Vispronet® – sklep internetowy firmy Sachsen Fahnen®

Pod marką Vispronet® kryje się 28 lat doświadczenia i obecności na rynku firmy Sachsen Fahnen®, specjalizującej się w zakresie innowacji rozwiązań systemowych w obszarze druku.

Oferujemy produkty dla:

Firm

  • reklama zewnętrzna
  • informacje w punktach sprzedaży
  • prezentacja podczas eventów
  • ekspozycja podczas targów jak również dekoracja sklepów
  • elementy architektury

Prywatnych klientów, stowarzyszeń, szkół, instytucji publicznych itp., które korzystają z proponowanych przez nas rozwiązań reklamowych na:

  • wystawach, eventach, imprezach okolicznościowych
  • w obszarze outdoor
  • w obszarze indoor
  • w prywatnych mieszkaniach, domach i na imprezach

Nasza firma

Widok z lotu ptaka Sachsen Fahnen

Powierzchnia zakładu, na terenie którego znajduje się sklep internetowy Vispronet® ma na ponad 30.000 m² powierzchni produkcyjnej i jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów drukarskich produkujących nadruki na tekstyliach, metalu, plastiku i na szkle. Zrzeszamy wokół siebie członków Flag Alliance®, konsorcjum wiodących, międzynarodowych firm zajmujących się drukami na tekstyliach. Na całym świecie 500 specjalistów wspiera i służy naszym klientom, a z tego 250 w Niemczech.

Nasz sklep internetowy Vispronet® proponuje Państwu odpowiednie rozwiązanie w zależności od zapotrzebowania niezależnie czy dotyczy to jednej sztuki czy dużych nakładów, dekoracji wewnątrz czy na zewnątrz. Produkujemy i proponujemy najwyższej jakości produkty przy najniższych kosztach procesu druku.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt: zobacz film o naszej korporacji!

Digitaldruck

Druk cyfrowy

W procesie druku cyfrowego powstają: flagi, transparenty i flagi typu Bowflag®, ale także szyldy i plakaty można szybko i tanio produkować tą metodą-już od jednej sztuki. Dla realizacji wielokolorowych motywów i przejść tonalnych w małych ilościach, ta metoda druku nadaje się idealnie. Do druku wielkoformatowego na PVC lub na siatce typu Mesh używane są specjalne drukarki z maksymalną szerokością 5 m aby produkować wydruki bez zgrzewania. Zamówione dziś i jutro gotowy produkt - jest to możliwe dla wielu produktów, wytwarzanych metodą druku cyfrowego. Metodą druku cyfrowego Vispronet® może drukować więcej niż 3 mln metrów kwadratowych rocznie.

Siebdruck

Sitodruk

W sitodruku, kolory są przenoszone za pomocą magnetycznej rakli przez cienką tkaninę naciągniętą na ramę sita drukarskiego, a w dalszej kolejności na materiał przeznaczony do zadrukowania. W tym przypadku oddzielne sito drukarskie jest potrzebne dla uzyskania każdego koloru. Przy zamawianiu większych nakładów i potrzebie druku kilku kolorów sitodruk jest procesem drukowania bardziej opłacalnym w porównaniu do druku cyfrowego. Każdego roku mamy możliwość zadrukowania ponad 8 milionów metrów kwadratowych materiału przy użyciu tej metody druku.

Vollautomatische Konfektion

W pełni automatyczna konfekcja

Wykończenie drukowanych produktów czyli konfekcja odbywa się w zależności od ilości ręcznie lub w pełni automatycznie.

Versand/Lager

Wysyłka / Magazyn

Na powierzchni 6.000 m2 znajduje się nasze centrum logistycznego z siedmioma tysiącami miejsc paletowych, tutaj jest koordynowana i kontrolowana wysyłka zamówionego towaru. Zawsze zgodnie z planem, na czas i wg. ściśle określonych zasad wysyłki indywidualnej lub dystrybucji.

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+49 3578 359-4040

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy