Pawilony i namioty

Dobrej jakości pawilony i namioty składane ze sklepu internetowego Vispronet® sprawdzają się jako produkt: funkcjonalny i trwały. Czy jako namiot promocyjny na targach i jarmarkach, jako namiot klubowy czy festiwalowy lub pawilon handlowy z dodatkowym indywidualnym zadrukiem dachu, lambrekina czy ścian - pawilon lub namiot staje się produktem o indywidualnym charakterze. Dodatkowa opcja laminowania sprawia, że wszystkie części namiotu są wodoodporne, odporne na promieniowanie UV a także wyjątkowo odporne na zarysowania. Wszystkie szwy są uszczelnione. Różne kombinacje ścianek i wybór dodatków stwarzają Państwu możliwość zakupu produktu o indywidualnym charakterze.

1. Przegląd
2. Możliwości realizowania indywidualnych projektów graficznych
3. Zamawianie dodatków i akcesoriów

Pawilony i namioty handlowe – duży wybór w Vispronet®


Jeżeli chcecie Państwo kupić dobrej jakości namiot reklamowy, zaprojektowany według własnego pomysłu zapraszamy do sklepu internetowego - drukarni Vispronet®. Oferujemy szeroką gamę produktów do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, które możemy zadrukowywać indywidualnie zgodnie z wcześniej przygotowanym projektem. Nasze namioty handlowe dostępne są w opcji z bocznymi ścianami jak również bez ścian jako pawilony z dachem. Poniżej oferowane warianty:

wysokiej jakości namiot handlowy trójkątny O ile modele namiotów typu Gwiazda i Hexagon różnią się od innych namiotów reklamowych wyglądem, różnica między namiotami z linii Basic, Select i Compact polega przede wszystkim na ofercie różnych systemów stelaży z zastosowaniem różnych materiałów w procesie produkcji. Sklep internetowy Vispronet® oferuje różnorodne akcesoria do namiotów w celu ich stabilnego zabezpieczenia na zewnątrz. Namioty reklamowe nadają się do prezentacji firm na targach i imprezach, jak i do celów promocyjnych lub do zadaszenia miejsc siedzących na prywatnych spotkaniach czy imprezach. Oferujemy klasyczne i awangardowe modele: kwadratowe, prostokątne albo sześciokątne. Nasze pawilony w kształcie gwiazdy czy inne namioty reklamowe doskonale sprawdzą się na imprezach plenerowych, spotkaniach czy eventach.

Solidne, wodoodporne - namioty reklamowe na każdą okazję


pawilon reklamowy z włąsnym nadrukiemKupując pawilon lub namiot reklamowy w sklepie-drukarni Vispronet®, otrzymujesz szczególnie wytrzymały produkt. Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom proces montażu jest bardzo prosty i w zależności od wielkości namiotu może być wykonany jedynie przez dwie osoby. Stelaż jest otwierany przy pomocy dźwigni, przy czym różne modele mają cztero - lub pięciopoziomową regulację wysokości. Dzięki łącznikom wykonanym ze sztucznego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym oferowane namioty handlowe są stabilne i trwałe, doskonale wytrzymują wielokrotny montaż i demontaż. Niektóre modele posiadają zintegrowany system korbowy do napinania dachu namiotu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo namiot wystawowy składany typu Compact z profilami o przekroju kwadratowym, wykonane z lakierowanego proszkowo, srebrnoszarego aluminium. Namiot składany Basic posiada profile sześciokątne wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, namiot reklamowy Select do wymiaru 3x6 m oraz namiot składany Select Hexagon mają profile z anodowanego, srebrnego aluminium w tym samym kształcie. Szczególnie mocne profile – ośmiokątne - są stosowane w namiotach Select od rozmiaru 4 x 4 m. Stopy poszczególnych modeli są wykonane z wytrzymałej stali lub sztucznego tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym. W naszym sklepie oferujemy dodatkowe zestawy do napinania i mocowania namiotów, a także obciążniki, które nadają się do układania w stosy w celu stabilniejszej ekspozycji namiotów reklamowych.

Wytrzymała tkanina poliestrowa, którą pokryty jest każdy namiot handlowy - z wyjątkiem wariantów w czterech podstawowych kolorach - jest odporna na działanie deszczu do słupa wody do 2000 mm i na działanie światła (według normy DIN 53952: klasa 6 i 7).

Wiele możliwości zastosowania: druk na pawilonie i namiocie składanym


żółty namiot handlowy z jedną ściankąProducent namiotów Vispronet® oferuje nie tylko modele do indywidualnego zadruku, ale także namioty i pawilony w wersjach jednokolorowych bez możliwości zadruku. Do wyboru oferujemy cztery podstawowe kolory: czerwony, niebieski, biały i czarny oraz 21 kolorów specjalnych. Podczas gdy namioty expresowe w kolorach podstawowych prezentują doskonałe kolory zarówno od wewnętrznej jak i na zewnętrznej stronie, 21 kolorów specjalnych drukuje się po zewnętrznej stronie, co skutkuje tym, że intensywność koloru od środka jest nieco przygaszona.

Nadające się do indywidualnego zadruku namioty i pawilony handlowe mogą być zadrukowywane własnymi logotypami, napisami i motywami umieszczonymi na dachach, lambrekinie i ścianach bocznych. Wyszukaj ulubiony kształt namiotu i stwórz własny projekt za pomocą udostępnionego, bezpłatnego kreatora graficznego Visprodesign®.

Kup namiot reklamowy u producenta namiotów Vispronet® - dobra cena, doskonała jakość


Niezależnie od tego, jaki namiot promocyjny zamówicie Państwo w naszym sklepie-drukarni Vispronet®, możecie być pewni, że oferujemy najwyższą jakość. Stosujemy wyłącznie materiały odporne na działanie czynników atmosferycznych i światła. Przy zakupie nowego namiotu reklamowego w sklepie-drukarni Vispronet® możesz skorzystać z naszych porad.