Funkcje

Prosimy wybrać opcję „samodzielne projektowanie“, aby stworzyć własny projekt na wybranym produkcie bez wiedzy graficznej.

W tym celu proponujemy Państwu skorzystanie z kilku ważnych funkcji:

Zmiana koloru

Chcecie nadać Państwo swojemu produktowi określony kolor? Przy każdej fazie projektowania proponujemy kilka opcji, koordynacji wyboru kolorów:

  • Zmień kolor tła

    Wybierzcie Państwo z palety kolorów odpowiedni kolor tła. Kliknijcie na wybrany kolor w celu naniesienia go jako tło. Ta funkcja nie jest dostępna w opcji gotowe szablony projektów.

  • Zmiana kolorów obrazów i tekstu

    Na obrazkach z bazy danych można zmieniać kolory. Należy kliknąć na kolor wyświetlany na obrazku na ekranie a następnie wybrać swój preferowany kolor z palety kolorów (i kliknąć).

    Aby zmienić kolor tekstu na wybrany kolor - należy kliknąć na tekst a później na odpowiedni kolor z palety barw - kolor tekstu zostanie automatycznie zmieniony .

Zoom

JPG JPG

Przy pomocy lupy i macie Państwo możliwość pomniejszania i powiększania projektu. Dzięki tej funkcji można zwrócić uwagę na na istotne detale szczególnie przy projektowaniu dużych obrazów (projektów) . Dzięki paskom przewijania na dole i po prawej stronie mamy możliwość odpowiedniego poruszania się po stronie projektowej.

Poziomy (zmiana kolejności warstw)

JPG JPG

Opcja zmiana kolejności warstw obrazu i tekstu. Dzięki tej opcji obrazek, tekst jest przesuwany do przodu lub do tyłu (na wierzch lub pod spód).

Pomoc w ułożeniu

JPG JPG

Aby uzyskać dokładne ułożenie elementów tekstowych i graficznych należy skorzystać z opcji pozycjonowanie „duże“ i „małe“. Podczas tego procesu wyświetlają się kratki ułatwiające ułożenie obrazka czy napisu. Kratki na pewno nie zostaną wydrukowane.

Kopiowanie

JPG

Korzystając z funkcji kopiowania macie Państwo możliwość skopiowania pojedynczego obrazu lub elementów tekstowych i powielenia ich na powierzchni projektowej.

Pełen ekran (skalowanie do pełnej wielkości produktu)

JPG

Przy pomocy tej opcji aktywny obrazek jest automatycznie powiększany do wymiaru produktu dzięki temu nie ma możliwości wygenerowania niepotrzebnych białych marginesów. Później macie Państwo możliwość dalszego edytowania obrazka (projektu).

Aby mieć dostęp do wszystkich narzędzi ułatwiających samodzielne projektowanie należy pomniejszyć obrazek z podglądem. Prosimy zwrócić uwagę na to, że podczas powiększania obrazka (projektu) może dojść do ewentualnej utraty jakości danych w takim przypadku należy skorzystać z opcji sygnalizacja dot. jakości zdjęcia i upewnić się czy wszystko jest dobrze!

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+49 3578 359-4040

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy