Flagi samochodowe i małe flagi

Flagi samochodowe i inne małe flagi są ciekawymi skupiajacymi na sobie uwagę nośnikami reklamy. Flagi samochodowe zaprojektowane według własnej koncepcji są estetyczną, mobilną reklamą eksponowaną podczas jazdy samochodem. Fani, którzy korzystaja z flag samochodowych demonstrują w ten sposób swoją przynależność do klubu lub emocjonalne wsparcie dla drużyny, której kibicują. Małe flagi można wykorzystywać podczas imprez sportowych czy eventów. W kręgach prywatnych małe flagi znajdują zastosowanie, np. na weselach, jubileuszach czy imprezach urodzinowych. Zapraszamy do indywidualnego projektowania małych flag na różne okazje lub jako prezenty dla gości.

1. Atrakcyjna forma reklamy na kioski, ściany i fasady
2. Flagietki - różne rodzaje
3. Zaprojektuj sam
4. Szybka dostawa
5. Inne propozycje


Flagietki reklamowe z nadrukiem - atrakcyjna forma reklamy na kioski, ściany i fasady


Trójkątna flagietka żeglarska na maszcieSklep internetowy-drukarnia Vispronet® oferuje wiele małych flag, dedykowanych pod indywidualne projekty i wydruki. Małe flagi to wdzięczne nośniki reklamowe przyciągające uwagę klientów. Na różne okazje proponujemy Państwu małe flagi i flagietki reklamowe w indywidualnych i standardowych rozmiarach i kształtach wraz z wykończeniem:

Flagietki żeglarskie: to małe flagi wyposażone w sznurek i tunel po lewej stronie po to, aby można było je bez problemu mocować. Flagietki żeglarskie są dostępne w rozmiarach 30 x 20 cm lub 40 x 25 cm. Uniwersalne zastosowanie pozwala na zamontowanie flagietki: na rowerze, na drewnianym patyczku lub klasycznie na barierce łodzi.

Flagi samochodowe, Car Flag: małe flagi, które można szybko i łatwo przymocować do bocznych szyb samochodów. Flagi samochodowe są dostępne w dwóch różnych rozmiarach. Oferujemy je w wersji z uchwytami na flagę po to, aby były gotowe do natychmiastowego użycia. Obowiązkowe dla każdego fana! Do wykorzystania jako znak wspólnej identyfikacji, szczególnie w przypadku udziału w takich wydarzeniach jak: śluby, mecze piłki nożnej czy rocznice.

Małe flagi z przyssawką: znane są także jako flagi okienne lub flagi eksponowane na witrynach. Vispronet® oferuje te praktyczne małe nośniki reklamowe w różnych rozmiarach. Jeżeli małe flagi są uzupełnione o uchwyt na przyssawki, to dzięki takiej opcji można je łatwo przymocować do szyb, drzwi lub innych gładkich powierzchni. Motywy drukowane są na materiałach lub na winylowej plandece, można je łatwo przymocować do szyb za pomocą 4 przyssawek. Ważna zaleta: przyssawki i uchwyty do przyssawek mogą być usunięte z każdej powierzchni bez pozostawiania śladów i nadają się do ponownego użycia.

Flagietki - różne rodzaje


Oprócz wspomnianych modeli, można oczywiście kupić w naszym sklepie internetowym - drukarni klasyczną małą flagę ze sznurkiem lub tunelem. Małe flagi mogą być uzupełnione drewnianym kijkiem i używane do ekspozycji na pochodach, wiecach, koncertach czy innych spotkaniach lub eventach.

Zaprojektuj sam małe flagi dzięki darmowemu kreatorowi online


Flaga samochdowaNie masz pomysłu na projekt flagietki reklamowe? Nie wiesz jaki motyw powinien znaleźć się na Twojej małej fladze? Bezpłatny kreator do projektowania Visprodesign® oferuje szeroki wybór clipartów i tematycznie dopasowanych grafik czy kolorów tła do małej flagi. Wystarczy kilka kliknięć, aby samodzielnie zaprojektować swoją małą flagę. Przyjazny dla użytkownika panel klienta nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi - jest prosty i łatwy w obsłudze. Państwo projektujecie flagietkę reklamową – my drukujemy. Dzięki najnowszej technologii uprzednio zaprojektowany design pojawi się na Waszej fladze i będzie widoczny na odwrotnej stronie! Odporne na rozdarcia nici i sprawdzone tkaniny flagowe przyczyniają się do tego, że nasze małe flagi reklamowe są popularnym i lubianymi nośnikiem reklamowym dla większych i mniejszych firm.

Flagietki reklamowe zamówienie w opcji szybkiej dostawy


Masz presję czasu i potrzebujesz zamówić flagietki reklamowe w bardzo krótkim czasie? Dzięki niezawodnej usłudze Overnight otrzymasz swoje małe flagi z dnia na dzień. Wystarczy wybrać opcję "Overnight" na końcu zamówienia i przesłać nam bezbłędne dane do druku najpóźniej do godziny 9:00 rano. Następnego dnia roboczego otrzymujecie Państwo gotowe, spersonalizowane, małe flagi – zapraszamy!Flagietka reklamowa na ścianie

Inne propozycje małych flag, flag samochodowych i flagietek


Nasze małe flagi to świetne produkty reklamowe na rozmaite okazje. Oprócz opisanych powyżej flagietek żeglarskich, flag samochodowych lub małych flag z tunelem oferujemy równie ciekawe - flagietki promocyjne. Flagietki promocyjne, znane również jako flagi do dekoracji na kioskach, budkach z lodami lub punktach lotto, są często widoczne na elewacjach i przy wejściach do małych, lokalnych sklepów, punktów usługowych czy kawiarni. Dzięki odpowiedniej konstrukcji flagietka reklamowa natychmiast przyciąga wzrok przechodniów. Można je drukować po obu stronach i zamawiać online w różnych rozmiarach i z różnymi motywami. Jeśli szukasz odpowiedniej małej flagi do dekoracji swojego sklepu, polecamy przyjrzeć się naszej ofercie flagietek promocyjnych. Zapraszamy!