Ścianki wystawiennicze Pop Up

Ścianki wystawiennicze Pop Up

Ścianki wystawiennicze Pop Up składane ze sklepu internetowego Vispronet® to lekkie systemy składanych stelaży, które charakteryzują się łatwością i szybkością montażu. Część zadrukowana mocowana jest do systemu przy pomocy taśmy magnetycznej lub na rzep. Ścianka wystawiennicza Pop Up ze sklepu internetowego Vispronet®jest łatwa w montażu i demontażu, nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji aby rozłożyć lub złożyć konstrukcję. Wydruk może być wymieniany. Ścianki wystawiennicze Pop Up są oferowane w różnych wymiarach.

› Dowiedz się więcej

Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj!


1. Ścianki wystawiennicze – przegląd
2. Ścianki wystawiennicze – zaprojektuj sam
3. Materiały nieprześwitujące
4. Warianty
5. Terminy dostaw

Ścianka wystawiennicza Vispronet® - świetna prezentacja i doskonała jakość


Ścianka wystawiennicza z trybunką na evencieŚcianka wystawiennicza z drukarni wielkoformatowej Vispronet® to idealny produkt do szybkiej i efektownej prezentacji. Oferujemy dwa rodzaje ścianek wystawienniczych z kategorii: Pop Up Magnet i Pop Up Klett. Solidne ścianki Pop Up posiadają dużą powierzchnię reklamową. Szybki montaż i demontaż czyni je idealnymi ekspozytorami - na targach, prezentacjach czy imprezach.

Oferujemy ścianki wystawiennicze w kilku rozmiarach. Idealnie dostosowane do transportu i magazynowania, wysyłane w komplecie z torba transportową. Ścianka promocyjna Pop Up Magnet jest dostępna z kufrem transportowym po rozłożeniu ścianki pełniącym rolę trybunki. Nie musisz być profesjonalistą, aby rozłożyć i złożyć ścianę wystawienniczą Vispronet®. Nie potrzebujesz ani specjalnych narzędzi, ani fachowej wiedzy z zakresu zabudowy stoisk. Ściankę można rozłożyć i złożyć w prosty, szybki i nieskomplikowany sposób. Wydruki są wymienialne, dzięki czemu zawsze można je dostosować do indywidualnych potrzeb.

Zaprojektuj ściankę wystawienniczą online


Za pomocą kreatora do projektowania Visprodesign® można łatwo zaprojektować własną ścianę targową. Nie ma lepszego rozwiązania na wydarzenia o dużym natężeniu odwiedzających niż samodzielnie zaprojektowana ściana wystawiennicza, która przyciągnie wzrok i uwagę zwiedzających. Projektując warto pamiętać, aby ważne kolory i kombinacje kolorystyczne, napisy i logo odwzorowywały identyfikacje kolorystyczną Państwa firmy. W naszym kreatorze można bez ograniczeń realizować konkretne pomysły lub eksperymentować, do momentu kiedy będziecie Państwo zadowoleni z efektu swojej pracy.

Składana ścianka wystawienniczaJeśli nie masz własnego szablonu projektu, po prostu skorzystaj z naszych darmowych szablonów przygotowanych w kreatorze Visprodesign®. Szablony projektów możesz uzupełnić własnymi tekstami, zdjęciami i obrazkami. Korzystając z naszego kreatora można w kilku krokach, bez wiedzy graficznej, stworzyć projekt oryginalnej ścianki wystawienniczej. Zaprojektuj sam! Zapraszamy!

Ścianki wystawiennicze oferujemy w kilku rozmiarach. Są to ekspozytory idealnie dostosowane do transportu i magazynowania w komplecie z torbą transportową. Ścianka promocyjna Pop Up Magnet jest dostępna z kufrem transportowym po rozłożeniu ścianki pełniącym rolę trybunki promocyjnej. Do kufra mieszczą się panele 6 szt. (403x223 cm) lub 7 szt. (470x223 cm). W naszej ofercie znajdziecie Państwo 4 ścianki wystawowe różniące się od siebie formą. Kufer transportowy (po rozłożeniu ścianki pełniący rolę trybunki) oferowany jest z blatami opcjonalnie w kolorze: czarnym, białym, srebrnoszarym lub w kolorze buk z fakturą drewna.

Ścianka wystawiennicza na evencieWskazówka: Jeśli nie znasz dokładnej lokalizacji i w związku z tym nie jesteś w stanie oszacować ewentualnych warunków oświetleniowych, dobrze jest zabrać ze sobą kilka odpowiednich elementów oświetlenia. Oferujemy zestawy halogenowe oraz zestawy LED, które można nabyć pojedynczo lub w zestawie po 2 sztuki.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, jak powinna wyglądać Twoja ścianka wystawiennicza zapraszamy do skorzystania z darmowego kreatora do projektowania, który znajdziesz na stronie naszego sklepu Vispronet®. Do kreatora Visprodesign® wchodzisz klikając na przycisk "Zaprojektuj Sam" na stronie konfigurowanego produktu.


Materiał, który nie prześwituje - Multisol® X Opak doskonały do ścianek wystawienniczych


Dzięki wytrzymałemu materiałowi Multisol® X Opak stworzyliśmy możliwość nadruku projektów na ściankach wystawienniczych w taki sposób, aby światło nie przenikało z tyłu. Matowa, błyszcząca dzianina poliestrowa jest pokryta z jednej strony czarną powłoką PU (poliuretanową) co czyni ją w 100% nieprzezroczystą. Szczególnie ważne jest to na targach gdy hale bywają mocno oświetlone. Dzięki nieprzezroczystej powłoce ścianka wystawiennicza pozostaje całkowicie nieprzezroczysta nawet podczas oświetlenia z dużych źródeł światła.

Ścianki wystawiennicze w dwóch wersjach: Pop Up Magnet i Pop Up Klett


Oba ekspozytory mają swoje zalety. Wysokiej jakości, łukowa ścianka Pop Up Magnet przyciąga uwagę eleganckim wyglądem. Poszczególne panele są mocowane do systemu za pomocą pasków magnetycznych. W ten sposób wydruki są optymalnie łączone i tworzą kompletny obraz. Ścianka może być dostarczona z kufrem transportowym lub opcjonalnie z torbą transportową. Opcja dodatkowa: kufer transportowy można uzupełnić nadrukiem reklamowym, dzięki czemu kufer staje się praktyczną trybunką promocyjną. Nadruk reklamowy na ściance wystawienniczej Pop Up Klett może pozostać zamocowany na stelażu nawet podczas transportu. Ta wersja ścian wystawienniczych jest idealna do stosowania podczas mobilnych prezentacji. Aby nikt nie mógł zaglądać "za kulisy" oferujemy Państwu do wyboru opcje z bocznymi ściankami lub bez.

W zależności od wielkości stoiska targowego i potrzeb można dowolnie zmieniać lub zwiększyć całą kompozycję łącząc ze sobą kilka ścianek.

Zamówienie w opcji Overnight - nie ma problemu!


Chcesz wziąć udział w targach w jak najkrótszym czasie? Nie ma problemu! Drukarnia online Vispronet® może dostarczyć ściankę wystawienniczą w opcji Overnight. Wystarczy przesłać do nas dane do druku do godz. 9.00 rano, a ściankę wystawienniczą otrzymacie Państwo następnego dnia roboczego. Nasza drukarnia Vispronet® chętnie podejmie się tego zadania i gwarantuje najlepszą jakość.

Upewnij się, że zamówione produkty, a przede wszystkim projekt, kolorystyka i treść są prawidłowo przygotowane – z naszej strony możecie Państwo liczyć na doskonałą jakość indywidualnych wydruków w połączeniu z ekspozytorami. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support