Vispronet® - Aktywna ochrona środowiska

 

Nordic Ecolabel
Nordic Ecolabel

Farby UV używane do produkcji w sklepie internetowym Vispronet® do druku cyfrowego nie zawierają VOC i posiadają certyfikat Nordic Ecolabel (Nordic Swan). W procesie produkcji używamy dyspersyjnych i pigmentacyjnych farb wodnych oraz tuszy sublimacyjnych, które są przyjazne środowisku.
 
Nordic Ecolabel
Etykieta FSC®- Label

Do produkcji sanek i leżaków Vispronet® używane jest drewno pochodzące z rodzimych lasów, które posiadają etykietę FSC®- Label tragen. Symbol ten gwarantuje ekologiczną i przede wszystkim długofalową gospodarkę zasobami leśnymi. Różnorodność gatunkowa jest aktywnie wspierana a używanie biocydów i wyrąb lasów są zakazane. „Odpowiedzialne czerpanie korzyści" – według tego motto przyczyniamy się do zapewnienia dalszego funkcjonowania lasów, ich wydajności i różnorodności biologicznej.
 

Pracujemy wg. zasady efektywnej ochrony środowiska i staramy się przestrzegać praw dot. ochrony wg. EMAS II i DIN EN ISO 14001.

Efektywne użycie niezbędnych środków kontrolowane jest na bieżąco poprzez odpowiednie analizy. Stała kontrola parametrów technologicznych w procesie produkcji zapewnia oszczędne użycie gazu, wody i energii elektrycznej oraz chemikaliów, co minimalizuje ilość odpadów.

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support