Dostarczenie danych do druku

 

Macie Państwo wiele możliwości dostarczenia nam swoich danych do druku:

Dostarczenie przez Upload
W celu szybkiego i nieskomplikowanego dostarczenia nam danych do druku macie Państwo do dyspozycji na portalu klientów w zakładkę „moje konto“ opcję Upload. Po zakończeniu każdego zamówienia możecie Państwo przejść do opcji Upload.
Prosimy wybrać „numer zamówienia“, na zakończenie „numer pozycji“ i załadować dane do druku. Nie musicie Państwo robić tego natychmiast po złożeniu zamówienia-dane można przekazać jakiś czas później.
Maksymalna wielkość danych to 1 GB. Prosimy nie przesyłać zapakowanych danych.

 

Przesyłanie danych do druku drogą e-mailową
Mają Państwo problemy z przekazaniem przez Upload swoich danych do druku? Chętnie przyjmiemy od Państwa wszelkie dane drogą E-mailową. Aby dane były uporządkowane prosimy w mailu podać „ numer zamówienia“ i „numer pozycji“.
Uwaga! dopuszczalna wielkość danych w mailu to max. 7 MB. Prosimy o nieprzesyłanie zapakowanych danych.

 

Przesyłanie danych do druku drogą pocztową
Jeśli chcą Państwo przesłać nam jakiś nośnik danych, proszę wziąć pod uwagę iż mogą to być płyty CD, DVD lub USB z wymaganą rozdzielczością obrazu. Państwa dane do druku mogą być przekazywane w następujących formatach:

  • Standardowa kontrola danych dotyczy: *.pdf, *.jpg, *.jpeg, *.tif, *.tiff
  • Profesjonalna kontrola danych dotyczy: *.pdf, *.jpg, *.jpeg, *.tif, *.tiff, *.ai, *.eps, *.cdr, *.psd, *.indd, *.qxd, *.bmp, *.fh, *.fh10, *.fh11

W przypadku przesyłania danych drogą pocztową mogą one zostać umieszczone w formatach *.zip lub *.rar .
Prosimy o podanie „numer zamówienia“ jak również „numeru pozycji“ na płytach CD, DVD lub na USB, o wypełnienie odpowiedniego formularza i przesłanie nam w komplecie. Tylko w ten sposób przesłane do nas dane gwarantują rzetelne zrealizowanie Państwa zamówienia. Swoje dane do druku proszę przesłać na adres:

Vispronet®
Am Wiesengrund 2
01917 Kamenz
Niemcy
poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support