Vispronet® ochrona i bezpieczeństwo

Zabezpieczenie danych klientów jest dla nas priorytetem. Na stronach sklepu internetowego-drukarni Vispronet® mogą Państwo bez ryzyka robić zakupy. Kładziemy szczególny nacisk na ochronę Państwa danych takich jak: dane bankowe, dane karty kredytowej, a także dane adresowe. Do tego używamy kodowania SSL.

Co to jest SSL?

Protokół służący do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych. SSL sprawia iż Państwa dane osobowe, login i dane dotyczące zamawianych produktów, a także sposobu płatności są bezpiecznie.

W jaki sposób można rozpoznać że witryna internetowa jest zakodowana w systemie SSL?

Na stronie Vispronet.pl cały proces zamawiania jest zakodowany. Natychmiast po podaniu danych niezbędnych do złożenia zamówienia ukazuje się na stronie vispronet.pl logo certyfikat SSL. To logo weryfikuje status kodowania firmy vispronet.pl. Kod jest zależny od ilości znaków w adresie. Adres URL zmienia się automatycznie z "http://..." na "https://.." (Skrót od Hyper Text Transfer Protocol Secure).

SSL PCI DSS

PCI DSS

Państwa dane bankowe jak i dane dotyczace kart kredytowych są przez nas zabezpieczone. Vispronet® spełnia standardy zabezpieczeń PCI.

PCI DSS jest skrótem od „Payment Card Industry Data Security Standard“. Chodzi tu o zastosowanie zabezpieczeń numeru karty kredytowej i danych osobowych, które to zabezpieczenia są stale kontrolowane.

SSL PCI DSS

Trusted Shops

Sklep internetowy-drukarnia Vispronet® został uhonorowany tym znakiem ze względu na przestrzeganie kryteriów jakości, przejrzystość kosztów, wysoką jakość obsługi klientów, a także ochronę danych osobowych. Dzięki temu klienci sklepu internetowego Vispronet®mogą czuś się pewnie i bezpiecznie.

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+49 3578 359-4040

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy