Vispronet® – silny partner dla odsprzedawców (resellers) i agencji

Zostań odsprzedawcą produktów ze sklepu internetowego Vispronet® i korzystaj z szerokiej gamy produktów wysokiej jakości, a także z krótkich terminów dostaw. Sklep internetowy Vispronet® oferuje odsprzedawcom (tj. agencjom reklamowym, dealerom flag i drukarniom) możliwość współpracy a także różnorodne udogodnienia.

Zarejestruj się jako odsprzedawca w Vispronet® an:

Krok 1

Zarejestruj się najpierw w naszym sklepie internetowym.

Krok 2

Zapisz się jako odsprzedawca i prześlij zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej do weryfikacji.

Krok 3

Państwa dane zostaną sprawdzone. Następnie otrzymacie informację o aktywacji na adres e-mail.

Państwa korzyści i obsługa w skrócie:

 • Zakup na fakturę

  Dla pośredników proponujemy możliwość „zakupu na fakturę“ po uprzedniej rejestracji.

  Warunkiem wstępnym do możliwości „zakup na fakturę“ jest gwarancja, że na Państwa koncie nie znajdują się żadne negatywne informacje typu: (upomnienia dot. nieterminowej płatności, itd.). W przypadku braku takiej gwarancji opcja zostanie anulowana bez powiadomienia i nie będzie oferowana w procesie zamawiania.

 • Specjalna zniżka

  Jako zarejestrowany pośrednik otrzymacie Państwo 3% zniżki. Zniżka ta dotyczy klientów zarejestrowanych na „Moje konto“ i uaktywnia się automatycznie.

 • 14 dni gwarancja ceny

  Sklep internetowy Vispronet® gwarantuje aktualność ceny przez 14 dni. Jako dowód prosimy, aby Państwa oferta była wydrukowana lub zapisana w koszyku. W przypadku jakichkolwiek zmian w cenie sklep internetowy Vispronet® przez 14 dni stosuje się do cen podanych w ofercie. Aby to potwierdzić, prosimy o kontakt z naszym serwisem, a także o wysłanie uprzednio otrzymanej oferty na nasz e-mail. Należy pamiętać, że odpowiednia korekta ceny jest możliwe tylko przy zakupie na fakturę.

 • Neutralne ulotki (broszury)

  Dla naszych odsprzedawców oferujemy neutralne ulotki. Wszystko, co należy w tym celu zrobić, to zalogować się na portalu klienta i przejść do wybranego produktu. Na stronie konfiguracji, pod galerią obrazów, można pobierać neutralne ulotki (broszury).

 • Neutralna wysyłka

  Oferujemy Państwu wysyłkę towaru z neutralnymi dokumentami przewozowymi, neutralny adres nadawcy i zwykłe opakowanie. Prosimy wybrać w procesie zamówienia jedynie odpowiednią opcje dostawy. Usługa ta jest bezpłatna!

 • Neutralna wysyłka z potwierdzeniem odbioru dostawy

  Macie Państwo do wyboru możliwość dostawy towaru do klienta z neutralnego adresu nadawcy z potwierdzeniem odbioru dostawy.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy kontaktować się z naszym działem obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 9: 00-18: 00 pod numerem telefonu +49 3578 359-4040.