Vispronet® - silny partner dla pośredników i agencji

 

Pośrednik
Zostań pośrednikiem sprzedaży produktów Vispronet® i korzystaj nie tylko z dużej gamy produktów, ale także z naszej jakości i krótkich terminów dostaw. Sklep internetowy Vispronet® oferuje sprzedawcom takim jak: (agencje reklamowe, dealerzy flag i wydruków) możliwość współpracy a także udogodnienia takie jak:

Zakup na fakturę
Dla pośredników proponujemy możliwość „zakupu na fakturę“ po uprzedniej rejestracji.

Warunkiem wstępnym do możliwości „zakup na fakturę“ jest gwarancja że na Państwa koncie nie znajdują się żadne negatywne informacje typu: (upomnienia dot. nieterminowej płatności, itd.). W przypadku braku takiej gwarancji opcja zostanie anulowana bez powiadomienia i nie będzie oferowana w procesie zamawiania.
 
 
 

Sklep internetowy Vispronet® - partnerem dla władz lokalnych i instytucji publicznych

 

Lokalne władze i instytucje publiczne
Sklep internetowy Vispronet® oferuje wiele produktów dla gmin, instytucji publicznych i edukacyjnych. Proponujemy różne produkty reklamowe takie jak: flagi do masztów reklamowych w różnych wersjach, a także inne media reklamowe przystosowane do zróżnicowanych promocji.

Zakup na fakturę
Dla gmin oraz instytucji publicznych proponujemy możliwość „zakupu na fakturę“ po uprzedniej rejestracji.

Warunkiem wstępnym do możliwości „zakupu na fakturę“ " jest gwarancja że na Państwa koncie nie znajdują się żadne negatywne informacje typu: (upomnienia dot. nieterminowej płatności, itd.). W przypadku braku takiej gwarancji opcja zostanie anulowana bez powiadomienia i nie będzie oferowana w procesie zamawiania.
 
 
 
poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support