Metryka- Vispronet®

 

Vispronet® jest znakiem towarowym i przedsiębiorstwem firmy Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG.

 

Administratorem tej strony internetowej oraz jednostką odpowiedzialną za jej treść jest:

Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG
Am Wiesengrund 2
01917 Kamenz
Niemcy

Komplementariusz:

Sachsen Fahnen Verwaltungs GmbH

Firma:

Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG

Dyrektor zarządzający:

Jürgen Ruhland

Rejestr handlowy:

AG Dresden HRB 12291

Rejestr handlowy:

AG Dresden HRA 1963

NIP:

DE 165 816 052

Przedmioty działalności gospodarczej:

Produkcja, dystrybucja i handel flagami, proporcami, banerami oraz innymi przedmiotami reklamowymi jak również indywidualnie zaprojektowanymi produktami.

 

Serwis:

Telefon: +49 3578 359-4040
Faks: +49 3578 359-222

Pon.-Pt.: w godz. 9.00-16.00

 

Dane konta bankowego:

Posiadacz konta: Vispronet
Nazwa banku: Deutsche Bank AG
Kod banku: 870 700 00
Numer konta: 630153500
IBAN: DE13 8707 0000 0630 1535 00
BIC: DEUTDE8CXXX


 

Informacje prawne:

Mimo jak najstaranniejszego zestawienia i kontroli podawanych informacji firma Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG nie gwarantuje za prawidłowość, uaktualnienie i pełny dostęp do podanych informacji. Stronę internetową użytkujecie Państwo na własną odpowiedzialność. Dołożymy wszelkich starań aby była ona stale aktualizowana. Jeśli mimo naszych starań odkryją Państwo jakieś nieprawidłowości będziemy wdzięczni za informacje w tej kwestii. Roszczenia z tytułu odpowiedzialności dotyczące szkód materialnych lub niedomówień projektowych, wykorzystania lub niewykorzystania podanych informacji i nieprawidłowego wykorzystania podanych informacji nie będą uwzględniane o ile nieprawidłowości wynikają z nieumyślnych błędów ze strony autora. W przypadku nadużycia danych zawartych na tej stronie internetowej przez osoby trzecie firma Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG nie ponosi odpowiedzialności ani za treści tej strony ani za jej dostępność. W takim przypadku administrator tej strony internetowej nie jest za nią odpowiedzialny. Na tę okoliczność treści naszej strony zostały kilkakrotnie sprawdzone i do tej pory nie doszło do tego typu incydentu. Nie mamy jednak wpływu na podobne zdarzenia. Na naszej stronie zamieściliśmy również informację będącą ostrzeżeniem na tę okoliczność. Jeśli mimo naszych kontroli napotkacie Państwo na nieprawidłowości na naszej stronie wynikające z ingerencji niepowołanych osób prosimy bardzo o informacje w tej sprawie.

Teksty, ilustracje i projekty znajdujące się na stronie internetowej Vispronet® są prawnie objęte ochroną danych. Za wyjątkiem proponowanych plików do pobrania, których wykorzystanie możliwe jest jedynie w oryginalnej formie, wykorzystanie na własny użytek zawartych tekstów i ilustracji jest surowo zabronione, lub jedynie możliwe za pisemną zgodą firmy Sachsen Fahnen GmbH & Co. KG.

Rozwiązywanie sporów Online zgodnie z - Art. ustawy 14 ust. 1 ODR-VO i § 36 niemieckiej ustawy o rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Verbraucherstreitbeilegungsgesetz, VSBG): Komisja Europejska zapewnia platformę Online dla rozstrzygania sporów (OS) jest ona przygotowana pod linkiem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/.