Flagi reklamowe

Flagi reklamowe stale poruszaja się na wietrze, w dyskretny sposób skupiają na sobie uwagę przechodniów i przejezdzających. Perfekcyjnie nadają się do zareklamowania siedziby firmy, targów, imprez, wydarzeń sportowych, klubów, wesel czy eventów. W naszym sklepie-drukarni mają Państwo do wyboru różne formaty, materiały i sposoby umocowania. Wszystkie Flagi reklamowe są od razu gotowe do ekspozycji. Flagi ze sklepu Vispronet® to produkty wytrzymałe, estetyczne i doskonałej jakości.


1. Gwarancja jakości
2. Przenośne maszty flagowe
3. Zaprojektuj własną flagę online
4. Terminy przesyłki

Flagi reklamowe - jakość w opcji online zapewnia producent flag Vispronet®


Czerwone flagi firmowe przed budynkiemFlagi promocyjne powiewające na masztach przed budynkami użyteczności publicznej, na placach, rynkach, bulwarach czy przed siedzibą firmy są zawsze doskonale widoczne. Cechą charakterystyczną flagi jako narzędzia reklamowego jest bardzo szeroki zakres zastosowania. Vispronet® oferuje flagi reklamowe na maszty w formacie pionowym lub poziomym. Flagi typu baner w wielu standardowych rozmiarach, a także w indywidualnych formatach do zastosowania we wewnętrzach i na zewnątrz.


Nie wszystkie flagi są identyczne. Flaga reklamowa ze sklepu - drukarni Vispronet® wykonana jest z różnych materiałów. W przypadku materiału Multiflag® wybierają Państwo sprawdzoną dzianinę poliestrową w bardzo dobrej cenie i świetnej jakości. Materiał Supraflag jest szczególnie odporny na rozdarcia i bardzo wytrzymały. Mocne nici i solidna struktura przypominająca płótno gwarantują, że flaga doskonale zaprezentuje reklamę nawet przy silnym wietrze i w trudnych warunkach atmosferycznych. A może materiał o nazwie Varioflag®? - flagi reklamowe przez cały czas ekspozycji ulegają działaniu wiatru, dzianina o delikatnej strukturze otworów jest super-przepuszczalna, trwała, wytrzymała i może być używana nawet bez obszycia.

Flagi ze sklepu Vispronet® cieszą się dużym uznaniem: dzięki wyjątkowym kolorom i doskonałej odporności na światło drukowane motywy nie blakną. Gwarantujemy najlepszy przedruk, dzięki czemu motywy są zawsze doskonale widoczne nawet na tylnej stronie flagi. W naszym sklepie-drukarni Vispronet® można zamówić druk flagi już od 1 sztuki. Jest to możliwe dzięki opcji druku cyfrowego. Przy zamówieniu 15 sztuk flagi firmowe mogą być produkowane w sposób optymalny pod względem kosztów w procesie sitodruku. Niewielu dostawców może zagwarantować takie rozwiązania. Wypróbuj to!

Flagi promocyjne na mobilny maszt


Szukasz pomysłu na reklamę mobilną? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą flag na maszty przenośne tzw. windery. Zamów online odpowiednią flagę na lekki maszt Economy! Maszt możesz zamówić równolegle. Wystarczy zaznaczyć "flaga z masztem" w polu "Wybór" i otrzymasz wszystko w jednej dostawie. Jeśli chcecie eksponować flagi reklamowe wewnątrz budynku, proponujemy maszt mobilny z nadmuchem. Dźwiękoszczelna, elektryczna dmuchawa sprawia, że flagi promocyjne wykonane z lekkiego materiału o nazwie Dekofil będą poruszały się delikatnie. Flaga reklamowa na przenośnym maszcie T-Pole® 100 doskonale zaprezentują się w obszarze out i indor podczas krótkotrwałej ekspozycji. Stopa, którą można wypełnić wodą, zapewni doskonałą stabilność. Wysięgnik zawsze utrzyma flagę w pełni rozłożoną dzięki czemu reklama będzie czytelna, zarówno wtedy kiedy powiewa wiatr, jak i bez niego.

Zaprojektuj własne flagi firmowe – skorzystaj z darmowego kreatora Visprodesign®


Flaga pozioma z nadrukiem outdoor

Wielu naszych klientów posiada flagę z nadrukowanym logo, zdjęciem lub zabawnym sloganem. Niektórzy zadają sobie pytanie: czy to potrzebne? Istnieje wiele opcji zastosowań. Może to być piracka flaga na placu zabaw, dekoracja domku na drzewie, wskazówka w drodze do klubu - możliwości są prawie nieograniczone. Aby móc zaprojektować swój własny design - łatwo i bez wiedzy graficznej, sklep internetowy przygotował dla klientów wyjątkowe narzędzie do projektowania. Kreator do tworzenia projektów Visprodesign® jest bezpłatny i dostępny podczas procesu zamawiania. Wystarczy naprawdę kilka kliknięć, aby zaprojektować własną flagę. Połącz swoje własne zdjęcie z darmowymi clipartami, obrazami, tłem lub sloganem. Nie ma tu żadnych ograniczeń!

Jeśli projekt flagi tworzysz we własnym programie graficznym, możesz go przesłać do nas dzięki dostępnej opcji przesyłania danych z konta klienta po złożeniu zamówienia. Przygotowując dane, należy bardzo dokładnie zwrócić uwagę na nasze wskazówki dotyczące tworzenia danych do druku. Jeśli nie są Państwo pewni, czy projekt flagi rzeczywiście spełnia wymagania Vispronet®, mogą Państwo zamówić płatną, profesjonalną kontrolę danych. Specjalista z naszej firmy przyjrzy się projektowi flagi, sprawdzi go i doradzi, jak go zmodyfikować lub poprawić.

Zamawiaj flagi reklamowe w indywidualnych rozmiarach w opcji overnight


Oprócz dostępnych sprawdzonych rozmiarów standardowych, flagi reklamowe mogą być zamawiane również w indywidualnych rozmiarach. Wykonanie i akcesoria są dostosowane do żądanego formatu.

Producent flag Vispronet® zawsze stara się zapewnić wysoki poziom obsługi. Z tego też powodu zwracamy bardzo dokładną uwagę na cały proces produkcji flag.

Maszt flagowy ze sklepu VispronetZakres usług w sklepie - drukarni Vispronet® jest przygotowany w taki sposób, aby nie stwarzać naszym klientom praktycznie żadnych ograniczeń. Potrzebujecie Państwo flagi w 24 godziny? Wybierzcie opcję "Overnight" - a następnego dnia roboczego otrzymacie flagi. Aby móc skorzystać z tej szybkiej usługi, wystarczy do godziny 9.00 rano przekazać nam swoje bezbłędne dane do druku.

Na masztach bez wysięgników, flaga reklamowa może swobodnie powiewać na wietrze i jest dobrze widoczna z dużej odległości. Obraca się dookoła osi masztu. Vispronet® oferuje w swoim asortymencie różne maszty do ekspozycji flag bez wysięgników: z cylindryczną lub stożkową rurą masztu z zewnętrzną lub wewnętrzną prowadnicą linki. W zależności od potrzeb i budżetu, oferujemy Państwu różne maszty flagowe.