Wysyłka

 

Standard, Ekspres lub Overnight – w Vispronet® mogą Państwo zadecydować sami kiedy zamówione przez Państwa produkty mają do was dotrzeć. Dowiedzcie się Państwo w jakim czasie i trybie przesyłka zostanie do Państwa wysłana. Korzystając z zakładki „Terminy dostarczania przesyłki“ wg. typów produktów sklep internetowy

Vispronet® dostarczy informacji o dokładnych kosztach przesyłki. W zakładce „Koszty przesyłki“ znajdą Państwo wszelkie informacje jak łatwo i bez problemów mogą Państwo otrzymać zamówiony towar w dogodnym terminie oraz jakie będą koszty przesyłki.

Na Państwa życzenie możemy przesłać towar pod adres wskazany przez Państwa lub pod kilka adresów. Możliwa jest wysyłka z zaznaczonym neutralnym nadawcą i Państwa blankietem wysyłkowym. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo w rubryce „Adresy dostawy“. Status zamówienia można sprawdzić w zakładce „Śledzenie przesyłki“.

W sklepie internetowym Vispronet® możecie Państwo korzystać z różnego rodzaju form płatności. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce „Rodzaje płatności“.  

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support