Girlandy

Girlandy to klasyczna i wypróbowana dekoracja. Sznury flagietek nadają Państwa reklamie lub wydarzeniom bardzo szczególnego i indywidualnego charakteru. Produkt, logo lub indywidualny motyw wydrukowany na flagietce jest doskonale widoczny tak aby zawsze przyciągał uwagę klientów. Girlandy wykorzystywane są do dekoracji stanowisk targowych , powierzchni handlowych, wystaw soprtowych, festynów ulicznymi czy dekoracji prywatnych firm. W Państwa gestii jest przygotowanie indywidualnego projektu graficznego. Druk i produkcję girland bierzemy na siebie my. Gwarantujemy długotrwały efekt kolorystyczny, dobrą jakość w żywych kolorach i jasnych barwach

1. Girlandy według własnego projektu
2. Girlandy trójkątne
3. Girlandy prostokątne
4. Terminy dostaw
5. Zastosowanie

Girlandy drukowane w sklepie - drukarni internetowej Vispronet® mogą być używane na wiele sposobów jako akcesoria dekoracyjne i reklamowe. Na festiwalach czy eventach służą do zawieszana nad ulicami lub przytwierdzana do domów i ogrodzeń.

Spersonalizowane girlandy reklamowe to doskonała reklama!


Girlandy trójkątne na przyjęcie urodzinoweOferowane przez nas girlandy wykonujemy z wytrzymałej na warunki atmosferyczne tkaniny flagowej. Odpowiednio dobrane motywy stanowią doskonałą dekorację na urodziny dziecka, przyjęcie w ogrodzie lub okrągłą rocznicę. Spersonalizowane girlandy można zamówić online w różnych rozmiarach. W sklepie internetowym proponujemy łańcuchy girland o długości 5 m, 10 m, 15 m lub nawet 20 m. Twoje ulubione zdjęcia, kolory lub teksty idealnie wkomponowują się w otoczenie podczas kolejnej imprezy rodzinnej i zrobią wrażenie na gościach. Przygotowaliśmy dla Państwa 2 wersje:

Girlandy trójkątne


Girlandy trójkątne to flagietki w kształcie trójkąta doszyte do poziomej taśmy. Mogą być drukowane w różnych rozmiarach. Podczas imprez sportowych, festiwali ulicznych i jubileuszy firmowych, wesoło powiewające girlandy są popularne na przyjęciach urodzinowych, weselach, przyjęciach szkolnych, uroczystościach klubowych i rodzinnych.

Girlandy prostokątne


Girlandy prostokątne ze sklepu – drukarni Vispronet® to flagietki w kształcie prostokąta doszyte do poziomej taśmy w ilości od 20 do 80 sztuk. Często ozdabiają namioty i ogrody, powierzchnie sprzedażowe i stoiska wystawowe. Żywe kolory, wysoka odporność na działanie światła i doskonały nadruk sprawiają, że spersonalizowane girlandy są atrakcyjne przez długi czas, a drukowane motywy widoczne z obu stron. Różne rozmiary flagietek i możliwość indywidualnego druku gwarantują dużą swobodę projektowania.

Girlandy jako reklama


Girlandy mogą być wykorzystane na różne okazje, a także do celów reklamowych. Klienci często drukują girlandy z flagą kraju lub dwoma pojedynczymi kolorami. W naszej drukarni online Vispronet® znajdziecie Państwo więcej możliwości realizowania swoich pomysłów. Jako firma możecie wydrukować girlandy reklamowe z własnym logo np. na firmowe przyjęcia. Girlandy jako produkty cieszą się dużą popularnością w klubach sportowych i są oferowane w sklepach kibica.


Girlandy zawierające flagi w kształcie trójkątów zaprezentują np. logo klubu szerokiemu kręgowi odbiorców. Na turniejach i przyjęciach zaprzyjaźnionych klubów, własne łańcuchy proporczyków mogą być zawieszane podczas zmagań sportowych. Nadrukowane girlandy sprawiają, że klub lub firma będą widoczne także na wyjazdach.

Projektuj girlandy online za darmo


Dobrze znane i lubiane, a jednak wciąż intrygujące - girlandy reklamowe nadają Twojej reklamie lub eventowi szczególny, indywidualny charakter. Jeśli nie stworzyli Państwo jeszcze własnego projektu przed złożeniem zamówienia, możecie za pomocą bezpłatnego kreatora do projektowania Visprodesign® szybko i łatwo stworzyć własne motywy. Kreator jest dostępny na stronie naszego sklepu online. Podczas konfiguracji wybranego produktu należy kliknąć na przycisk "Zaprojektuj sam" wtedy zostaniesz przeniesiony do bezpłatnego kreatora Visprodesign®. Tutaj możesz dowolnie łączyć zdjęcia, logotypy i własne teksty. Nie ma żadnych ograniczeń dla twojej wyobraźni.

Zamów girlandy w opcji overnight


Girlandy prostokątneGirlandy można zamówić w sklepie – drukarni Vispronet® online w trzech różnych terminach dostawy: Standard, Express i Overnight. Jeśli spieszysz się, to zazwyczaj potrzebujesz otrzymać zamówienie następnego dnia roboczego. Dzięki technologii druku cyfrowego, jesteśmy w stanie wydrukować i wysłać każde zamówienie w ciągu jednego dnia. Jedyny warunek to bezbłędnie przygotowane pliki graficzne, które muszą być przesłane do nas do godziny 09.00 rano.

Zastosowanie


Girlandy to uniwersalny produkt wśród różnorodnych ofert dekoracyjnych i reklamowych. Jest sporo okazji w trakcie, których warto skorzystać z girland - czy to na weselu, przyjęciu urodzinowym dla dzieci albo na targach. Indywidualnie drukowane kolorowe logo lub niepowtarzalny przekaz reklamowy na girlandach zawsze przyciągają uwagę gości lub klientów.

Przyjęcia, urodziny, party w ogrodzie - wydrukuj girlandy z własnym nadrukiem


Girlandy prezentują się szczególnie pięknie na przyjęciu urodzinowym. Okrągłe rocznice są również wyjątkową okazją do świętowania. Dzięki spersonalizowanym girlandom informującym o liczbie Twoich okrągłych urodzin, masz wspaniałą okazję do ozdobienia wnętrza lub otwartej przestrzeni. Niezależnie od tego, jaki motyw preferujesz: fotograficzny, kolorystyczny czy tekstowy wydrukujemy wszystko – bez ograniczeń.

Producent girland - drukarnia wielkoformatowa Vispronet® oferuje girlandy z motywami, które samodzielnie zaprojektujesz. Girlandy w różnych wzorach mogą być użyte jako dekoracja podczas ślubu czy przyjęcia weselnego. Dzięki delikatnym pastelowym odcieniom lub umieszczeniu zdjęcia młodej pary mogą być wykorzystane do osiągnięcia unikalnego charakteru i wyglądu. Nie ma żadnych ograniczeń w projektowaniu!

Kiedy zbliżają się kolejne mistrzostwa świata lub Europy reprezentacji narodowej, szczególnie fajnie jest oglądać mecze na świeżym powietrzu. Radość z uczestnictwa w zawodach zwiększa się jeszcze bardziej, gdy dekoracje są dopasowane do kolorów flagi narodowej. Girlandy w kolorach białym i czerwonym podkreślą radość z sukcesu drużyny i wprowadzą Ciebie i Twoich przyjaciół we wspaniały nastrój. Dzięki tkaninie flagowej odpornej na warunki atmosferyczne girlandy mogą wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki pogodowe.

Spersonalizowane girlandy - produkcja girland


Produkowanie girland w Vispronet® jest dostępna w dwóch różnych kształtach. Można wybrać klasyczny kształt prostokątny lub trójkątny. Oba typy drukujemy z dowolnie wybranym motywem, oferujemy je w ilości od 20 do 80 sztuk na taśmie, co odpowiada długości od 5 m do 20 m.

Zaprojektuj swoje spersonalizowane i indywidualne girlandy w naszym darmowym kreatorze do projektowania Visprodesign®. Tutaj zaprojektujesz flagietki, których motyw będzie powtarzany w taki sposób, aby utworzyć łańcuch. Połącz obrazy, zdjęcia i logotypy według własnego uznania i pozwól swojej wyobraźni działać.

Montaż girland jest bardzo łatwy. Poszczególne flagietki są przyszywane do wytrzymałej i solidnej taśmy, która wystaje nieco na końcach. Końcówkę taśmy należy po prostu zawiązać na supełek lub pętelkę w wybranym miejscu. Flagietki i proporczyki na stółZamawiaj i drukuj girlandy w sklepie - drukarni Vispronet®! Uwaga: najbardziej efektowny wygląd girland uzyskuje się, gdy taśma nie jest napięta lecz wtedy kiedy tworzy łuk.

Inne polecane nośniki reklamowe


Logo klubu nie tylko świetnie wygląda na girlandach, ale także na klasycznych flagietkach i proporczykach. Wielu naszych klientów, którzy interesują się girlandami, chętnie sięga po proporczyki. W sklepie Vispronet® możesz dobrać do proporczyka lub flagietki indywidualną konfekcję, a także kupić stosowny stojaczek.