Vispronet® Pewność przez duże P

 

Zabezpieczenie danych naszych klientów przed naruszeniem ich przez niepożądane osoby jest dla nas priorytetem.
Na stronach Vispronet® mogą Państwo bez ryzyka robić zakupy – kładziemy szczególny najwyższy nacisk na ochronę Państwa danych takich jak: dane bankowe, ochronę karty kredytowej i dane dotyczące adresu. Do tego używamy fachowego kodowania SSL.

Czym jest SSL i co oznacza ?

SSL jest skrtótem od "Secure Socket Layer". Technologia kodowania SSL sprawia iż Państwa dane osobowe, Państwa login i dane dot. zamawianych produktów i sposobu płatności mogą być bezpiecznie przekazywane w Internecie. Dane te są w taki sposób kodowane iż mogą być one odczytane jedynie przez nasz system zamawiania.

W jaki sposób można rozpoznać stronę internetową zakodowaną przez system SSL?

Na stronie vispronet.de cały proces zamawiania jest zakodowany. Natychmiast po tym jak dane niezbędne do złożenia zamówienia zostaną przez klienta podane ukazuje się na stronie vispronet.de logo certyfikat SSL. To logo weryfikuje status kodowania firmy vispronet.de. Ponadto kod jest zależny od ilości znaków w adresie. URL zmienia się automatycznie z "http://..." na "https://.." (Skrót od Hyper Text Transfer Protocol Secure).

 

SSL PCI DSS
PCI DSS

Zależy nam w szczególności na bezpiecznym obrocie Państwa pieniędzmi w internecie. Państwa dane kredytowe i bankowe są przez nas 100% zabezpieczone. Vispronet® spełnia standardy zabezpieczeń PCI.

PCI DSS jest skrótem od „Payment Card Industry Data Security Standard“. Chodzi tu o zastosowanie środków zabezpieczających numer karty kredytowej i danych osobowych, które to środki są stale kontrolowane.
 
SSL PCI DSS
Trusted Shops

Sklep internetowy Vispronet® został uhonorowany tym znakiem ponieważ nasze produkty spełniają kryteria jakości bonitację punktową, przejrzystości kosztów, serwisu dla klientów, przejrzystości kosztów i ochrony danych osobowych.
Dzięki temu Klienci sklepu internetowego Vispronet®mają do dyspozycji w pakiecie ochronę klienta i gwarancję Trusted Shops.

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support