Nadmuchiwane produkty reklamowe

Nadmuchiwane produkty reklamowe

Nadmuchiwane gadżety reklamowe ze sklepu internetowego Vispronet® są doskonałym nośnikiem reklam na targach czy imprezach promocyjnych. Ogromna zaleta oferowanych przez nas reklam pneumatycznych to lekkość, dzięki której można je szybko i łatwo ustawić prawie w dowolnym miejscu. Sprzyja to oszczędności kosztów i miejsca. Nasza nadmuchiwana reklama składają się z przezroczystego, plastikowego wkładu, który jest wypełniany powietrzem i wydruku na materiale z indywidualnym nadrukiem. W taki sposób skutecznie i estetycznie Państwa przekaz reklamowy ma szansę znaleźć się w centrum uwagi! Dmuchane reklamy reklamowe są bardzo stabilne, efektowne a także proste i ciche w montażu.

› Dowiedz się więcej

Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj!


1. Informacje, które warto przeczytać
2. Projektowanie grafiki online
3. Jakość
4. Szeroka gama produktów

Reklama nadmuchiwana (pneumatyczna) w punktach sprzedaży


siedzisko dmuchane z nadrukiemNasze nadmuchiwane produkty reklamowe oferowane w sklepie Vispronet® doskonale nadają się do prezentacji treści reklamowych na eventach czy imprezach outdor. Nadmuchiwane gadżety są ciekawym medium dzięki, któremu można doskonale zareklamować firmę lub zakomunikować akcję promocyjną. Są to produkty praktyczne ze względu na możliwość wielokrotnego eksponowania drukowanych elementów lub ze względu na nieduży wkład pracy związany z transportem czy magazynowaniem.

Dmuchane reklamy ze sklepu-drukarni Vispronet® oferujemy jako praktyczne nadmuchiwane siedziska w różnych rozmiarach. Kolumna reklamowa z możliwością indywidualnego nadruku przyciągnie wzrok każdego przechodnia. Proponujemy dwa różne rodzaje nadmuchiwanych trybunek promocyjnych, chętnie wykorzystywanych na eventach jako punkty powitania gości przed zajęciem miejsca np. na nadmuchiwanych fotelach i siedziskach.

Oferowana reklama dmuchana może być zaprojektowana indywidualnie i zgodnie z Państwa życzeniem, stawimy na Waszą kreatywność. Nadmuchiwane siedziska czy fotele dmuchane mogą być meblem wykorzystanym w prywatnym domu. Polecamy akcesoria takie jak elektryczna pompka przy pomocy, której szybko i łatwo produkt napełniany jest powietrzem.

Projektowanie grafiki online - dmuchane gadżety reklamowe


brama reklamowa pneumatycznaJeśli chciałbyś skutecznie zareklamować swoją firmę przy pomocy jednego z naszych nadmuchiwanych gadżetów reklamowych, zaprojektujesz go szybko i łatwo online przy pomocy udostępnionego, darmowego kreatora. Po kilku kliknięciach masz gotowy projekt. Po wybraniu właściwego produktu, decydujesz o ilości i modyfikacjach takich jak rozmiar, materiały czy akcesoria. Elektryczna pompka oferowana w zakładce akcesoria to niezbędny dodatek.

W celu wydrukowania Państwa projektu potrzebujemy, abyście przesłali nam dane do druku. Jeśli nie macie gotowego layoutu, możecie stworzyć swój indywidualny projekt online przy użyciu naszego, darmowego kreatora Visprodesign®. W kreatorze dostępne są gotowe kliparty, zdjęcia, kolory tła i czcionki. Udostępnione przez nas layouty można łatwo łączyć z własnymi elementami projektu.

Ostatni krok to umieszczenie produktu w koszyku. Oferujemy różne metody płatności, takie jak PayPal, karta kredytowa, czy przelew lub zakup na fakturę. Na życzenie klientów przygotowaliśmy usługę dostawy Overnight - za dopłatą. Nadmuchiwane produkty reklamowe dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres, a pracownicy w dziale obsługi klienta chętnie Państwu doradzą przy wyborze optymalnego produktu.

Reklama pneumatyczna - doskonała jakość


Oferowane przez nas dmuchane reklamy są przeznaczone do wielokrotnego użytku, wykonane z materiału odpornego na zużycie mają za zadanie służyć Państwu przez długi czas. Tkanina poliestrowa Multisol® X SE jest niezwykle wytrzymała i sprężysta. Wszystkie szwy perfekcyjnie szyte. Siedziska posiadają praktyczny zamek błyskawiczny, łączący wypełniony powietrzem rdzeń z częścią zadrukowaną. Dmuchane trybunki promocyjne, które polecamy do dekoracji wejść na imprezę oferujemy w zestawie ze stosowną podstawą i blatem, po to aby zapewnić stabilność i odpowiednie miejsce do ekspozycji np.: ulotek lub upominków promocyjnych. Blaty można szybko i łatwo połączyć z zadrukowaną częścią trybunki promocyjnej przy pomocy zamka błyskawicznego.

Drukując Państwa indywidualne projekty reklamy dmuchanej gwarantujemy doskonałe, nasycone kolory z bardzo dobrą wytrzymałością na działanie światła. Wszystkie nadmuchiwane gadżety reklamowe mogą być drukowane na całej powierzchni. W zależności od ilości zamawianych produktów, sugerujemy wybór tańszej metody druku, dając Państwu do wyboru opcję druku: cyfrowego albo sitodruku. Do napełnienia powietrzem produktów reklamowych typu Air oferujemy elektryczną pompę jako wyposażenie dodatkowe.

Szeroka gama produktów i kompetentna obsługa w Vispronet®


trybunka reklamowa dmuchanaW sklepie-drukarni Vispronet® macie Państwo możliwość wyboru dokładnie tych artykułów, które będą idealnie pasowały do Waszej koncepcji reklamowej. Czy ma to być ekspozycja na zewnątrz, czy we wnętrzach – oferowana przez nas reklama pneumatyczna jest trwała i może być indywidualnie zaprojektowana. W naszej ofercie online znajdziecie nie tylko nadmuchiwane produkty reklamowe, oferujemy również flagi i banery z indywidualnym nadrukiem. Dzięki produktom, takim jak: systemy typu display lub pokrowce na stół, które mogą być zadrukowane indywidualnie - zapewniamy, że wyróżnią się Państwo na tle konkurencji.

Nasza drukarnia internetowa produkuje dmuchane reklamy zgodnie z Państwa życzeniami. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie druku i dmuchanych gadżetów reklamowych, zapraszamy do współpracy i korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia!

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support