Lokalizacja - UPS Access Point™ - oszczędzaj na kosztach przesyłek

UPS Acces Point™ to uczestniczący punkt wysyłkowy, taki jak sklep spożywczy lub stacja benzynowa, który służy jako dogodnie zlokalizowany punkt dostarczania i odbioru przesyłek UPS. Lokalizacja UPS Access Point™ sprzyja korzystaniu z sieci na wiele sposobów i w dogodnym czasie.

Funkcje:

  • Przesyłka depozyt: w przypadku gdy Państwa paczka została wysłana bezpośrednio do domu, ale nie może być odebrana otrzymacie pisemną informację z prośbą o jej odebranie w pobliskim punkcie UPS Access Point™
  • Przesyłka zwrot: macie Państwo możliwość skorzystania z opcji nadawania przygotowanych do zwrotu paczek w punkcie Access Point™ w pobliżu Waszego mieszkania lub miejsca pracy.

Uwaga:

Prosimy mieć na uwadze, że godziny otwarcia punktów dostarczania i odbioru są różne w zależności od lokalizacji. Paczki nie mogą przekroczyć 20 kg i maksymalnej długości 97 cm. Kontrolę czy paczka nadaje się do wysyłki w tej opcji przeprowadzamy na miejscu w firmie Vispronet®, a wariant dostawy „Lokalizacja - UPS Access Point™“ w zależności od spełnionych kryteriów zostanie uaktywniony podczas procesu zamawiania lub nie.

Tutaj znajdziecie Państwo więcej informacji dotyczących śledzenia przesyłki: dowiedz się więcej