Lokalizacja - UPS Access Point™ - oszczędzaj na kosztach przesyłek

 

UPS Acces Point™ to uczestniczący punkt wysyłkowy, taki jak sklep spożywczy lub stacja benzynowa, który służy jako dogodnie zlokalizowany punkt dostarczania i odbioru przesyłek UPS. Lokalizacja UPS Access Point™ sprzyja korzystaniu z sieci na wiele sposobów i w dogodnym czasie.

 

Funkcje:

  • Przesyłka depozyt: w przypadku gdy Państwa paczka została wysłana bezpośrednio do domu, ale nie może być odebrana otrzymacie pisemną informację z prośbą o jej odebranie w pobliskim punkcie UPS Access Point™
  • Przesyłka zwrot: macie Państwo możliwość skorzystania z opcji nadawania przygotowanych do zwrotu paczek w punkcie Access Point™ w pobliżu Waszego mieszkania lub miejsca pracy.

 

Uwaga:

Prosimy mieć na uwadze, że godziny otwarcia punktów dostarczania i odbioru są różne w zależności od lokalizacji. Paczki nie mogą przekroczyć 20 kg i maksymalnej długości 90 cm. Kontrolę czy paczka nadaje się do wysyłki w tej opcji przeprowadzamy na miejscu w firmie Vispronet®, a wariant dostawy „Lokalizacja - UPS Access Point™“ w zależności od spełnionych kryteriów zostanie uaktywniony podczas procesu zamawiania lub nie.

Tutaj znajdziecie Państwo więcej informacji dotyczących śledzenia przesyłki: dowiedz się więcej

 

UPS Access Point™ im Bestellprozess UPS Access Point™ Karte

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

+48 71 333 27 38

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

poniedziałek-piątek: od 9 do 18

Chat-Support