Zaprojektuj sam

Visprodesign® umożliwia szybkie i łatwe projektowanie flag, banerów, flag typu Bowflag®i wielu innych produktów bez wiedzy graficznej. Zapraszamy do korzystania z szerokiej gamy darmowych szablonów, clipartów i zdjęć z bazy danych Visprodesign®-banku projektów.

Przyjrzyjcie się Państwo wybranemu przez siebie produktowi na poziomie Visprodesign®-Label. Na dalszym etapie zostaniecie Państwo poprowadzeni przez proces konfiguracji za pomocą opcji „Stwórz własny projekt“ na stronie projektowanie w Visprodesign®

Zachęcamy Państw do korzystania z prostych rozwiązań co niewątpliwie ułatwi zaoszczędzić czas i pieniądze bez używania drogich programów graficznych.

Miłej zabawy i powodzenia!

Visprodesign-Label

Tutaj znajdziecie Państwo podsumowujące, ważne informacje o procesie zamówienia, a także jak można zaprojektować swój indywidualny produkt. Aby to zrobić należy wybrać przycisk z odpowiednim zagadnieniem w panelu nawigacyjnym znajdującym się po lewej stronie.

Video: Stwórz własny projekt

Kliknij tutaj aby dokonać wyboru żądanego produktu, a następnie stworzyć własny projekt.


Dane do druku

Jak duża musi być rozdzielczość danych i w jakich formatach dane do druku są przez nas akceptowane? Aby utrzymać jak najwyższą jakość druku, dostarczane dane muszą spełniać określone kryteria.

Tutaj otrzymacie Państwo ważne wskazówki: „Szablony grafiki“, „Tworzenie danych do druku“, „Korekta danych do druku“ „Dostarczanie danych do druku“. Powyższe informacje można pobrać w formacie PDF.

Wszystkie dane do druku, które nam Państwo przekażą są przez nas bezpłatnie sprawdzane wg. standardowych procesów i w określonych kryteriach. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce „Korekta danych do druku“.

Dane do druku możecie przekazać nam pocztą lub drogą e-mailową. Prosimy jednak liczyć się z tym iż zgodnie z umową wszelkie nośniki danych takie jak płyty CD, DVD, nośniki USB oraz wszelkie dokumenty dotyczące zamówienia nie zostaną Państwu zwrócone.