną przez firmę Sachsen Fahnen®, która jest doceniana za niemal 30 lat wdrażania innowacyjnych oraz znakomitych rozwiązań z zakresu reklamy zewnętrznej, prezentacji eventowej, elementów architektury czy dekoracji sklepów i punktów sprzedaży. Ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni zakładu produkcyjnego stawia przedsiębiorstwo w światowej czołówce, jeśli chodzi o profesjonalne, systemowe nadruki na rozmaitych materiałach – syntetycznych, tekstylnych, szklanych i metalowych.

Kilkuset specjalistów nieustannie zwiększa swoje kompetencje, aby budować siłę marki i rozwijać ją również na polskim rynku. Skala działalności przekłada się na korzystne ceny oferowane klientom. Na poszczególnych etapach produkcji wykorzystujemy rozwiązania automatyzujące i wspierające logistykę. Każda realizacja stanowi okazję do udowodnienia profesjonalnego podejścia. Flagi firmowe i reklamowe to nie jedyna część asortymentu, którą doceniają klienci. Warto wymienić jeszcze między innymi pozostałe systemy display, pawilony, namioty, postery, banery PCV czy maszty przenośne Bowflag®.

Druk flag firmowych - standardowe oraz indywidualne wymiary


W ofercie firmy znajdują się między innymi prezentery do flag firmowych o szerokości 80, 100, 120 czy 150 cm. Jednak dzięki wyjątkowej technologii w wersji Select klient sam decyduje, jaki dokładnie wymiar ma mieć reklamowa flaga firmowa. To ważne, ponieważ każde przedsiębiorstwo może mieć bardzo indywidualne podejście do reklamy i sposobów ekspozycji logo czy innych treści wizualnych. Duże znaczenie ma także miejsce, w którym planuje się umieścić gotowe prezentery. Wysokość może mieć od 200 do nawet 500 centymetrów. Opcjonalnie można także zamówić obejmy do masztów, dopasowane torby transportowe oraz obciążnik.

Im więcej flag, tym niższa cena


Cena nadruków na flagach firmowych z prezenterem zależy od dwóch podstawowych czynników – wielkości zamówienia i czasu realizacji. Krótko mówiąc, opłaca się zamawiać więcej produktów naraz i zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem, choć czasami jest to trudne czy wręcz niemożliwe. Przy konkretnych produktach – Basic lub Select – znajduje się cennik. Cena (podana zarówno z VAT-em, jak i bez) zmienia się przy zamówieniach 1, 3, 5, 10, 15, 20, 30, 40, 50 i 100 sztuk. Im większe zlecenie, tym niższy koszt. Znaczenie ma także czas realizacji. W wariancie Standard wynosi od 4 do 6 dni roboczych, Express od 2 do 3 dni roboczych, a Overnight 1 dzień roboczy. Ceny odnoszą się do konkretnych projektów.

Ciekawa, zróżnicowana oferta – nie tylko flagi reklamowe z prezenterem


Czy flaga firmowa z prezenterem to jedyna możliwość, a co za tym idzie, jedyny produkt tego typu w naszym asortymencie? Rzecz jasna – nie. Inne dostępne rozwiązania o podobnym charakterze to flagi samochodowe i małe flagi, flagi podwójne, flagietki promocyjne, flagi reklamowe, flagi narodowe, flagi specjalne, transparenty, banery materiałowe, banery uliczne, flagi stowarzyszeń i girlandy. Drukowane na wysokiej jakości materiale, spełniają oczekiwania klientów pod względem funkcjonalności, wytrzymałości, estetyki i innych pożądanych parametrów.

Warto wspomnieć również o unikatowej technologii Bowflag®, inaczej Beachflag. Obejmuje ona flagi firmowe na przenośnych masztach, które świetnie sprawdzają się na przykład na plażach, w miejscu wietrznym i atrakcyjnym pod względem publicznej ekspozycji. Wyróżniają się stabilnością i ciekawie prezentują na wietrze, a w sklepie internetowym Vispronet® można wybierać spośród różnych formatów i typów (Basic, Select, Premium). Do wszystkich flag są oferowane funkcjonalne dodatki, w które zdecydowanie warto zainwestować.

Wysoka jakość wynikająca z dużego doświadczenia


Czerwone flagi firmowe jako reklama przed budynkiem firmyO jakości gwarantowanej przez sklep internetowy Vispronet® świadczą certyfikaty – zarówno znak Trusted Shops, jak i rekomendacja TÜV według standardów DIN EN ISO 9001. Procesy produkcji i kontroli jakości (wewnętrzne i zewnętrzne) gwarantują, że poszczególne produkty reprezentują najwyższy poziom wykonania. Ponieważ klientom zależy na trwałym, estetycznym efekcie końcowym, a flagi firmowe z logo muszą przecież wywoływać pozytywne skojarzenia i wspierać budowę pożądanego wizerunku, Vispronet® przykłada wagę do każdego detalu.

Doświadczenie firmy sięga niemal 30 lat, a obecność na wielu rynkach wspiera innowacyjność i stymuluje do nieustannego rozwoju. Wysoko postawiona poprzeczka jest zachętą do przekraczania granic. Co warto podkreślić, wyróżniamy się na rynku szerokim, kompleksowym podejściu do druków niestandardowych i wielkoformatowych. Różne wymiary, materiały i technologie sprzyjają uzyskiwaniu niebanalnych i wysokojakościowych efektów. Ponieważ w obecnych czasach trudno wyróżnić się w tłumie, a zarazem jest to niezbędne dla promowania produktów i usług, warto stawiać na zaufanych partnerów. Zwłaszcza że w przypadku naszej firmy można liczyć nie tylko na jakość i doświadczenie, ale również atrakcyjne ceny, które zmniejszają się wraz z wielkością zamówienia.