Proporczyki

Proporczyki, flagietki na stół, stojaki, standy na stół lub trójkątne proporczyki to artykuły reklamowe, które są prezentowane w bezpośrednim kontakcie z klientem. Na stołach konferencyjnych, w miejscach spotkań, w bankach, w biurach podróży, ubezpieczalniach, na trybunkach promocyjnych podczas targów, na wystawach lub w punktach gastronomicznych: proporczyki prezentują się świetnie wszędzie tam gdzie przebywają ludzie. W sklepie internetowym Vispronet® znajdziecie Państwo różnorodność form, formatów, wykończeń i kształtów: proporczyków, flagietek na stół, Mini dyspla-yów i Bowflag-ów® T, wraz z kompatybilnymi dodatkami.

1. Propozycje
2. Własny projekt
3. Dodatki
4. Dostawa

Proporczyki na zamówienie – dekoracja na różne okazje


 proporczyki reklamowe bowflag na ladzieVispronet® oferuje proporczyki w wielu wersjach z Państwa indywidualnym projektem. Proporczyki reklamowe eksponowane są na ladach, półkach, stołach konferencyjnych w punktach informacji, w biurach podróży i na targach, prezentują się zawsze bardzo blisko klienta. Proporczyki reklamowe mogą mieć różne kształty. Kluby sportowe z reguły wykorzystują tradycyjne kształty trójkątnych proporczyków tworząc stylową oprawę marketingową. Firmy często wykorzystują nowoczesne kształty proporczyków z aluminiową ramką lub aluminiowym profilem typu Keder.

Proporczyki można prezentować zarówno z przeznaczeniem komercyjnym jak i na użytek prywatny. Widać je zawsze tam, gdzie należy przekazać wiadomość w dyskretny i atrakcyjny sposób.

 

W sklepie-drukarni Vispronet® oferujemy wiele formatów i form proporczyków:

Mini Display


  proporczyk kwadratowy w ramieTa wersja proporczyka prezentuje Państwa projekt w stabilnej, eleganckiej aluminiowej ramie. Idealny do reklamy mobilnej kampanii reklamowej, która może być zaprojektowana z dwóch stron z różnymi motywami.

 • X Display T


 • Stojak na stół X-Display T jest nośnikiem przeznaczonym do prezentacji treści reklamowych na targach w punktach sprzedaży, podczas prezentacji produktu w witrynach sklepowych czy też w obszarze prywatnym. Do transportu Stojak X-Display T jest składany. Stojak na stół X-Display T to ciekawa propozycja stojaka ze sklepu internetowego Vispronet®.

 • Bowflag® T


 • flagietki na biurkoBowflag® T ze sklepu internetowego Vispronet® w formie kropli to doskonały produkt, który eksponowany jest w punktach sprzedaży do promocji marki czy produktu, na targach czy w punktach gastronomicznych etc. W wersji podwójnej możliwy jest wydruk 2 różnych motywów z każdej strony.

 • Proporczyki trójkatne


 • Proporczyki trójkątne na zamówienie to najbardziej popularne gadżety reklamowe z oferty proporczyków. Są oferowane w sklepie-drukarni Vispronet® w wielu wzorach i kształtach. Szczególnie kluby chętnie kupują proporczyki w celu zaprezentowania znaków klubowych. Dekoracyjne nośniki są miłymi upominkami chętnie wymienianymi między zespołami lub gromadzonymi przez kibiców.

 • Q-Frame® T


 • proporczyki na zamówienieQ-Frame® T to wysokiej jakości standy na stoły w eleganckim stylu. Wydruk jest montowany na ramie przy pomocy specjalnej taśmy typu Krder. Małe akrylowe stopy są montowane na spodniej części ramy, rama może być prezentowana na: targach, na stoiskach sprzedażowych, na ladach sklepowych czy w obszarze spotkań z klientem.

 • Flagietki na biurko i stół


 • Flagietki i standy na stoły ze sklepu internetowego Vispronet® są miłym akcentem praktycznie na każdą okazję. Czy będą zadrukowane wg. Państwa indywidualnego projektu, czy zaprezentują się jako flaga narodowa, zawsze będą wdzięcznym i gustownym akcentem. Na flagietkach z reguły drukowane jest logo firmy, nazwa stowarzyszenia lub nazwa firmy, hasło reklamowe lub indywidualny motyw.

Zaprojektuj własny proporczyk reklamowy – udostępniamy bezpłatny kreator Visprodesign®


Każdy, kto nie ma jeszcze gotowego projektu własnego proporczyka, może to zrobić szybko i łatwo przy pomocy naszego, bezpłatnego kreatora Visprodesign® . W tym celu należy kliknąć na przycisk "Zaprojektuj sam" podczas konfigurowania wybranego produktu. W ramach programu możecie Państwo swobodnie łączyć własne obrazki i teksty z gotowymi clipami i zdjęciami. W ten sposób możecie Państwo szybko i bez szczegółowej wiedzy graficznej stworzyć własny projekt.

Proporczyki na zamówienie - zakup akcesoriów


stojaki na proporczykiRóżnego rodzaju stojaki na proporczyki i flagietki zagwarantują Państwu profesjonalną ekspozycję tych produktów. W sklepie internetowym Vispronet® znajdziecie Państwo stojaki wykonane z drewna lub z chromowanego metalu w różnych wielkościach i do różnorodnego zastosowania. Oferujemy również oryginalne stojaki takie jak: Q-Frame® T lub X-Display T.

Producent proporczyków na zamówienie overnight


Eleganckie proporczyki na zamówienie ze sklepu-drukarni Vispronet® to doskonałe, dyskretne nośniki reklamowe. Nasza oferta stwarza możliwość złożenia zamówienia na produkty w różnych rozmiarach. Dla wymagających klientów Vispronet® oferujemy opcję wysyłki Overnight. Wystarczy przesłać nam bezbłędnie dane do druku do godziny 9:00 rano, a towar zostanie dostarczony następnego dnia roboczego.