Dane do druku

Szablony grafiki

Do stworzenia danych do druku macie Państwo do dyspozycji bezpłatne, nadające się do drukowania wzory projektów. Można je uaktywnić wchodząc na portalu dla klientów po zamknięciu zamówienia w zakładki „Moje konto“ „Upload“. Prosimy przy tym dopisać nr. klienta oraz numer pozycji. Do tego są Państwu udostępnione szablony grafiki, które mogą zostać skonfigurowane z każdym produktem. Umieszczone są z lewej strony obok galerii zdjęć każdego produktu.

Na pierwszej stronie szablonu zamieszczone zostały wszystkie podstawowe funkcje konfiguracyjne i szkic produktu z odniesieniami dotyczącymi projektu.

Szablon na drugiej stronie służy do tworzenia grafiki w programie graficznym. Tutaj mogą zostać umieszczone obrazy lub teksty.

Prosimy korzystać ze szablonów grafiki nie zmieniając formatu danych, a elementy znajdujące się w projekcie umieszczać w obrębie zaznaczonego obszaru (niebieski kontur). Nie należy umieszczać na projekcie linii formatu końcowego, ani linii oznaczenia przycięcia, służą one jedynie do tego abyście Państwo wiedzieli gdzie znajdują się ważne linie dla szablonu, w którym będziecie umieszczać swój projekt

Tworzenie danych do druku

Wgrywając na serwer dane do druku potwierdzacie Państwo tym samym swój projekt i zezwolenie na jego korektę.

Otrzymacie Państwo informację zarówno o bezpłatnej „korekcie standardowej“ jak również o możliwości wybrania opcji płatnej „korekty profesjonalnej“ Wówczas jeśli wszelkie dane będą odpowiadały wymogom firmy Vispronet®, Państwa zlecenie zostanie przekazane do druku.

Wskazówki do stworzenia danych do druku (Druk cyfrowy i sitowy) znajdziecie Państwo tutaj!

Korekta danych do druku

Vispronet® przeprowadza bezpłatnie „Standardową korektę danych do druku“ związaną ze wszystkimi zleceniami. Po dokonaniu tej korekty otrzymujecie Państwo szczegółowe informacje. Kryteria według których wykonywana jest ta korekta znajdziecie Państwo w tabeli poniżej. Jeśli przekazane nam przez Państwa dane do druku odpowiadają naszym wymogom Vispronet®, wówczas Państwa zlecenie zostanie przekazane do realizacji.

Jeśli Państwa dane nie odpowiadają naszym wymogom zawsze macie możliwość korekty a następnie ponownie wysłać nam do kolejnej korekty. Proszę jednak wziąć pod uwagę iż ten proces spowolni czas produkcji i przesunie termin dostawy.

Dodatkowo proponujemy Państwu płatną „Korektę profesjonalną“ (128,52 zł w tym VAT. / 108,00 zł bez VAT.). Podczas tej kontroli graficy firmy Vispronet® ® przeglądają przesłane przez Państwa dane, sprawdzają czy odpowiadają one naszym kryteriom i w ciągu 15 min. starają się je dopasować do kryteriów stawianych przez naszą firmę. Jeżeli występuje konieczność poświęcenia większej ilości czasu na dopasowanie Państwa danych wówczas dochodzą dodatkowe koszty rozliczane na jednostki graficzne (1 jednostka graficzna= 15 min. za 89,99 zł w tym VAT. / 75,60 zł bez VAT.). Po zakończeniu kontroli otrzymacie Państwo raport.

Tu znajdziecie Państwo wskazówki dot. kontroli danych do druku!.

Dostarczenie danych do druku

Macie Państwo wiele możliwości dostarczenia nam swoich danych do druku.

 • Dostarczenie przez Upload

  W celu szybkiego i nieskomplikowanego dostarczenia nam danych do druku macie Państwo do dyspozycji na portalu klientów w zakładce „Moje konto“ opcję Upload. Po zakończeniu każdego zamówienia możecie Państwo przejść do opcji Upload. Proszę wybrać „numer zamówienia“, na zakończenie „numer pozycji“ i załadować dane do druku dotyczące waszego zamówienia. Nie musicie Państwo robić tego natychmiast po złożeniu zamówienia-można dane przekazać jakiś czas później.

  Maksymalna wielkość ładowanych danych to 1 GB. Prosimy nie przesyłać zapakowanych danych.

 • Przesyłanie danych do druku drogą e-mailową

  Mają Państwo problemy z przesłaniem na Upload swoich danych do druku? Chętnie przyjmiemy od Państwa wszelkie dane drogą e-mailową. Aby dane były uporządkowane proszą w mailu podać „numer zamówienia“ i „numer pozycji“. Proszę pamiętać iż dopuszczalna wielkość danych w mailu to max. 7 MB. Prosimy o nieprzesyłanie zapakowanych danych.

 • Przesyłanie danych do druku drogą pocztową

  Jeśli chcą Państwo przesłać nam jakiś nośnik danych, proszę wziąć pod uwagę iż mogą to być płyty CD, DVD lub USB z wymaganą rozdzielczością obrazu. Prosimy o podanie „numeru zamówienia“ jak również „numeru pozycji“ na płytach CD, DVD lun na USB, prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza i przesłanie nam w komplecie. Tylko w ten sposób przesłane do nas dane gwarantują rzetelne zrealizowanie Państwa zamówienia. Swoje dane do druku prosimy przesłać na adres:

  • Vispronet®
  • Am Wiesengrund 2
  • 01917 Kamenz
  • Niemcy
poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+49 3578 359-4040

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy