Transparenty

Transparenty mogą być zamocowane na fasadach, poręczach, mostach, płotach. Mogą być montowane na różne sposoby nad ulicami i drogami. Są typowym elementem reklamowym dla firm lub dekoracją na prywatnych imprezach, imprezach klubowych, imprezach szkolnych a także w przedszkolach podczas jubileuszy etc. Drukowane na różnych materiałach np: na materiale typu Indekor - tanio i po prostu cięte z rolki. Przepuszczające powietrze, elastyczne i super wytrzymałe z materiału typu Varioflag® A. Intensywny przedruk na druga stronę, kolory odporne na światło i działanie warunków atmosferycznych.

1. Transparenty - opis
2. Indywidualne rozmiary
3. Spersonalizowane projekty
4. Dodatki i akcesoria
5. Terminy dostawy

Transparenty reklamowe z indywidualnym nadrukiem


Transparenty są popularnym medium wykorzystywanym w reklamie zewnętrznej do prezentacji informacji reklamowych dotyczących wydarzeń czy ważnych informacji kierowanych do szerokiej grupy odbiorców. Transparenty reklamowe oferowane w sklepie - drukarni Vispronet® są łatwe do przymocowania do fasad, poręczy, mostów czy ogrodzeń. Dzięki nim skutecznie wypromujecie Państwo nadchodzące festiwale miejskie, imprezy plenerowe czy masowe, albo wystawy muzealne lub koncerty. Stosowne są także do dekoracji we wnętrzach.

transparent materiałowy poziomy do zastosowań outdoorTransparenty to skuteczne nośniki reklamowe dla firm lub instytucji, a także dla prywatnych klientów. Nadają się do umieszczania informacji czy sloganów promujących imprezy prywatne, klubowe, szkolne, przedszkolne, jubileusze, koncerty, spotkania lub eventy.
Vispronet® oferuje produkowanie transparentów reklamowych wykonanych z różnych materiałów. Polyestervlies jest najbardziej ekonomicznym materiałem wykorzystywanym do produkcji transparentów tekstylnych. Jest on drukowany w sposób ciągły, a następnie po prostu przycinany z rolki do odpowiedniej długości. Varioflag® A jest przepuszczającą powietrze i bardzo elastyczną tkaniną flagową, transparenty tekstylne drukowane na Varioflagu ® A są wytrzymałe na działanie wiatru i doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych. Najpopularniejsza tkanina flagowa Multiflag® SE jest klasykiem wśród tkanin flagowych - idealnie nadaje się również do druku transparentów. Transparenty wykonane z materiału Multiflag® SE wyróżniają się doskonałym odwzorowaniem kolorów i optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Motywy na transparentach są drukowane w jasnych kolorach z bardzo dobrą wytrzymałością na światło.

Transparent reklamowy - indywidualne rozmiary


Transparent reklamowyPrzy zakupie transparentów macie Państwo wybór różnych formatów. Możecie skonfigurować wydruk transparentu w formacie: poziomym lub pionowym na materiałach typu: Multiflag® SE i Varioflag® A SE. Transparenty wykonane z Polyestervlies są dostarczane przez sklep-drukarnię Vispronet® jako transparenty drukowane w sposób ciągły. W zależności od zamierzonego zastosowania, mogą Państwo swobodnie decydować, który format będzie najbardziej odpowiedni. Kiedy już zdecydujecie się na odpowiedni format, wystarczy, że określicie konkretny wymiary. Jeśli standardowe rozmiary nie spełniają oczekiwań wystarczy kliknąć w opcję - indywidualny rozmiar. W drukarni wielkoformatowej Vispronet® produkujemy transparenty w dowolnych rozmiarach. W przypadku dłuższych wydruków zaleca się umieszczenie oczek do zawieszenia nie tylko w narożnikach, ale również co 50 cm. W ten sposób transparent reklamowy wisi na fasadach czy płotach i nie zwija się. Oczka mają średnicę 10 mm i są wykonane ze i nierdzewnego metalu. Opcjonalnie można kupić sznurek lub różne gumki lub taśmy napinające w zakładce akcesoria.

Spersonalizowane transparenty na zamówienie ze zdjęciami, logo według własnego projektu


Jeśli nie masz jeszcze gotowego projektu transparentu Vispronet® umożliwia łatwe i darmowe projektowanie. Dzięki kreatorowi graficznemu Visprodesign® masz do dyspozycji proste narzędzie, które umożliwia tworzenie atrakcyjnych wizualnie motywów reklamowych. Użyj bezpłatnych clipartów i szablonów projektów znajdujących się w naszym kreatorze Visprodesign® i przygotuj projekt reklamy.

Transparenty reklamowe z klipsami zaciskowymi - szybki montaż i demontaż


klipsy do mocowania transparentówTransparenty na zamówienie bez oczek czasem trudno powiesić w odpowiednim miejscu. Vispronet® oferuje w tym celu konkretne rozwiązanie: transparenty z klipsami zaciskowymi. Praktyczne uchwyty zaciskowe można bardzo łatwo i bez dodatkowych narzędzi przymocować do transparentów. Wystarczy umieścić materiał pomiędzy górną i dolną częścią klipsa, zacisnąć go i to wszystko! Teraz transparent materiałowy jest napięty i widoczny. Zaleta wytrzymałych na warunki atmosferyczne klipsów zaciskowych jest oczywista: można je usunąć po użyciu bez pozostawiania śladów i ponownie wykorzystać do mocowania kolejnego bannera. Oferujemy Państwu klipsy zaciskowe odpowiednie do mocowania na materiale w różnych kolorach i 2 wersjach: klipsy zaciskowe Mini o wytrzymałości na rozciąganie 45 kg i klipsy zaciskowe Midi o wytrzymałości na rozciąganie do 100 kg.

Zamówienie w opcji overnight Vispronet® - szybka dostawa


Oprócz Standardowej wysyłki produktów oferujemy opcję Overnight i Express z dostawą do godziny 12 następnego dnia. Jedynym wymaganym kryterium jest dostarczenie nam bezbłędnych danych do druku do godziny 9 w dniu złożenia zamówienia online zgodnie z naszymi wytycznymi. Banery PCV Uwaga: Transparenty ze sklepu - drukarni Vispronet® są wstępnie prane po to, aby nie blakły na słońcu i nie puszczały farby podczas deszczu.

Inne produkty reklamowe, które warto wykorzystać przy ekspozycji transparentów


Oprócz transparentów tekstylnych oferowanych w sklepie – drukarni Vispronet® polecamy inny wariant reklamy zewnętrznej - banery PCV. Warto z nich skorzystać zwracając się do masowego odbiorcy. Różne materiały i sposoby ekspozycji pozwalają na prawie nieograniczone wykorzystanie tego typu reklam w obszarze out i indor.