Postery

Zachęcamy do wydruku indywidualnych motywów w formie postera w sklepie internetowym Vispronet®. Proponujemy wydruki na płycie akrylowej, na spienionej płycie lub na podwójnej płycie aluminiowej. Możecie Państwo zlecić nam druk na lekkiej spienionej płycie albo wydruk od spodu na przeźroczystej płycie akrylowej w celu uzyskania wyjątkowej głębi obrazu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne dodatki do ekspozycji posterów takie jak: uchwyty naścienne wykonane z wysokiej jakości stali, które zapewnią Państwu profesjonalną ekspozycję reklamy, zdjęcia, rysunku czy obrazu.

1. Postery-różne opcje w Vispronet®
2. Postery zaprojektuj sam
3. Zalety
4. Sposoby mocowania

Postery, plakaty, obrazy i wydruki reklamowe na płótnie, szkle akrylowym oraz innych materiałach


wydruk zdjęcia na płótnieDruk plakatów reklamowych na papierze już od dawna nie jest jedyną opcją dostępną w branży drukarskiej. Sklep internetowy Vispronet® oferuje ciekawe i nowoczesne warianty podłoża do nadruku takie jak: szkło akrylowe, płyty piankowe, płyty alu-dibond czy wydruki na tekstyliach. Zaprezentuj własny przekaz reklamowy, znak firmowy lub ulubione zdjęcie w formie plakatu reklamowego na materiale korzystając z oferty sklepu-drukarni Vispronet®.

Jeżeli szukacie Państwo możliwości dekoracji domu polecamy nadruk zdjęcia na płótnie. Zdjęcia ślubne, rysunki dzieci, własne akwarele lub najpiękniejsze zdjęcia z wakacji nadają się do druku na płótnie lub innych materiałach tekstylnych tworząc dekoracyjny obraz na materiale gotowy do zawieszenia na ścianę w domu. Struktura materiału podkreśla niepowtarzalny charakter motywów i harmonijnie wkomponowuje się w przestrzeń mieszkalną. Blejtram lub rama z aluminium zagwarantuje doskonałą ekspozycję obrazków czy zdjęć. Druk obrazów na szkle akrylowym nadadzą motywom niepowtarzalne walory kolorystyczne i ciekawy efekt 3D.

Zachęcamy Państwa do wydruku na materiałach tekstylnych: reprodukcji, zdjęć rodzinnych, własnych obrazków. Szczególnie wydruki na płótnie z blejtramem, prezentują się bardzo efektowne w salonie i mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla przyjaciół czy rodziny. Firmy i organizatorzy imprez wykorzystują w swoich kampaniach reklamowych postery wydrukowane na aluminiowych płytach kompozytowych lub płytach piankowych. Poster na tego typu nośnikach jest stabilny i zawsze dobrze się prezentuje – nawet przy niedogodnych warunkach pogodowych. Sklep i drukarnia online Vispronet® oferuje wydruk posterów reklamowych w doskonałych kolorach. Dodatkowo w naszym sklepie możecie Państwo zaopatrzyć się w akcesoria, takie jak uchwyty ścienne, sufitowe czy opaski zaciskowe niezbędne do montażu plakatów i posterów.

W sklepie-drukarni Vispronet® możecie Państwo zamówić i wydrukować postery:

  • tekstylne z ramami ściennymi
  • tekstylne z listwami (góra- dół)
  • drukowane na płótnie z blejtramem
  • z podświetlaną ramką
  • na twardej płycie piankowej
  • na płycie alu-dibond
  • na płycie akrylowej

Wydruk zdjęć na płótnie – doskonała jakość i szybka realizacja, zamów w sklepie-drukarni Vispronet®


obraz wydrukowany na materialeW Vispronet® możesz drukować swoje zdjęcia lub obrazy na materiale, albo tworzyć własne motywy graficzne. Wystarczy wybrać odpowiedni format plakatu i pobrać szablon grafiki na stronie wybranego produktu. W szablonie grafiki możecie Państwo umieścić swoje zdjęcie lub projekt, a następnie przesłać do nas do druku. Aby zagwarantować wysoką jakość, dostarczone projekty muszą spełniać nasze wymagania takie jak: wysoka rozdzielczość, tryb kolorów CMYK itp. Wszystkie przesyłane pliki do druku poddajemy automatycznej kontroli danych. Jeśli istotne kryteria jakości są spełnione, Państwa projekt będzie wydrukowany na wybranym materiale. Wydrukuj swoje zdjęcie, obraz lub plakat w sklepie-drukarni online Vispronet®!

Szybka dostawa Overnight – wydruki reklamowe w ciągu 24h


Nie każdy dostawca może zagwarantować wysyłkę towaru w opcji overnight - Vispronet® tak! Drukujemy i dostarczamy plakaty na materiale na życzenie w ciągu jednego dnia roboczego, wymaganym kryterium jest dostarczenie bezbłędnych danych do druku do godziny 9 rano w dniu złożenia zamówienia zgodnie z naszymi wytycznymi.

Drukowanie na materiale – jaki materiał nadaje się do druku posterów i plakatów reklamowych?


dekoracyjny obraz na ścianęW sklepie internetowym Vispronet® możesz samodzielnie projektować plakaty i postery wybierając dowolny rodzaj materiału. Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo drukować poster na akrylu, płytach alu-dibond, twardych płytach piankowych, na tekstyliach czy zamontować wydruk w podświetlanych ramach - oferujemy doskonałe materiały pod każdy projekt. Jeśli chcielibyście zamówić postery reklamowe, które mogą być stosowane na zewnątrz, polecamy aluminiowe płyty kompozytowe tzw. alu-dibond. Wyjątkowo stabilne, wytrzymałe na uderzenia i na zmienne warunki pogodowe, przy czym bardzo dekoracyjne dzięki swojej prostej elegancji. Postery reklamowe drukowane na twardych płytach piankowych są równie wytrzymałe, ale znacznie lżejsze przez co nadają się wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń - doskonałe na eventy i wystawy.

Szukasz dekoracji do domu lub biura? Pomyśl o umieszczeniu plakatu w ramce LED, którą znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy wysokiej jakości nadruk na płytach akrylowych w formacie poziomym, gdzie wydruk jest nakładany na tył panelu ramki LED. Ciekawy efekt głębi może być indywidualnie wzmocniony poprzez zastosowanie opcji białego poddruku.

Zamawiając postery na materiale należy zawsze zwracać uwagę na rozmiar i na to, czy wybrany motyw pasuje do miejsca ekspozycji. Do domu lub mieszkania można swobodnie projektować dekoracje z tematycznie dopasowanymi motywami takimi jak drzewa czy kwiaty. Warto zwrócić uwagę na styl umeblowania mieszkania czy na kolory ścian, po to aby móc zaaranżować odpowiednią dekoracje np. w azjatyckim stylu.

W biurze sugerujemy wybór motywów, które pasują do tematu działalności. Iustitia w kancelarii prawnej, albo zdjęcia zwierząt domowych w przychodni weterynaryjnej są praktycznymi przykładami dostosowania odpowiednich motywów. Na posterze, plakacie można wyeksponować nazwę firmy, zamieścić slogan reklamowy lub zaprezentować logo firmy. Możliwości kreacji są nieograniczone, a różnorodność materiałów i konfiguracji wymiarów z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.

Zalety plakatów reklamowych drukowanych na tekstyliach


Do różnego rodzaju wydruków Vispronet® wykorzystuje głównie materiały tekstylne, na których motywy prezentują się szczególnie i wyjątkowo dzięki perfekcyjnej technice druku i doskonale odwzorowanym kolorom. Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo wydrukować zdjęcie na płótnie, czy poster reklamowy, wytrzymałe tkaniny poliestrowe będą się do tego doskonale nadawały. Dzięki zastosowaniu praktycznego systemu ramki Q-Frame® osiągniecie Państwo świetny efekt dekoracyjny, a jednocześnie będziecie mogli w dowolnym czasie wymieniać wydruki. Zapraszamy do zamawiania banerów drukowanych na materiałach i tkaninach oraz banerów materiałowych z listwami.

Postery reklamowe na materiale – sposób mocowania


Vispronet® sklep internetowy, drukarnia online oferuje różne uchwyty do mocowania plakatów i posterów reklamowych. Od prostych uchwytów ściennych po praktyczne opaski zaciskowe i eleganckie uchwyty ze stali nierdzewnej, stworzyliśmy szeroki wachlarz opcji. Wydruki reklamowe, dekoracje, fotografie, a nawet rysunki dla dzieci możecie Państwo przymocować do ścian i sufitów w prosty, szybki i bezpieczny sposób.

Jeśli Państwa plakat reklamowy ma pozostać w jednym miejscu przez długi czas, warto jest zainwestować w elegancką ramę. Podświetlane ramki LED z naszej oferty są szczególnie przydatne, głównie wtedy gdy światło nie tylko ma spełnić funkcje praktyczną, ale również estetyczną. Zastosowanie podświetlanych ramek LED gwarantuje możliwość znacznej zmiany nastroju całych pomieszczeń.

Formaty wydruków


poster reklamowy do biuraDecydując się na zakup naszych posterów reklamowych, macie Państwo możliwość wyboru różnych formatów. Możecie zamówić proste banery tekstylne przycinane dookoła w formacie pionowym i poziomym w opcji: do 12 m², albo do 6 m². Jeśli chcecie zamontować dodatkową listwę usztywniającą, maksymalny rozmiar będzie odpowiednio mniejszy.

Plakaty tekstylne ze sklepu internetowego Vispronet®, wydruki na płótnie, wydruki na płytach piankowych, kompozytowych typu alu-dibond czy płytach akrylowych oferujemy w formatach: poziomym i pionowym. W tej opcji wymiary nie są oznaczone w metrach kwadratowych, ale współczynnikiem proporcji. Banery kwadratowe, banery w proporcji: 2:3 i 3:4 w formacie pionowym, w proporcji: 3:2 i 4:3 są to nasze propozycje standardowe. Jeśli potrzebujecie Państwo wybrać inny wymiar, możecie skorzystać z przygotowanej przez nas opcji wyboru indywidualnego rozmiaru.

 

Szybka realizacja i dostawa zamówienia


Standardowy proces drukowania i dostawy w Vispronet® trwa od czterech do sześciu dni roboczych. Z przyjemnością dostarczymy Państwu wydruki na płótnie i innych materiałach już następnego dnia roboczego. Warunkiem koniecznym do wykonania usługi overnight jest terminowe otrzymanie od Państwa bezbłędnych danych do druku do godziny 9 rano.

Samodzielnie projektowanie posteru – kreator Visprodesign®


Chcesz zaprojektować własny plakat, poster, wydruk reklamowy, ale nie masz umiejętności graficznych? W kreatorze Visprodesign®, możesz korzystać z różnych clipartów, z których wybierzesz ulubiony motyw. Udostępniamy kompletne szablony projektów, dzięki którym łatwo można zaprojektować własny plakat nie będąc grafikiem.

Jedyne, co należy zrobić, to postępować zgodnie z wskazówkami, takimi jak np. zachowanie bezpiecznej odległości od krawędzi. Wszystkie informacje są wyszczególnione w szablonie grafiki i wyjaśnione w przystępny sposób. W obrębie szablonu grafiki można dowolnie rozmieszczać motywy graficzne i zdjęcia w odpowiednim miejscu i według własnego pomysłu. Przy odrobinie czasu i praktyki będziecie mogli Państwo swobodnie projektować i dostarczać nam gotowe do druku online.